Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Biturbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Duds napisał:

pewnie hornhagen, akurat od niego brałem, bo mam na miejscu :D Przyjemnie grają, choć 130mm w drzwiach b5 to nie jest szczyt moich marzeń :D Niemniej jednak narzekać nie mogę, gra to przyjemnie, bo zrobione jest zgodnie ze sztuką.

Tak jest :D usiąść u niego w fotelu to pułapka :D

Opublikowano

Pięknie zrobione auto ?  Najładniejszy sedan w tym dziale. Gratuluję właścicielowi włożonej pracy, ciężka to pewnie nie była bo z pasji ?

Opublikowano

Dekory obklejałeś czymś? Czy jak to jest zrobione? Piękna ! :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.10.2018 o 09:33, krzysiek_f napisał:

Pięknie zrobione auto ?  Najładniejszy sedan w tym dziale. Gratuluję właścicielowi włożonej pracy, ciężka to pewnie nie była bo z pasji ?

dzięki ?

 

W dniu 18.10.2018 o 09:55, Zgasio napisał:

Dekory obklejałeś czymś? Czy jak to jest zrobione? Piękna ! :) 

dekory oklejone alkantarą, mogę takie zrobić, bo nawet mam jeszcze materiał :D

Opublikowano

brak słów, aż żal d...ę ściska :P,  good job, nic dodać nic ująć, piękności ? 

Opublikowano

Gratki za auto i naklad pracy jaki w nie wlozyles.Auto kojarze ze SportAudi.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic ostatnio się nie dzieje, ale zregenerowałem sobie obudowę kierownicy i wpadły rozpórki góra + dół. Wczoraj skończył się przegląd, ale nie chce mi się jechać :lol:  W rok zrobione jedyne 1400km... :evil:  Na wiosnę wracam do siebie to w końcu będzie więcej czasu żeby pojeździć  8-) W najbliższym czasie wpadają poliuretany na całe tylne zawieszenie i to koniec na ten rok. W przyszłym roku jeszcze obszycie tylnej kanapy na wzór przednich foteli i to koniec modów w tym aucie, może jak kasa pozwoli to zrobi się trochę więcej kucyków  :roll: 


46512141-2450167028343487-87301849881142 

Opublikowano

O k.... jedyne czerwone B5, które tak mi się spodobało. Pozazdrościć, kawał dobrej roboty :)

Opublikowano

Przed i po zupelnie dwa inne auta, gratulacje projektu i wlozonej pracy. Nic niecieszy bardziej niz auto zrobione przez samego siebie :)

Opublikowano
W dniu 26.11.2018 o 21:45, Duds napisał:

Nic ostatnio się nie dzieje, ale zregenerowałem sobie obudowę kierownicy i wpadły rozpórki góra + dół. Wczoraj skończył się przegląd, ale nie chce mi się jechać :lol:  W rok zrobione jedyne 1400km... :evil:  Na wiosnę wracam do siebie to w końcu będzie więcej czasu żeby pojeździć  8-) W najbliższym czasie wpadają poliuretany na całe tylne zawieszenie i to koniec na ten rok. W przyszłym roku jeszcze obszycie tylnej kanapy na wzór przednich foteli i to koniec modów w tym aucie, może jak kasa pozwoli to zrobi się trochę więcej kucyków  :roll: 


46512141-2450167028343487-87301849881142 

 

Powiedz lepiej jest zdzierac do plastiku ten szjasz czy nalozyc szpachla??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2018 o 06:35, wesz82 napisał:

 

Powiedz lepiej jest zdzierac do plastiku ten szjasz czy nalozyc szpachla??

Oczywiście należy pozbyć się tej gumy, żadnej szpachli :P 

Opublikowano

Świetny samochód, pozdrawiam właściciela i życzę szerokości.

Opublikowano
4 godziny temu, Duds napisał:

Oczywiście należy pozbyć się tej gumy, żadnej szpachli :P 

No wiadomo guma jest beee?

Thx

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za dobre słowo :) Postaram się jeszcze w tym miesiącu wymienić wszystkie tuleje tylnego zawieszenia na poliuretany i to koniec modów na ten rok. Będzie trzeba porządnie przegonić, wymyć i do garażu na zimę :) 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany, z nudów zmieniłem sobie kółko :D W nadchodzącym tygodniu drobne zmiany w zawieszeniu. W końcu wrzucę poliuretan na cały tył, dodatkowo z przodu zmiana końcówek drążka i łączników stabilizatora, bo mam lekko sparciałe gumy, a lipy być nie może :evil:

 

IMG-20190608-154205.jpg 
IMG-20190608-162225.jpg
IMG-20190608-162244.jpg 
IMG-20190608-162255.jpg
IMG-20190608-162326.jpg
IMG-20190608-162334.jpg
IMG-20190608-162435.jpg
IMG-20190608-162451.jpg
IMG-20190608-162502.jpg
IMG-20190608-162620.jpg 
IMG-20190608-162637.jpg 
 

Opublikowano

Śliczna jest ?

Opublikowano

kolego co to za fotele ??

Opublikowano

wyglądają prawie jak recaro cs tylko że...made in czajna

Opublikowano

świetna B5, koło super siadło, dawno nie widziałem tak dobrze utrzymanej sztuki :thumbup1:

Opublikowano

To auto jest wyjebane :D Piękna furka, gratulacje nakładu pracy. Też noszę się z zamiarem kupienia zdrowej B5 jako drugiego auta i dłubania sobie przy niej w wolnym czasie... Pozdro !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.