Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kosmita napisał:

Ale spójrzcie na nowe m5.. poszerzeń praktycznie w ogólnie nie widać.. tak teraz robią te samochody. Im mniej zmian w stosunku do serii tym taniej :)

w tej generacji a4/5 jak masz s-line to w środku praktycznie te same oznaczenia i wygląd co s4/5, a na zewnątrz poza lotką i 4 kominami też to samo..

Dlatego ponad M5 czy E63 zawsze wybiorę RS6 bo z wyglądu bije je na głowę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW nie rozumie ani słowa ale kolor zajefajny :)

 

 

I coraz bardziej rosną we mnie te felgi.Zaczynam żałować ze ich nie wziąłem :( 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ori felg nie żałuj jest tyle pięknych aftermarket'owych...

A lakier to Viper Green exclusive:

BTW. RS-ki świetnie się prezentują we "wściekłych" kolorach :D

Pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

No piękna kolekcja!

RS4 B9 w Nogaro upolowałeś ?

Ta pomarańczowa coupe świetna :D

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze audi zmieniło dostawce modeli z Minichamps na Spark  bo te pierwsze duzo staranniej wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga a teraz gruby news. Od czwartego kwartału 2018 Audi S4 i S5 bedzie jako TDI a nie benzyna.Masakra :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdzi napisał:

Uwaga a teraz gruby news. Od czwartego kwartału 2018 Audi S4 i S5 bedzie jako TDI a nie benzyna.Masakra :( 

Ale ze jak ?? Rezygnują z tego 3.0 TFSI po tym jak zainwestowali w niego tyle kasy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdzi napisał:

Uwaga a teraz gruby news. Od czwartego kwartału 2018 Audi S4 i S5 bedzie jako TDI a nie benzyna.Masakra :( 

No. Już od dwóch tygodni to wiem. Emisja spalin.. cale szczęście rs zostaje 2.9 benzyna. Ciekawe co ze sportbackiem w europie bo przelozyli z konca grudnia na 2019 rok, miesiac nieznany..

Bmw przez emisje cakowicie wycofalo m3 z produkcji.. takie eko rzeczy sie dzieja. Zamiast wciac sie za stare parchy to nowe fajne auta ograniczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ogolnie jaja sie dzieją bo S6 tez ponoc w TDI tylko ma byc.

ja bardzo sie ciesze ze trzymałem rękę na pulsie bo rocznik modelowy RS4 wyprzedany na 2018 rok.Na dzisiaj najwcześniejsza dostawa to 2019 i tez miesiąc nie znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak Z tymi emisjami szaleją już... zamiast jak pisze Paweł wziąć się za stare ropniaki...

Ciekawe czy te nowe S-ki takie fajne wydechy dostaną:

363920es-960.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo ogarniam. Nowe S ma być w TDI podczas gdy producenci rezygnują z silników wysokoprężnych ze względu na emisję a co za tym idzie wysokie koszty produkcji ekologicznego diesla? Żeby tdi można było przypiąć plakietkę S to pewnie bedzie jakieś 3.0 bi TDI.  I że niby to bedzie mieć mniejszą emisję niż benzyna?  Coś mi sie tu nie zgadza. Trochę to nie logiczne. Może silniki TDI w S będą tylko uzupełnieniem oferty.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na razie 3.0 TFSI wychodzi z produkcji.Tak jak napisał Paweł chodzi o nowe normy pomiarom emisji.Z tego samego powodu zakończono produkcje obecnej M3.

nie wiem do końca o co chodzi ale w przypadku M3 argumentem było to ze trzeba by było robić nowa homologację i ponoc to nie było opłacalne.Z koleji weszło wlasnie M2 CS z tym samym silnikiem.Bajzel jakich mało i nikt nic nie wie.

Odnosnie S4 to mowa o TDI o tej samej mocy wiec pewnie Biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdzi napisał:

Nie na razie 3.0 TFSI wychodzi z produkcji.Tak jak napisał Paweł chodzi o nowe normy pomiarom emisji.Z tego samego powodu zakończono produkcje obecnej M3.

nie wiem do końca o co chodzi ale w przypadku M3 argumentem było to ze trzeba by było robić nowa homologację i ponoc to nie było opłacalne.Z koleji weszło wlasnie M2 CS z tym samym silnikiem.Bajzel jakich mało i nikt nic nie wie.

Odnosnie S4 to mowa o TDI o tej samej mocy wiec pewnie Biturbo.

Mało tego, m4 z tym samym silnikiem będzie produkowane dalej:) a Audi nie ma w tej chwili tfsi zahomologowanego, które by było odpowiednikiem obecnego. Stąd na szybko ratują się tdi bo tu domumentacyjnie jest wszystko gotowe. Nie mogą też sobie strzelić w stopę i wypuścić s4 z 380 czy 400 konnym bo by afera była wśród klientów. Dużo kwestii biorą pod uwagę.

Ps. Kurde, to ja chyba będę celował w preorderze zamówić tego sportbacka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie, jak RS ma być dieslem to faktycznie ten świat schodzi na psy, trzeba się chyba po mału pakować do miski:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Nie no panowie, jak RS ma być dieslem to faktycznie ten świat schodzi na psy, trzeba się chyba po mału pakować do miski:/

S, nie RS. Myślę, że to kwestia tylko wpadki z emisją spalin. Zrobią nowe homologacje i wszystko wróci do normy. Chyba, że ludzie rzucą się na te esy w kopciuchach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle doczytałem:) ale tak czy siak S/RS w dieslu jakoś nie mogę tego przyjąć do świadomości:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że odczytałem ostatnie newsy.. S4/5/6 w dieslu? Przecież to będzie strzał w kolano.. konkurencja ma Mercedesa C43amg lub BMW m2 czy też 340i.. masakra miejmy nadzieję że to tylko pomówienia..  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo moj sprzedawca pokazywał mi tabele która wysłała centrala z modelami wylaczonymi z produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Binek1.8T napisał:

Przecież to będzie strzał w kolano...

50/50

albo bedzie hit albo bedzie shit

nie zapominajcie że gnojojad to ekonomia i jebutny moment obrotowy

ale mnie tez nikt nie przekona że rzepakowy smierdziuch nadaje sie do scigania......

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...