Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

takich samcyh zaczynam poszukiwać (narazie widziałem na aledrogo ale nowe w tej samej cenie co w aso, a używane to nie wiem czy warto ryzykować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

za używki z przesyłką to wyjdzie prawie tyle co nowe...no chyba że trafisz w dobrej monecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgiełkowe ?? :decayed: btw zbych powchal sie co tam za redło kupiłes :decayed::decayed:

k**wa jaki spot tez o niczym nie wiedziałem :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jest na górze podpięte ciamajdy:grin:

o kuźwa dawno spotów nie było to dlatego bo ostatnimi czasy tam było XXXXXX :decayed: dawaj foty :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa gdzie sa foty ja sie pytam :decayed::wink:

zbyszek co za padline kupiłeś ?? bo ploty na dzielni chodza ze 2,5 tdi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy mieli sie z kim ścigać :decayed:

es lajn jest ?? co tam masz z wypasu :decayed: tip czy manual :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od niedawna jestem posiadaczem a4 i zaczynam wertować forum w poszukiwaniu jakiś ciekawostek na temat posiadanego autka. Szukam też jakiegoś kontaktu do aktywnej grupy użytkowników forum (klubowiczów) z Warmińsko-Mazurskiego. (Olsztyn i okolice). Zawsze dobrze jest się spotkać i pogadać o samochodach. ;-) Z chęcią pojawił bym się na jakimś spocie o ile planujecie coś w najbliższym czasie organizować (lub też nieformalne spotkanie na mieście). Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od niedawna jestem posiadaczem a4 i zaczynam wertować forum w poszukiwaniu jakiś ciekawostek na temat posiadanego autka. Szukam też jakiegoś kontaktu do aktywnej grupy użytkowników forum (klubowiczów) z Warmińsko-Mazurskiego. (Olsztyn i okolice). Zawsze dobrze jest się spotkać i pogadać o samochodach. ;-) Z chęcią pojawił bym się na jakimś spocie o ile planujecie coś w najbliższym czasie organizować (lub też nieformalne spotkanie na mieście). Pozdrawiam...

Siema :a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Dobra k**wa :decayed: tzn uwaga uwaga :wink: w ten weeken chcem zaskoczyc swoja wątrobe :kox::kox: i nie pije to co spot w niedziele ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem do dyspozycji:naughty:

Zaleczeq nierób tego aż tak drastycznie bo szoku doznasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

dziś doszły do mnie spryski mgiełkowe - jak czas pozwoli to w sobote montaż bo już leżą przygotowane na półce (chyba że się nie doczekam do soboty i jutro zamontuje ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszek podetnij je troche :decayed: bo jak wolno bedizesz jechał to bedzie ok a jak szybciej to c**jnia :decayed: za nisko ja mam swoje nie przyciete ale teraz ciepło juz jest to wyjme i przytne :wink:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

SKRZYPEK aktualizuj date spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...