Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Komplecik na wiosnę już czeka :)68d7c1ed0a7964e879053c53a334fa82.jpga259a251de56e67e7508825710d19bb4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przyszła zima również czeka :) tylko oponki trzeba kupić, ale czasu jeszcze pod dostatkiem. 5af59f9faacb47438a13deabafb3af41.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lato będzie 235/45/17 na feldze 7,5J ET35
Zima 225/45/17 felga 7J ET45
Aktualnie są biedronki 15" 195/65 zima, lato już zostało u wulkanizatora na szrot.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilometry lecą jak szalone :) zaraz będzie kolejna wymiana oleju i filtrów przy okazji nowy EGR. 71f9191203a84862e886d781963c3ba2.jpgdfab3dc45f2efdf3ba16f746ac652568.jpg

Opublikowano

Nadejszła wiekopomna chwila !    :grin: Graty przebiegu. :hi:

U mnie ledwo 140 000 /oczywiście udokumentowany/.:banan:

Opublikowano

Z cyklu handlarz Mirek: "Panie... Diesel to dopiero się dotarł przy takim przebiegu" :P

Ale tak szczerze lepszy taki prawdziwy, niż naciągane 195 :P Chociaż ja coraz bardziej jestem za tym ,że nie ważny przebieg, a to jak się o ten samochód dba... 

Opublikowano
  • Autor

140 tys to raz w tygodniu do kościoła przez 15 lat :) Fakt Kamilu, że przy tym silniku te 340 tys to pikuś :)

Opublikowano
  • Autor

Jako, że pogodę mamy jaką mamy na okres zimowy z powodu braku garażu i podwórka prace zostały przystopowane. Zebrało się kilka kolejnych gratów. Jeszcze czekam na opony ponieważ te które chcę kupić nie ma jeszcze w hurtowniach. Póki co dziś dotarły 3 fajne paczki :)92556235c93f1983e6496bc9921c84c5.jpgf82f2c817a840c68e4588a5eb8b13a80.jpg00c23332429534865acccc7361e1010d.jpg996028cf9ad93e1a16a28137c87487fd.jpg454a63deda00e40c42f38295815cae1a.jpg

Opublikowano
  • Autor
Hamulce konkret [emoji106]1: a co z EGR-em Ci się działo ? ? ? 
Leje już od dobre pół roku poza tym działa prawidłowo.
Opublikowano

320/288 ? ;)

Opublikowano
  • Autor
320/288 ? [emoji6]
Na razie 320 przód. 288 w planach tył, ale póki co na ori mam nówka Zimmermanny + ferodo szkoda wywalać. Obecnie tył jest 245 mm.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Autko wyczyszczone i wyprane przez profesjonalną firmę detailingową jak kupiłem takie czyste nie było. Niestety 2 letnia córka robi robotę :) cały czas czekamy na wiosnę nowe koła i hamulce. 455ddf6b4f6fdb46ec3853f9c7239877.jpg09d8fde6615def6dd600f869c4601ebe.jpge2431905594a63b85b6c6b6ffe64cd64.jpg4c691a3b4da8a46215d2b576b06ff7d7.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wiem. Wiem, ale lustrzanka za wielka żeby zawsze mieć przy sobie :) :) a w tel. lipa fotki.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na wiosnę założysz wszystko to narobisz fotek i się pochwalisz sesją z lustrzanki ;)

Opublikowano

Na ostatnim zdjęciu bok auta :whistling: piękne lustro

Opublikowano
  • Autor
Na ostatnim zdjęciu bok auta :whistling: piękne lustro
Fotka robiona dziś niedaleko Ciebie w Jelcz Laskowice :) do lustra jeszcze dużo brakuje. Latem jak wakacje nie wydoją mnie do zera planuje cały lakier odnowić no i oczywiście dokładkę sline i listwy drzwi które już pół roku w piwnicy kisze :) felgi już się w kwasie moczą bo grafit ciemny nie pasował do auta będzie srebrny kolor felg.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak myślałem, że znajoma furka, widziałem kilka razy Psie Pole, Kiełczów czy się mylę? W Jelczu pracuję, może kiedyś uda się zobaczyć na żywo, bo zdjęcia nie oddają :) robiłeś detailing gdzieś w okolicach?

Opublikowano
  • Autor
Tak myślałem, że znajoma furka, widziałem kilka razy Psie Pole, Kiełczów czy się mylę? W Jelczu pracuję, może kiedyś uda się zobaczyć na żywo, bo zdjęcia nie oddają [emoji4] robiłeś detailing gdzieś w okolicach?
Świat mały. Zgadza się na "Psiaku" mieszkam. Detailingu nie robiłem ponieważ planuję lakierowanie całego auta. Było tylko pranie wnętrza i mycie podstawowe w MultiCar.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.