Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, black4 napisał:

Hey Panowie,

Turdzi zgadza się. Maja olbrzymi potencjał.

Ostatnio znajomy stroił TTRS polift. Po samym DP, Fmic, airbox i korekcie softu wypluł 550 PS i 702 nm. 

Paweł 0-100 km/h w ok. 4 s. robią Golfy 7 400PS.

450 PS. w ok. 3,5-3,7s.

Pozdrawiam

No dokładnie. Dlatego pytam czy ma coś dłubnięte bo seria tyle nie zrobi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 10:04, Kosmita napisał:

No dokładnie. Dlatego pytam czy ma coś dłubnięte bo seria tyle nie zrobi..

Tak, jest zrobiony soft na 370PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię ciemne kolory, a ten RS czarny siada w me gusta jak talala.....robi robotę to cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda akurat w tej budzie RS w czerni do mnie nie przemawia a te koła to po prostu dramat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem koła dramat ale z tego co widać to są raczej zimówki, od biedy mógłbym mieć i taki felunek na zimówkę w RS-ie:) poza tym niektórzy nie mają nawet takich brzydkich felunków na lato a co dopiero na zimę:D
Kosmita - a te lustra to nie przypadkiem satyna a nie chrom:P:)
A tak poza tym Turdzi już to kiedyś pisałem, twój "cienias" też jest niczego sobie, jak by mi spadł z nieba to mógłby być i taki kolor jak masz, ale jak miałbym osobiście kupować to tylko czarny:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej czarnej sa koła 19cali z A6 C7, i wygladaja dramatycznie tak mocno schowane w nadkole. A przez czarny kolor na RS4, jak ktoś już tu napisał, za dużo fajnych detali znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, YoGi1984 napisał:


Kosmita - a te lustra to nie przypadkiem satyna a nie chrom:P:)
 

 

Matowe aluminium potocznie zwane chromem :)

IMG_0173.JPG

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 21:18, kamelus_ napisał:

Przepiękny. Dawać mu silnik spalinowy i może być jako nowe A5

Raczej A7. Gabarytowo to duży samochód. Dla mnie też kozak tylko te 400 km wg WLTP czyli przy normalno-dynamicznej jeździe po mieście będzie ze 250, a przy wykorzystaniu pełnego potencjału samochodu pewnie maks 150.. Tylko zasięg i brak infrastruktury powstrzymują gałąź elektryczną przemysłu motoryzacyjnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.Ja mam w pracy służbowe i3 i zasięgu 200km to nadal mało zwłaszcza na auto rodzinne.Ja nie jestem gotowy zanim nie bedzie realnego zasięgu powyżej 400km czyli teoretycznego około 600.Mysle ze nie bedzie trzeba na to długo czekać biorąc pod uwage postęp w tej dziedzinie.

BTW jak tam twoje RS5 SB ? Cos juz wiadomo o otwarciu europejskich zamówień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 21:50, turdzi napisał:

To prawda.Ja mam w pracy służbowe i3 i zasięgu 200km to nadal mało zwłaszcza na auto rodzinne.Ja nie jestem gotowy zanim nie bedzie realnego zasięgu powyżej 400km czyli teoretycznego około 600.Mysle ze nie bedzie trzeba na to długo czekać biorąc pod uwage postęp w tej dziedzinie.

BTW jak tam twoje RS5 SB ? Cos juz wiadomo o otwarciu europejskich zamówień ?

Ja cały czas mocno negocjuje i gadam z Audi ale plan awaryjny już mam gotowy.. Ogólnie Audi ma straszną lipę w Europie i wszyscy, od handlowców po dealerów czy importera, aż po samą górę mają w plecy bo klienci rezygnują. Trochę ratuje fakt, że te przepisy w Polsce się zmieniają i ludzie pod koniec roku biorą te samochody ale od stycznia nie wróżę im nic dobrego.

Mi anulowali zamówienie na Q5 po pół roku oczekiwania na samochód więc z SUV-em idę w BMW. Przez co jestem zły. Ale mam obiecany bardzo dobry rabat jak poczekam na wprowadzenie RS-ów. Nieoficjalnie, ale jednak mam nadzieję, że tej informacji można ufać bo pochodzi od przedstawiciela Audi Sport w Polsce, Audi ma wprowadzić na raz wszystkie S-y i RS-y w Europie w Q2 2019 w jednym momencie, w tym ma być RS5 Sportback oraz RS6 i RS7. Konfiguratory mają pojawić się wcześniej.

Podsumowując jak wejdzie do końca Q2 to wpadnie RS5 Sportback lub RS7, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Jak w Q2 nie wejdą RS-y to wpadnie co innego, ale równie fajnego :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmita, mam nadzieje, że w przypadku jak się konfiguratory do RS nie pojawią w Q2 to nie zrezygnujesz z audi :) i coś weżmiesz z 4 pierścieniami. Ja czekam na pojawienie się konfiguratora na 2.0 TFSI z mocniejszymi silnikami. Podobno grudzień max styczeń 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eskal napisał:

Kosmita, mam nadzieje, że w przypadku jak się konfiguratory do RS nie pojawią w Q2 to nie zrezygnujesz z audi :) i coś weżmiesz z 4 pierścieniami. Ja czekam na pojawienie się konfiguratora na 2.0 TFSI z mocniejszymi silnikami. Podobno grudzień max styczeń 2019.

Ale co mam wziąć jak nic nie będzie? Przecież nie A4 150 :) Szczególnie, że teraz celuję w zupełnie inną półkę samochodu, bo chce coś sportowego/daily. Więc pierwsze rozmowy z konkurencją już odbyte. W każdym razie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł 

Łaski nie robią.

Zrażą sobie tylko klientów złym zaplanowaniem polityki sprzedażowej / informacyjnej w obliczy wejścia norm WLTP.

A Ty najwyżej wybierzesz się po coś ciekawego do Rzeszy.

Może coś wzmocnionego ;D

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, black4 napisał:

Paweł 

Łaski nie robią.

Zrażą sobie tylko klientów złym zaplanowaniem polityki sprzedażowej / informacyjnej w obliczy wejścia norm WLTP.

A Ty najwyżej wybierzesz się po coś ciekawego do Rzeszy.

Może coś wzmocnionego ;D

Pozdrawiam

 

Cel minimum to te 450:) a jak się trafi to i 600+ nikt nie pogardzi:) 

zapewne w Genewie zaprezentują, w kwietniu konfiguratory, w maju pierwsze zamówienia, koniec sierpnia odbiór. Taki jest plan zobaczymy jk wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...