Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

He he :D

Ładnie to ująłeś DEV..

Zapewne gnojojad będzie miał hiper ekonomię (przynajmniej katalogowo), everest momentu obrotowego, ultra wysoko ciśnieniowe wtryski i wielobiegową przekładnie...

Ciekawe jak z trwałością tych cudeniek...

Tylko czy to dziś interesuje koncerny...

Okres gwarancji pewnie wytrzyma...

BTW. A może S-ka w błocie to nowy szczur eksperymentalny Boscha po słynnych "wpadkach" z softem i pomiarami emisji ?

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano

Ciekawie to się zapowiada :facepalm:

A z tym 3.0tfsi coś musi być na rzeczy bo np Q7 też wypadło z oferty jakiś czas temu. Może za bardzo podatny na mody jest ...

Niby niemcy wychodzą z diesli, wprowadzają ograniczenia w miastach, a tu taki zonk. Nie kumam o co tu come on.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor

Tyczasem wczoraj mailen okazje usiasc nå prawym w czyms takim....

Screenshot_20180507-093537.jpg

 

...myslalem de man calkiem szybkie auto.Do wczoraj :) Wow co za sprzęt.

Opublikowano

Ale te wszystkie afery to  o dieslach więc o co chodzi z tfsi?

Opublikowano
2 godziny temu, mystic.pl napisał:

Ale te wszystkie afery to  o dieslach więc o co chodzi z tfsi?

O emisje spalin. Coś im nie wychodzi przy nowej metodzie badania. Więc nie mogą uzyskać nowej homologacji.

a ta afera z adblue to nie rozumiem. Przecież c7 przestaje być produkowane bo i tak c8 wchodzi przecież..

Opublikowano

Niestety robia wszystko zeby zastapic normalne auta elektrykami, co roku zmieniaja przepisy dotyczace spalin zeby tylko utrudnic zycie producentom a potem wychodza takie kwiatki

Opublikowano

Przy dzisiejszej technologii elektryki nie mają szans.

Opublikowano
  • Autor

Chyba zaczyna byc dokładnie odwrotnie ?

Opublikowano
BTW  RS4 B9 w Sepang Blue to bedzie raczej nie częsty widok.  

 

image.thumb.jpg.962a4c6b84a179f333d19046882d7b12.jpg

image.thumb.jpg.adab0d71c705f1123a83fff9f8f45962.jpg

image.thumb.jpg.918c031ea12c23768ee0b2d68340724c.jpg

 

 

Widziany w Warszawie. Na żywo nie robi takiego wrażenia ten kolor. Porównajcie to z Nogaro z Frankfurtu..  

 

6168f18d5be99a7fdd141b66357bcbaa.jpg0e68daa3de8153f77bcb0589314a7a33.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

To prawda ogolnie zwróciłem uwage ze tradycyjne Kolory S i RS jak Sepang czy Daytona nie wyglądają dobrze na nowym RS4.Tak udtrzelony jak ty to zrobiłeś wyglada średnio.

Opublikowano
23 godziny temu, turdzi napisał:

Chyba zaczyna byc dokładnie odwrotnie ?

Hybryda nie ma szans w trasach. Trochę pomaga zmniejszyć zużycie Pb w mieście. Tylko finansowo to się nie kalkuluje.

Prawdziwy elektryk typu Tesla zdecydowanie za dużo kosztuje i też się nie opłaca.

Zasięg ma rzędu 300 - 400 km i koniec jazdy.

Dopóki nie będzie zasięgu jak w tradycyjnych samochodach spalinowych i tak samo szybkie ładowanie to nie mają szans.

Czyli musi zmienić się technologia elektryków, głównie akumulatorów.

