Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka ręczna - mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj mecz z Dunami dla mnie to wielka sprawa zeby nasi z nimi wygrali :kox:

Opublikowano

Dzisiaj mecz z Dunami dla mnie to wielka sprawa zeby nasi z nimi wygrali :kox:

:naughty:

Opublikowano

myślę, że wygrają, dwa słabe mecze z rzędu nie mogą im się przytrafić :kox:

Opublikowano

myślę, że wygrają, dwa słabe mecze z rzędu nie mogą im się przytrafić :kox:

Nie ma szansy

Opublikowano

Dzisiaj mecz z Dunami dla mnie to wielka sprawa zeby nasi z nimi wygrali :kox:

muszę cię zasmucić ale wier***ol jak nic

zero pomysłu na atak

a jak jest to kłania się nieskuteczność

Opublikowano

ćwiczycie już śpiew?

Opublikowano

no widze ze beda baty :confused4: slaba skutecznosc i obrona

Opublikowano

no to po meczu :kwasny: niestety :confused4:

pierwsza połowa do bani druga o wiele lepsza

końcówka dla sędziów ....

Opublikowano

Który to mecz gdzie graja 30 min ?

1-sza połowa to juniorzy. Przykro było patrzeć.

No nic, może dalej będzie lepiej.

Opublikowano

trzeba zapomnieć o 1 połowie :bag: i następne mecze już muszą wygrać :yeah:

Opublikowano

no byli blisko za duza strata w 1 polowie :angry:

Opublikowano

no byli blisko za duza strata w 1 polowie :angry:

zastanawiam się czy forma naszych rośnie, opada, czy jest bez zmian...

W końcu to turniej, może będą jak szwaby w mundialach w piłce nożnej i z każdym meczem będą grać efektywniej... :naughty:

Jedno co muszę przyznać, nie przypominają mi teamu z przed dwóch lat :( a przynajmniej w pierwych połowach :disgust:

Opublikowano

Szmal już stary, refleksu nie ma :/ 20% skuteczności dzisiaj :/ w 2 połowie zagrali na wysokim poziomie, w pierwszej kompletnie nie było koncepcji

Opublikowano

Nie oglądałem całego spotkania, trochę z przerwami...

Z tego co widziałem to najlepiej grali pod koniec w mocno już zmienionym składzie - wówczas im dobrze szło :mysli:

Opublikowano

Szmal cienko wczoraj,wszedl ten mlody i pare waznych rzutuow obronil, byl u dunow ten z opaska zawodnik chyba kazdy jego rzut to byl gol :disgust: a rzucal prawie zawsze z daleka

Opublikowano
  • Autor

trzeba zapomnieć o 1 połowie :bag: i następne mecze już muszą wygrać :yeah:

Może sie okazać że to będzie za mało by grać o medale...

Opublikowano

trzeba zapomnieć o 1 połowie :bag: i następne mecze już muszą wygrać :yeah:

Może sie okazać że to będzie za mało by grać o medale...

Szwedzi muszą dostać jeszcze baty-najlepiej od Denmarków

Opublikowano

i po szansach na medal :thumbdown: Szwedzi jada z Chorwatami :(

Opublikowano

Po medalu ale grają o jeszcze dobre miejsce... Znowu wygrana w ostatnich sekundach meczu jedną bramką...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.