Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter


qruku

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MilUl napisał:

Nowe lampki które zakupiłes polataja 4miesiace i śmietnik :), miałem je xD

Potwierdzam, po dwóch kompletach szybko się z nich wyleczyłem :) Kupiłem ori i świecą o niebo ładniej już ponad pół roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kombinujcie z tymi wieloledowymi chińczykami.

Po kilku miesiącach każda pada a potrafią też przepalić listwę lampek rejestracji.

Tak jak pisałem w innym wątku jedyne sensowne rozwiązanie to 2 ledowe lampki na diodach Osram 10W + odrębna wiązka z rezystorami wpinana w ori wiązkę z tyłu klapy bagażnika.

U mnie zestaw chodzi ponad rok.

https://allegro.pl/podswietlanie-lampki-led-audi-a4-b7-led-osram-10w-i7209592956.html

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black4 napisał:

Panowie nie kombinujcie z tymi wieloledowymi chińczykami.

Po kilku miesiącach każda pada a potrafią też przepalić listwę lampek rejestracji.

Tak jak pisałem w innym wątku jedyne sensowne rozwiązanie to 2 ledowe lampki na diodach Osram 10W + odrębna wiązka z rezystorami wpinana w ori wiązkę z tyłu klapy bagażnika.

U mnie zestaw chodzi ponad rok.

https://allegro.pl/podswietlanie-lampki-led-audi-a4-b7-led-osram-10w-i7209592956.html

Pozdrawiam

Masz jak to świeci nocą? Bo ja mam takie co koledzy wyżej i jedna ma inny kolor :D Na dodatek zardzewiała, bo nie ma dobrej szczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic; nie spodziewałem się po nich jakiegoś dożywocia na aucie także jak padną wskoczą zapewne te co podrzucił @black4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zdjęć nie mam ale świeca świetnie. No i nie ma festynu jak przy tych wieloledowych chinolach które widać z daleka ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe wkłady i żarówki LED płytkowe, super oświetla, kolor moc itd. i przede wszystkim brak dyskoteki na ziemi.

Wieczorem wrzucę w post zdjęcia, te całościowe to lipa aż miło, nie dość, że świeci jakbyś potrzebował mijania z tyłu? to jeszcze oślepiają jak stoisz za takim delikwentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem chcice na tą gałę i jest :decayed: chyba z S4 B8 ale nie jestem pewien do końca  :eusathink:

stan może nie igła ale i tak cieszy ?

IMG_20181020_130817.jpg

IMG_20181020_133034.jpg

IMG_20181020_133133.jpg

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Gałka pierwsza klasa ?

A tutaj w dziale sprzedam masz identyczną:

?

o widzisz :hi:

hehe tylko ja kupiłem za stówke na alledrogo bo ktoś raczej nie wiedział co sprzedaje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chwilowo A4 dostało wolne od modów bo trzeba się było zaopiekować nowym członkiem w rodzinie.  Eska kupiona w celach kolekcjonerskich i w takim stanie poszukiwana (wspólny projekcik z Tatą po takim tam moim delikatnym lobby ?).

No i po wielu miesiącach poszukiwań udało się kupić coś sensownego. Jedna z kilkuset sztuk jakie wyprodukowano w polifcie w manualu. Cała w oryginale z wyczerpaną chyba listą dodatków jak na tamte czasy (m.in. podgrzewana kierownica, podgrzewana przednia szyba, fotele sporty Recaro - dodatkowo wersja 4 osobowa z rozkładaną elektrycznie tylną kanapą, webasto, solar dach, pamięć foteli, czujnik deszczu, bixy, fotochromy, podwójne szyby  i mnóstwem innych gadżetów).

Piec całe szczęście nie widział LPG i chodzi jak złoto.

Plany: oponki zimowe na obecne avusy, na lato ori 20' Multispoke'i, regeneracja i malowanie zacisków.

Przy okazji podziękowania dla  @czaki22 za wsparcie elektroniczne :hi:, @dzik wiadomo za co :hi:  oraz studio Detailking Tarnów za profi poniższą robotę :hi:

D.JPGE.JPG

AA.JPG

G.JPGF.JPG

Z.JPG

M.JPGL.JPGK.JPGJ.JPGI.JPGH.JPGA.JPGN.JPG

Y.JPGW.JPGU.JPGT.JPGS.JPGR.JPGQ.JPGP.JPGO.JPG

D.JPGB.JPG

C.JPG

Edytowane przez qruku
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna:oklasky:

Znajomy kilka lat temu też miał s8 w manualu... jazda bajka:buhaha:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trafił Ci się rodzynek nie ma co :kox:  4.2 i manual, polift... bajka :naughty:  Jakieś plany ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu ale ona jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2018 o 20:26, MilUl napisał:

Nowe lampki które zakupiłes polataja 4miesiace i śmietnik :), miałem je xD

Mam te wieloledowe lampki w A2 i w A4. W A2 mają już ponad 3 lata... A jest to mój daily car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie. Klasa ! 
Gratuluję zakupu :)

btw. na bodajże drugiej stronie tematu opisałeś renowację swoich felg. Jak się trzyma klar na nich? Warto się pobawić w to? Moje zimówki też straszą, a za parę złotych można by je do porządku doprowadzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolley napisał:

Ło Panie. Klasa ! 
Gratuluję zakupu :)

btw. na bodajże drugiej stronie tematu opisałeś renowację swoich felg. Jak się trzyma klar na nich? Warto się pobawić w to? Moje zimówki też straszą, a za parę złotych można by je do porządku doprowadzić :D

Oczywiście że warto. Jestem zadowolony, lakier trzyma się całkiem dobrze. Kasa śmiech a efekt warty zachodu. Działaj !??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod z kategorii nieplanowanych ?

Nowa przepustnica bo silnik miał ostatnio chorobę nierównej pracy i falujących obrotów.

 

IMG_20190210_094057.jpg

IMG_20190204_202123.jpg

IMG_20190204_202037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co ze starą się stało??? Nie dało rady wysczyścić?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...