Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta u Mizura jest piękna, ale do A4 B7 troche za kosmiczne jak dla mmnie... Ideałem byłaby taka z RS4 B7 (i nie jest zbyt przekombinowana itd) choc jak ktos ma łądnego trójkata z multifunkcją to nie wiem czy szarpnal bym sie na taka, bo to jednak troche złota kosztuje....

image.png

Opublikowano
29 minut temu, golden87 napisał:

Ta u Mizura jest piękna, ale do A4 B7 troche za kosmiczne jak dla mmnie... Ideałem byłaby taka z RS4 B7 (i nie jest zbyt przekombinowana itd) choc jak ktos ma łądnego trójkata z multifunkcją to nie wiem czy szarpnal bym sie na taka, bo to jednak troche złota kosztuje....

image.png

To co pokazałeś, to chyba wszystkie przyciski w niej działają co nie? Bo Daglas widzę ma takie same przyciski.

No tylko jak piszesz, cena... Wszystko co piękne, to kosztuje niestety.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

To co pokazałeś, to chyba wszystkie przyciski w niej działają co nie? Bo Daglas widzę ma takie same przyciski.

No tylko jak piszesz, cena... Wszystko co piękne, to kosztuje niestety.

Dzialaja, @tomekrks ma taka u siebie

Opublikowano

Dobór kiery to kwestia gustu i budżetu.

Ta trójramienna z B9/nowego TT  z poduchą będzie b.droga i nie będą działały przyciski multifunkcji...

Kiera z RS4 B7 jest praktycznie nie do kupienia a jak już to ceny kosmos.

Najprędzej podejdzie z TT/S3 8P ale jest cienka i w gładkiej skórze także pomodzona też trochę wyjdzie. 

Do tego dochodzi mała poducha + moduł + taśma także też się uzbiera...

No i nie wszystkie przyciski działają (chyba, że pod RNS-E z tel itp).

Ta Michała b. fajnie wyszła no i w super budżecie,

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

Opublikowano
2 godziny temu, daglas napisał:

 

Co do kupowania kiery z multifunkcja zeby nie dzialala chyba mija sie troche z celem. Tym bardziej dla mnoe wnetrze a4 b7 jest stonowane bez zadnych udziwnien i kierownica jak powyzej mi osobiscie by nie pasowala i obawiam sie ze tej multifunkcji nie uruchomisz. Nie mniej kiera ladna.

 

Miałem w rekach rożne kiery jeśli chodzi o modele starszych audi czy to 3 ramienna czy 4 ramienna i tez u mnie była od B8 Sline i pelna multifunkcja ale dla mnie akurat te przyciski to zbedny bajer/dodatek z którego korzystalem moze z 3/4 razy. :D Stawiam bardzo na wygodę trzymania oraz wyglad wiec jak narazie zadnej lepszej kierownicy od tej TTs nie mialem w rekach.

 

Ale oczywiście kwestia gustu :D Kazdy ma inny i kazdy innaczej robi autko :D Najważniejsze ze 300 + bo to juz ładnie jedzie ? 

Opublikowano

Również gratuluje osiągniętego wyniku i umiejętności reżyserskich żony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zakupowa fota :)

received_1893858550676638.jpeg

Opublikowano
13 minut temu, daglas napisał:

Zakupowa fota :)

received_1893858550676638.jpeg

Sztos!

PS. Nie masz znaczka z przodu? Tak to wygląda na zdjęciu.

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Skypl napisał:

Sztos!

PS. Nie masz znaczka z przodu? Tak to wygląda na zdjęciu.

Jest tylko czarny :)

Opublikowano

Ładna furmanka. Pod koniec lipca byłem w Warszawie i żałuję, że nie zgadliśmy się jakoś. No cóż może następnym razem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy felunek - oz superleggera ;)

Czekam na oponki i jeszcze chwile w tym sezonie pojezdzi ;)

received_667124830335434.jpeg

received_474694579680528.jpeg

Opublikowano

Hey Michał,

Fajna, lekka fela a i lakier oryginalny !

Będzie grał z wnętrzem ;D

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor

Opony dolecialy, juz na felgsch. Dzis wrzucam na auto ;)

received_2178220939084942.jpeg

received_1139986512820213.jpeg

Opublikowano

Będzie ciekawie ;) wrzucaj fotki na aucie. 

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Narazie jedno na smaczek ;)

received_1111558889004189.jpeg

Opublikowano

CZekam na jakas fajna fotkę jak to stoi finalnie 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.09.2018 o 23:49, HOLMATRO napisał:

CZekam na jakas fajna fotkę jak to stoi finalnie 

 

received_1980312865366476.jpeg

received_319453488608814.jpeg

received_1062866250541664.jpeg

Opublikowano

Dobrze siadło:oklasky:

Opublikowano

Jest bomba, ładnie siadło :piroman:

Opublikowano
  • Autor

Next drl led

received_1820479684714120.jpeg

received_498310937352107.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.