Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

wyszpachlować błotnik ale nie wiadomo która to strona i dlatego vag potrzebny ;)))

vaga ci u nas pod dostatkiem jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

a nie lepiej kupić sobie kabelek?i masz vaga...

Co to za kabelek ? Ile on kosztować (pewnie sporo)? Jak i kabelek to i jakieś oprogramowanie trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupić sobie kabelek?i masz vaga...

Co to za kabelek ? Ile on kosztować (pewnie sporo)? Jak i kabelek to i jakieś oprogramowanie trzeba ...

Ja kupiłem takie coś tylko że nowe,jestem z tego zadowolony na swoje potrzeby jak znalazł tu masz używany i jeśli pisze prawdę to za ta cenę warto wziąć.

V-SCAN VAG 5053 PL KKL+CAN OBD2 skaner viaken ŁÓDŹ (3858058100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i warto ale logów i adaptacji tym nie zrobisz a starczy to INTERFEJS KABEL DIAGNOSTY VAG USB OBD VW AUDI SEAT (3835652775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak do tylko takich aut z grupy vag,a program to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Grzesiu ;)

kto wie gdzie w olsztynie można zregenerować soczewki z reflektorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry za OT ale może ktoś zna sprzedawcę i mógłby podjechać (bo mieszka w pobliżu) zobaczyć fotele z aukcji? :wink:

Audi A4 8k B8 skora S-LINE fotele tapicerka (3866397476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ktos tu juz chyba pytał o te stołki wcześniej :whistling: dobrze mi sie wydaje ??

Dobrze się wydaje ja pytałem, ale ogólnie cisza w temacie w ogóle wydaje mi się, że nie będzie to Bóg wie jaka okazja bo mimo dobrej ceny już trochę wiszą może to wina kiepskich zdjęć a gościu jakiś mało kumaty, jak się go prosi o jakieś lepsze foto to odpowiada, że przecież na aukcji wszystko widać ogólnie to wątpię żeby te fotele były po takim przebiegu jaki jest podany w aukcji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ktos tu juz chyba pytał o te stołki wcześniej :whistling: dobrze mi sie wydaje ??

Dobrze się wydaje ja pytałem, ale ogólnie cisza w temacie w ogóle wydaje mi się, że nie będzie to Bóg wie jaka okazja bo mimo dobrej ceny już trochę wiszą może to wina kiepskich zdjęć a gościu jakiś mało kumaty, jak się go prosi o jakieś lepsze foto to odpowiada, że przecież na aukcji wszystko widać ogólnie to wątpię żeby te fotele były po takim przebiegu jaki jest podany w aukcji:wink:

napisałem raz jeszcze do kolesia. dam znac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się z nim umówić, żeby zobaczyć te fotele ale nie udało mi się (ciężko było mi się z nim umówić w pasującym czasie). Sprzedaje to pan, który robi felgi na szarych szeregów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek moge zaleciec, rzuce okiem.

ale jesli to na ksiecia witolda to ten gosc pewnie do negocjacji nie bedzie skory

bo jest dosc nabity w hajs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gejusy juz chyba czas na spota sobotniego/niedzielnego lub piatkowego piwnego bo smali mnie od trzech króliiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...