Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Lokalizator GPS


STANIV

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o zamontowaniu lokalizatora GPS????---uwazam ze dodatek do alarmu byłby niezły np. link

http://moto.allegro.pl/item537549076_kj_j3_lokalizator_gps_sms_gprs_fv_wysylka_gratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, może się nie znam ale wydaje mi sie ze to smieszne urządzenie to normalny najtańszy tel komórkowy na kartę i nie ma nic wspólnego z GPSem, opakowany w ładne pudełko.

Jest funkcja w sieci Plus gsm gdzie możesz zlokalizować drugi tel komórkowy jeśli jego użytkownik wyrazi zgodę, możesz go zobaczyć na mapie w kompie jesli tylko fon ma zasięg. Wady: jak nie ma zasięgu to d*pa, poza tym musisz co jakis czas doładowywać zdrapką. Taniej kupiś stary tel i podłączyć go na strałe i ukryć ... dokładnie te same funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem jest to odbiornik GPS: SiRF-Star III chipset połączony telefonem GSM.

W zależności od konfiguracji tego urządzenia, wysyła on aktualną pozycję sczytaną z GPS poprzez SMS (prawdopodobnie na żądanie) lub poprzez połączenie GPRS.

Wadą czegoś takiego jest koszt utrzymania karty GSM oraz łatwość zakłócenia sygnału GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet alarmu nie mam... no ale jeśli to da satysfakcję kupującemu to pomysł OK... nie wszyscy zagłuszają samochody w momencie kradzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet alarmu nie mam...

chwal się chwal :polew:

zależy kto co lubi... Casco na taką furę i tak obowiązkowe więc po co wydawać dodatkowe parę setek na alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casco na taką furę i tak obowiązkowe

Obowiązkowe? Pierwsze słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysktkie dostępne lokalizatory GPS działają na zasadzie GSM.

Tzn. pozycje pobierają z GPSu ale przesyłają ją drogą sieci komórkowych.

Alarmy powiązanie z lokalizatorami działają na tej samej zasadzie.

arch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet alarmu nie mam...

chwal się chwal :polew:

zależy kto co lubi... Casco na taką furę i tak obowiązkowe więc po co wydawać dodatkowe parę setek na alarm

tyle ze z ubezpieczenia, nie wyplaca tobie tyle na ile byl ubezpieczony.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego??

tylko ciekawe czy nasza wspaniała policja poświęciła by się, i wydała parę grosze żeby zadzwonić....

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wlasny-system-lokalizacji-pojazdu

no i moim zdaniem bomba... teraz wziąć karte w sieci o dużym zasiegu (era?) i za 20zł odbieranie rozmów mamy czynne chyba przez rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...