Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vfiz?

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, staniek napisał:

Vfiz?

Tak. Wbudowany MAF i GPS. 

Opublikowano
2 godziny temu, luki19862121 napisał:

Tak. Wbudowany MAF i GPS. 

Ile czekałeś na urządzenie ? Masz jakiś kontakt do Qmatis'a poza mailem ? nr czy coś  ? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Norbas napisał:

Ile czekałeś na urządzenie ? Masz jakiś kontakt do Qmatis'a poza mailem ? nr czy coś  ? 

Czekałem ze 2 tygodnie. Kontaktowałem się przez messengera Facebook. Numeru niestety do nich nie ma. 

Opublikowano
1 godzinę temu, luki19862121 napisał:

Czekałem ze 2 tygodnie. Kontaktowałem się przez messengera Facebook. Numeru niestety do nich nie ma. 

Dzięki za info :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nowy tunel bez tego szpetnego uchwytu na telefon zamontowany i wreszcie udało się podłączyć automat do dziennych światełek :) wpadł też nowy kubek i wizytownik podświetleny z esp i awaryjką. 13070971_IMG_20180926_062403.jpg13070972_IMG_20180919_163354.jpg13070973_IMG_20180919_210431.jpg

Opublikowano

No i gitara ;) a VFIZ'em co się nie chwalisz ? Tam na FB widziałem, że już zamontowany :P

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, kamil-vag napisał:

No i gitara ;) a VFIZ'em co się nie chwalisz ? Tam na FB widziałem, że już zamontowany :P

Wrzucałem wyżej info ze dotarł i siedzi w aucie :) fajna rzecz ale 90% funkcji nie ogarniam. Przydało by się info po kolei menu co do czego bo jest tego sporo. 

Opublikowano
  • Autor

Nowa bateria na długą zimę żeby ogrzewanie postojowe nie zawiodło :) według vinu akumulator ori był 95ah 450A 13107866_IMG_20181003_104418.jpg

Opublikowano

Ładny projekcik doinwestowany w detale ? skąd jesteś bo widzę swoje blachy ?

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Kratagarge napisał:

Ładny projekcik doinwestowany w detale ? skąd jesteś bo widzę swoje blachy ?

Dzięki. Wrocław na DMI rejestruje bo taniej :)

Opublikowano

Musimy się kiedyś zagrać na bajer 

temp4.jpg

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Kratagarge napisał:

Musimy się kiedyś zagrać na bajer 

 

Autko na FB dziś widziałem. Ładna sztuka. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mieszek i rączka wreszcie pod kolor kierownicy 13199452_IMG_20181011_162239.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sobota wolna ładna pogoda postanowiłem trochę unowoczesnić wnętrze. 13220242_IMG_20181013_100619.jpg13220241_IMG_20181014_182523.jpg13220239_IMG_20181014_182547.jpg13220238_IMG_20181013_102223.jpg

Opublikowano

Jak obudowy masz wyrzucić to mi wyslij :P zregeneruje się, bo moja dolna też obdrapana...

Nie migają Ci te paski ledowe po zjechaniu jasności podświetlania ? 

Bo u mnie jak dam jasność w dół, zaczyna się dyskoteka :P i z tego co czytam u ludzi to samo...

Aaa już widzę Ty masz taśmy ledowe :) więc pewnie nie miga... u mnie są elwire, daj namiary gdzie brałeś, bo chyba zmienię na te tasiemki w wolnej chwili ;)

Opublikowano
  • Autor

Te elwire też kupiłem ale nie podobało mi się jak ten neon wcisniety był. Nic nie mruga ja nie mam regulacji jasności jest automatyczna z czujnika w liczniku. Obudowy podrzucę Ci. Taśmy brałem tu i od razu dali mi 6 szt po 1 m z przylutowanymi przewodami. 

https://allegro.pl/tasma-60-led-1m-wodoodporna-ip65-czerwona-zel-i7586400825.html?snapshot=MjAxOC0xMC0wNlQxODowMDoxNy4zNDJaO2J1eWVyO2YwY2QwMWJlYzEwYjMyMTJmNzUyMTEzZWRiMmZlMzM3Yzk5NmVmODU4YjhkOGI1YjM0NDY5N2M1MTQwNWRjOWI%3D

Opublikowano

z którego miejsca brałeś zasilanie do led?

Opublikowano

Z podświetlania klamek się bierze, żeby to miało ręce i nogi ;) Wtedy działa przyciemnianie itd...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.