Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh w sumie racja ale od czego ma sie radyjko :PP choc i tak oni tez maja :P

A niech sobie mają, ja mimo że mam radyjko to jedno oko zawsze w lusterko wsteczne :wink4:

A widziałem Micek Twoj temat z wykresem z hamowni :) widzę że nikt nie chce uwierzyć że Twoj silniczek kreci sie jak szalony, ten kto nie był na spocie to moze sobie nie wierzyć, Ci co byli to widzieli i słyszeli :) Ale szczerze powiem że sądzac po wyglądzie autka można by się było spodziewać ciekawszych osiągów :wink4:

Niech ktoś skasuje już z tematu info o spocie który już dawno się odbył :wink4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No pewnie niech sobie nie wierza no ale widzisz Maxym mojego silnika nie da rady za bardzo modyfiykowac.Moze z czasem cos uda mi sie zrobic lecz narazie mozna posluchac tylko jego pieknego dzwieku :)

Opublikowano

hehe piekny :) co prawda to prawda :) ja to sie tylko balem zeby sie na tym slupie nie zatrzymal co stal przed hamownia ;D :polew:

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Opublikowano

a pany :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: z Meganki też furę hamowali ?? :polew:

Opublikowano

nie nie, przyjechali tylko glupa popalic i jak odjezdzali to jarzabka przyswirowali meganka :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

obserwujcie na akp temat spotu olsztyńskiego :) wstepnie planowany jest na ten weekend :)

Opublikowano

obserwujemy bacznie :th:

Opublikowano

Tak, tak, trzeba obserwować. Ale oprócz obserwacji, to trzeba przyjechać.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 16:30 _________________________________________________A tak apropos, micek, twój silnik też da się zmodyfikować, tylko wszystko zależy od tego, ile masz na to kasy przeznaczone.

Opublikowano

Hey :)

Ja również chętnie przyjadę.

Interesuje mnie chip tuning mojej laluni ;)

Proszę o informacje, gdzie i za ile mogę ją bez obaw udoskonalić.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc !

Pozdrawiam !

:quattro:

Opublikowano

Hey :)

Ja również chętnie przyjadę.

Interesuje mnie chip tuning mojej laluni ;)

Proszę o informacje, gdzie i za ile mogę ją bez obaw udoskonalić.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc !

Pozdrawiam !

:quattro:

najsampierw zczipujemy twoją niunię wzrokiem :decayed:
Opublikowano

Hey :)

Ja również chętnie przyjadę.

Interesuje mnie chip tuning mojej laluni ;)

Proszę o informacje, gdzie i za ile mogę ją bez obaw udoskonalić.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc !

Pozdrawiam !

:quattro:

najsampierw zczipujemy twoją niunię wzrokiem :decayed:

I VAGiem, i organoleptycznie ;)

A dobrego chipka mozna wgrac w Warszawie u Rogala, wgrywanie w czasie rzeczywistym, symulatorem.

Na hamowni od razu badasz efekty :) Sam u niego robilem i z przyjemnoscia kazdego do niego odesle,

mila atmosfera, dobry program, ogolnie polecam :-) (nie mam profitów z reklamy :wink4: )

Opublikowano

szykuje się spocik w niedzielę o godz. 15

razem z grupą z AKP

na parkingu przy skręcie na Ruś

ja na 99% będę :th:

Opublikowano

na parkingu przy skręcie na Ruś? a gdzie to jest ? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

na parkingu przy skręcie na Ruś? a gdzie to jest ? :kox: :gwizdanie:

tam gdzie było hamowanko :wink4:
Opublikowano

Micek zedytuj pierwszy post i dodaj też w tytule datę ,godzinę i miejscówkę SPOTA

Opublikowano

postaram sie byc, choc nie obiecuje bo sobota zapowiada sie interesujaca.

a tak apropos to patrze ze troche zycia tu zawitalo :) pzdr chlopaki :> :notworthy:

Opublikowano

Wrzucam kilka fotek ze spotu, w razie gdyby ktoś chciał looknąć :)

dsc9019nj6.th.jpgdsc9017sm4.th.jpgdsc9014ft9.th.jpgdsc8984id7.th.jpgdsc8982op2.th.jpg

dsc8991fn7.th.jpgdsc8989rp4.th.jpgdsc8977nd7.th.jpgdsc8976de8.th.jpgdsc9006ur5.th.jpg

dsc8997be9.th.jpgdsc8996cv2.th.jpgdsc9003fe6.th.jpgdsc9001hf7.th.jpg

dsc8987iu9.th.jpgdsc8981jz0.th.jpgdsc8979bw1.th.jpg

dsc9000pt6.th.jpgdsc8995vs0.th.jpgdsc8993vy1.th.jpgdsc8992mv6.th.jpg

dsc9012rt0.th.jpgdsc9011ny6.th.jpgdsc9010ju7.th.jpgdsc9009sx9.th.jpg

dsc8983mg2.th.jpg

Opublikowano

szkoda że nie pojechałem kilka ładnych samochodów było :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:> Ludzie ,dlaczego nie piszecie ? :confused4:

Ja tak lubie czytać :disgust: :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.