Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+


l2k2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, ze tak. Ja mam drugie auto z ta szyba i według mnie te kilka decybeli robi roznice ... ale to moja opinia. Mogła by być trochę twardsza :) p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Norbas napisał:

Chyba, ze tak. Ja mam drugie auto z ta szyba i według mnie te kilka decybeli robi roznice ... ale to moja opinia. Mogła by być trochę twardsza :) p

O to dobrze to słyszeć, że jakaś różnica jest, nie bez powodu pewnie montowali fabrycznie acoustic przy Bangu :wink:

Ludzie narzekali, że zamienniki miękkie i się rysują, więc nic lepszego od ori się tu chyba nie wymyśli. Może zależy od wypustu, w drugim aucie (C7) przy podobnym przebiegu przednia szyba wygląda znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jak zawsze fachowa robota! :) ja mam wymieniona na acoustic przez poprzedniego właściciela i odpryski tak czy siak sa na niej :( kiedyś to robili szyby twarde nie to co teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Leszczonka napisał:

Tu jak zawsze fachowa robota! :) ja mam wymieniona na acoustic przez poprzedniego właściciela i odpryski tak czy siak sa na niej :( kiedyś to robili szyby twarde nie to co teraz 

Thx. Taka prawda z tymi szybami niestety, będzie się teraz jeździć nie 100 a 200m za tirami heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowana nówka ori szyba Acoustic pod Lane Assist B) Zostało dokompletować jeszcze graty i będzie Lane, no i co nowe to nowe :wink:
Panowie ze się postarali, stara zdemontowana bez uszkodzeń.

Szyba-2

Szyba-3

Szyba-4

Szyba-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara. Wazne aby demontaż  odbył się bez uszczerbku dla karoserii ? 

Jak odczucia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Norbas napisał:

No i gitara. Wazne aby demontaż  odbył się bez uszczerbku dla karoserii ? 

Jak odczucia ? 

Póki co ciężko coś więcej napisać, nie byłem jeszcze w trasie. Z Acoustic nie zauważam jakiś różnic jeśli chodzi o zmianę głośności, myślałem że będzie to bardziej zauważalne, może przy wyższych prędkościach coś tu da się to odczuć :eusathink:Jest zauważalna zmiana na plus jeśli chodzi o brzmienie wysokich w audio + przejrzystość nowej szyby bez najmniejszej nawet rysy czy odprysku, tu nie ma nawet co porównywać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/10/2019 at 10:28 PM, l2k2 said:

Póki co ciężko coś więcej napisać, nie byłem jeszcze w trasie. Z Acoustic nie zauważam jakiś różnic jeśli chodzi o zmianę głośności, myślałem że będzie to bardziej zauważalne, może przy wyższych prędkościach coś tu da się to odczuć :eusathink:Jest zauważalna zmiana na plus jeśli chodzi o brzmienie wysokich w audio + przejrzystość nowej szyby bez najmniejszej nawet rysy czy odprysku, tu nie ma nawet co porównywać.

Też zamierzam wymienić szybę na acoustic właśnie. Mógłbyś podpowiedzieć jak ją namierzyłeś? Byłem w ASO i powiedzieli, że nie widzą po numerach takich szyb do B8- jedynie wyszczególnione są z przyciemnionym pasem na górze, zielone i pod różne czujniki, ale o akustycznych ani słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tak grubo modzisz że aż Twój temat w dziale A5 wylądował :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamelus_ napisał:

Widzę że tak grubo modzisz że aż Twój temat w dziale A5 wylądował :grin:

Zmienił przód na ten z a5ki , teraz tył reza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamelus_ napisał:

Widzę że tak grubo modzisz że aż Twój temat w dziale A5 wylądował :grin:

No właśnie też się zdziwiłem, ale co tam to prawie to samo :thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chwilę człowieka na forum nie ma.. Długie zimowe wieczory Panowie, nie ma co się opierdzielać, albo grubo, albo wcale :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 15:03, Grubychudas napisał:

Też zamierzam wymienić szybę na acoustic właśnie. Mógłbyś podpowiedzieć jak ją namierzyłeś? Byłem w ASO i powiedzieli, że nie widzą po numerach takich szyb do B8- jedynie wyszczególnione są z przyciemnionym pasem na górze, zielone i pod różne czujniki, ale o akustycznych ani słowa...

Pas na górze jest tylko przy szybach bez lane assist, przy lane nie ma tego pasa, nie ma to wpływu na opcję acoustic. W ASO może być faktycznie problem z dopasowaniem innej niż Twoja ori, najlepiej chyba znaleźć VIN auta, które miało fabrycznie taką szybę jak potrzebujesz i na jego podstawie zamówią, ETKA nie zawsze wszystko precyzyjnie powie na podstawie kodów. Ja w ten sposób tak parę rzeczy zamawiałem.

8K0845099G jest chyba acoustic i pod lane do przedlifta, ale trzeba by to zweryfikować jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowane przez l2k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączone pod oświetlenie przestrzeni pod drzwiami, tzn. zapalają się i gasną po otwarciu/zamknięciu każdych drzwi niezależnie, ale równie dobrze mogą być podłączone pod lampkę oświetlenia kabiny, z tym że będą wtedy zapalały się jednocześnie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Match jest w zasadzie p&p i można wykorzystać ori wiązkę, ale ja położyłem słuszniejsze kable od wzmaka do głośników z przodu (4 szt.), głośniki w tylnych drzwiach zostały na ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, l2k2 napisał:

Podłączone pod oświetlenie przestrzeni pod drzwiami, tzn. zapalają się i gasną po otwarciu/zamknięciu każdych drzwi niezależnie, ale równie dobrze mogą być podłączone pod lampkę oświetlenia kabiny, z tym że będą wtedy zapalały się jednocześnie wszystkie.

dzięki za info :)

a dużo trzeba tego plastiku zeszlifować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Hubertus01 napisał:

dzięki za info :)

a dużo trzeba tego plastiku zeszlifować?

Ok. 5 mm do ścięcia. Trzeba uważać, żeby nie uszkodzić przewodu oraz taśmy, ale jak się z tym pobawisz to będą idealnie płasko. Jeszcze potem trzeba je zabezpieczyć przed wilgocią i klejenie na taśmę dwustronną. Na fotkach tak jak to powinno wyglądać.

IMG_4253.jpg

IMG_4252.jpg

IMG_4256.jpg

IMG_4473.jpg

IMG_4486.jpg

Edytowane przez l2k2
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...