Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, granatowy napisał:

Zdjęcia czarnego RS4 B9 na 21" zimówkach i zawieszeniu KW - dobrze wygląda.

https://www.instagram.com/gepfeffert/

 

Mi osobiście nie podoba się na takiej glebie. Wygląda jak by ktoś mu cegieł nawkładał i gonił na budowę. Na seryjnym zawiasie wygląda zdecydowanie lepiej, jedyne co to bym z 10mm odsadził koło na zewnątrz.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, mystic.pl napisał:

Mi osobiście nie podoba się na takiej glebie. Wygląda jak by ktoś mu cegieł nawkładał i gonił na budowę. Na seryjnym zawiasie wygląda zdecydowanie lepiej, jedyne co to bym z 10mm odsadził koło na zewnątrz.

Mnie tez nie kompletnie nie moj klimat.

Tymczasem namierzony :):):) 

image.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, mystic.pl napisał:

Mi osobiście nie podoba się na takiej glebie. Wygląda jak by ktoś mu cegieł nawkładał i gonił na budowę. Na seryjnym zawiasie wygląda zdecydowanie lepiej

Kombi są uniwersalne - może jechali na budowę :wink:

Opublikowano

Tylko żeby go piraci z Somali nie przejęli 

Opublikowano

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Na całe szczesćie piraci nie odbili :) 

juz bezpiecznie przy brzegu :)

nogi juz chodza :D 

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie wytrzymałem.Zrobilem flaszkę z ochroną portu i proszę :D

 

 

20180129_200838.jpg

20180129_200828.jpg

Opublikowano

W Norwegii ciągle jest moda na biały kolor ? ;)

Opublikowano

Ale widać że tylko z daleka obejrzałeś bo nie ma śladów na śniegu ;P Czy bałeś się że przymarzniesz  do szyby haha :)

Opublikowano

Coś mi się wydaje że to foto z drona hehe :P

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, granatowy napisał:

W Norwegii ciągle jest moda na biały kolor ? ;)

Nie interesuje mnie specjalnie na co jest moda.Jest biały bo taki chcialem.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Gibons napisał:

Coś mi się wydaje że to foto z drona hehe :P

Nie z tel. nie chciałem podchodzić bo wszędzie kamery zresztą i tak nie wiele widać bo auto cale zapakowane.

Opublikowano
2 minuty temu, turdzi napisał:

Nie z tel. nie chciałem podchodzić bo wszędzie kamery zresztą i tak nie wiele widać bo auto cale zapakowane.

Fajna furka :) nawet pod tą kupą śniegu się wyróżnia :)

Opublikowano

Ile bym dał żeby taka zima była u nas, wkońcu by człowiek trochę wykorzystał to quattro gdzieś pod galeria na parkingu:grin: a tak poza tym to gratuluje furaka, teraz tylko talon na benzyne i można się bawić:decayed:

Opublikowano
15 minut temu, turdzi napisał:

Nie interesuje mnie specjalnie na co jest moda.Jest biały bo taki chcialem.

Chodziło o śnieg.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Gibons napisał:

Fajna furka :) nawet pod tą kupą śniegu się wyróżnia :)

W sumie w transporcie to te samochody wszystkie wyglądają tragicznie ale i tak fajnie było zobaczyć. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, granatowy napisał:

Chodziło o śnieg.

Zle zrozmialem

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

za***ista fura-teraz jeszcze b5 b7 do klp do garażu i bajka-tylko pewnie opłaty by zjadły :-)

 

 

 

 

btw białego- jest go od zajebania- ale avant b8/b9 robi mega robotę a tu będzie biały demon na białym Norweskim śniegu-ni ch.....u....ja do wypatrzenia przez Norweskie LPD :-) - SPRYTNIE :kox:

 

 

GRATULACJE I czekam razem z Tobą na odbiór 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
11 godzin temu, granatowy napisał:

Chodziło o śnieg.

tam nawet mudzyny są biali :-) 

Opublikowano

Witaj, 

Im bliżej odbioru tym trudniej wyczekać...

Na tych nastawach transportowych zawiasu wygląda jak Allroad :D

Dużo frajdy przy odbiorze życzę.

BTW. Posprawdzaj dokładnie auto przy wydaniu (m.in. stan lakieru)

Ostatnio różne dziwne przygody nówkom się zdarzają...

Pozdrawiam

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.