Opublikowano

W majówkę mijałem na wąskiej drodze RS4 w kolorze zielonym Sonoma metalik, w słońcu prezentowała się genialnie. Jak ta zieleń na zdjęciach wygląda słabo, to na żywo bije chyba nawet Nogaro blue. RS przyczynił się do bólu szyi:D

Opublikowano
12 godzin temu, WojtekM83 napisał:

W majówkę mijałem na wąskiej drodze RS4 w kolorze zielonym Sonoma metalik, w słońcu prezentowała się genialnie. Jak ta zieleń na zdjęciach wygląda słabo, to na żywo bije chyba nawet Nogaro blue. RS przyczynił się do bólu szyi:D

Ja w majówkę widziałem zaparkowaną RS4 w kolorze czerwonym, niestety nie wiem który dokładnie, ale był lekko ciemniejszy od standardowego czerwonego w A4.  Podchodzi pod czerwień tornado albo czerwień granat perłowy Wyglądała obłędnie, chciałem zrobić zdjęcie wracając ale już odjechała :(

Opublikowano
  • Autor

Czerwony to Misano Red

 

 

image.jpg

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, krzychu252 napisał:

Hybryda nie ma szans w trasach. Trochę pomaga zmniejszyć zużycie Pb w mieście. Tylko finansowo to się nie kalkuluje.

Prawdziwy elektryk typu Tesla zdecydowanie za dużo kosztuje i też się nie opłaca.

Zasięg ma rzędu 300 - 400 km i koniec jazdy.

Dopóki nie będzie zasięgu jak w tradycyjnych samochodach spalinowych i tak samo szybkie ładowanie to nie mają szans.

Czyli musi zmienić się technologia elektryków, głównie akumulatorów.

Ale juz sie zmieniła w tej chwili duzo EV oferuje 500+ zasięgu i w niektórych krajach dni konwencjonalnych silnikow jak i hybryd sa policzone?To pytanie nie czy a kiedy.Widac to choć by po sraczce producentów w tej chwili kazdy większy gracz musi mieć EV w ofercie inaczej za pare lat maja porobione.Samo Audi do 2022 ma juz mieć dwadzieścia modeli.

Opublikowano
2 godziny temu, turdzi napisał:

Ale juz sie zmieniła w tej chwili duzo EV oferuje 500+ zasięgu i w niektórych krajach dni konwencjonalnych silnikow jak i hybryd sa policzone?To pytanie nie czy a kiedy.Widac to choć by po sraczce producentów w tej chwili kazdy większy gracz musi mieć EV w ofercie inaczej za pare lat maja porobione.Samo Audi do 2022 ma juz mieć dwadzieścia modeli.

Jak Niemiaszki będą się dalej układać z Ruskimi to im hamerykanie tyle afer spalinowych zrobią że będą bardzo szybko wprowadzać elektryki, jednocześnie niemiaszki będą coraz bardziej blokować wjazd do miast diesli a potem pewnie benzyniaków...

Kasa się musi zgadzać.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Zgodzę się z Turdzi'm i Kosmitą,

W RS-kach żywe, wyraziste kolory wyglądają zdecydowanie lepiej, uwydatniają przetłoczenia i poszerzenia karoserii.

RS-ki w nogaro  miałem okazję osobiście widzieć na prezentacji we Frankfurcie.

Lakier jest niesamowity, pod różnymi kątami światła mieni się różnymi odcieniami pewnie przez efekt perły.

W połączeniu z pakietem czerń trudno o lepszą kombinację.

Do tego przeszycia w niebieskiej nici i jest bajka!

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano

Spokojnie z tymi EV, do miasta można jako tako w transporcie i dłuższych trasach nie maja kompletnie racji bytu, hybryda to co innego sprawdza sie doskonale gdzie silnik elektryczny maskuje słabości spalinowego ( zwłaszcza ruszanie z miejsca ). Przyszłość to hybryda z ogniwami paliwowymi, doskonałym przykładem są nowe Porsche Cayenne e-hybrid czy Panamera. Polecam sie przejechac, działa to F E N O M E N A L N I E. I tak jak ja nie cierpie elektrykow tak taka hybryde biore w ciemno. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.