Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest ten parking co sie wjerzdza na uranie??na uranie w lewo a parking prosto!!

Jak bys mugl wyslij mapke tej dzielnicy!!!

:a4fan:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że się szykuje blokada Olsztyna przez wasze :audi::a4fan:

:thumbup: :thumbup:

Opublikowano

No bedzie dosc ciekawie...tylko ja jakos nie moge skojarzyc wjazdu na ten parking...najwyzej jak rano bedziemy suneli Mateo87 do Kaletki to przejedziemy tamtedy i zobaczymy odrazu co gdzie i jak... :a4fan:

Opublikowano

No bedzie dosc ciekawie...tylko ja jakos nie moge skojarzyc wjazdu na ten parking...najwyzej jak rano bedziemy suneli Mateo87 do Kaletki to przejedziemy tamtedy i zobaczymy odrazu co gdzie i jak... :a4fan:

Ten parking jest na chodniku przy samej ulicy a wjazd jest za przejściem dla pieszych jadąc od ratusza

Szkoda że w weekend pracuje bo bym się podłączył ale może zdążę podjechać chociaż pod uranie przywitać się i pstryknąć parę fotek

Opublikowano

Dzieki dobry czlowieku hehe :thumbup: troche mi rozjasniles sytuacje...Jak bedziesz mial mala chwile to wpadaj a jak wieksza to zawijaj odrazu do Kaletki heh pzdr :a4fan:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 23:55 _________________________________________________No to Mateo87 jutro na McDonalds kolo dworca o 10:00 tak jak sie umawialismy.Ja chyba bede zostawal na nocke bo wydaje mi sie ze przekimac jedna noc to nie bedzie droga sprawa a jak nie to albo namiot albo w samochodzie i tyle.Zastanow sie nad tym zaoszczedzimy przy okazji paliwa i bedziemy mieli okazje do :drunk: .Jak cos to lap mnie na kom bo ja dzisiaj dopiero przed 23 bede mogl na forum zajrzec. :a4fan:

Opublikowano

Ja mam nocleg w olsztynie,chyba ze zmienia mi sie plany!!dobra to jutro 10 przy maku!! :naughty:

Opublikowano

No to w kime i jutro eja do Kaletki hehe :thumbup: musi byc :th: chociaz mi sie wydaje ze tam juz wszyscy sie pozawalali hehe :evil:

Opublikowano

Taktuś mam nadzieję,że Cie tu znajde.

Chłopie żałuje jak cholera ,że nie napiłem się z Toba na zlocie.

Jesteś WIELKI za to co zrobiłeś należy Ci się RS4 :> :thumbup::quattro::hi:

Opublikowano

Norbi

Jesteś WIELKI za to co zrobiłeś należy Ci się RS4 cheesy thumbup hi

:notworthy: jak norbi kupuje Ci z wdzięczności RS4 to ja Ci je będę tankował :D

Opublikowano

Taktuś mam nadzieję,że Cie tu znajde.

Chłopie żałuje jak cholera ,że nie napiłem się z Toba na zlocie.

Jesteś WIELKI za to co zrobiłeś należy Ci się RS4 :> :thumbup::quattro::hi:

Norbi

Jesteś WIELKI za to co zrobiłeś należy Ci się RS4 cheesy thumbup hi

:notworthy: jak norbi kupuje Ci z wdzięczności RS4 to ja Ci je będę tankował :D

dzięki chłopaki, ale następna będzie Thalia :shocked::polew:
Opublikowano

no to kurs jazdy BALIĄ :polew: robisz chyba u Horneta co ?? :polew:

Opublikowano

Dzieki Taktus za slowa uznania i jezeli bedziesz potrzebowal mojej pomocy to zawsze wal smialo... :a4fan:

Opublikowano

szkoda ze tak pozno sie dowiedzialem o zlocie bo bym rowniez dolaczyl do was, a tak bede czekac do nastepnego razu :angry:

Opublikowano

ja studiuje zaocznie w Olsztynie wiec za dwa tyg w niedziele o godz 17 by mi pasowalo ale niech reszta sie wypowie... :a4fan:

Opublikowano

Ja odpadam!!Za 3 tygodnie to mi najbardziej by pasowalo!Bo jak narazie to jest praca praca i jeszcze raz praca!!Ale w koncu trzeba pracowac zeby kupic inna :audi::thumbup:

Opublikowano

jestem za :oklaski:

nie widze zadnego problemu wiec ja sie pisze czekamy na reszte :th:

Opublikowano

MI też obojka.. tylko wpisujcie kiedy odpwoiada, to się coś ustali..

Opublikowano

i co ze spocikem jakos temat ucichl, nie ma chetnych :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.