Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

niedomyślą sie :kox:

:audi: :audi: :audi: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Zaleczeq ale żeś se blondi zapodał :kox:

erotoman :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

niedomyślą sie :kox:

:audi: :audi: :audi: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Zaleczeq ale żeś se blondi zapodał :kox:

erotoman :polew::tongue4:

Blond power :) Poker face i do przodu :decayed: Młody jestem niewyrzyty :P stazi wyzeracze :naughty::banan1::banan::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał Taktuś - uważaj, bo życzenia noworoczne ważne do 10-tego :-) i potem koleżanki będą zazdrosne :cool1:

Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie :cool1:

jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było :mysli:

trza by aby się w końcu spotkać na spocie :kox::good:

Wszystko się "niestety" zgadza ;( - ale kurcze, generalnie jak jest spot to jestem w robocie, albo na wyjeździe :wallbash: - teraz też na 17 nie ma mnie, na koniec miesiąca w robocie - no ale nadrabiam zaległości śledząc forum :decayed:, czasem coś mazne :tongue4:

Ale jak tylko będę mogła to na pewno zawitam :> a tym czasem dzięki za "pamięć" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał Taktuś - uważaj, bo życzenia noworoczne ważne do 10-tego :-) i potem koleżanki będą zazdrosne :cool1:

Pani Moniko, zaraz minie rok kiedy to ostatnio Panią widziałem na spocie :cool1:

jak Ty byłaś to mnie nie było, potem jak ja bywałem to Ciebie nie było :mysli:

trza by aby się w końcu spotkać na spocie :kox::good:

Wszystko się "niestety" zgadza ;( - ale kurcze, generalnie jak jest spot to jestem w robocie, albo na wyjeździe :wallbash: - teraz też na 17 nie ma mnie, na koniec miesiąca w robocie - no ale nadrabiam zaległości śledząc forum :decayed:, czasem coś mazne :tongue4:

Ale jak tylko będę mogła to na pewno zawitam :> a tym czasem dzięki za "pamięć" :hi:

o witam koleżankę :> :good: oby jak najwięcej mazania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam Michał :)

a z tymi pączkami to faktoza - :embarrassed:

ale ostatnio jak byłam, wymiatało domowe ciasto Agnieszki (?)

o kurcze i mnie to ominęło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy

Pytanie i prośba - Nie wybiera się ktoś do Łomży ? :decayed: Muszę czymś wysłać boczne chromy do Avanta i nie ma takiego kuriera co by to wziął ( bo paczka ma ponad 2 metry) . Podrzucił bym to do Olsztyna jakby ktoś leciał, oczywiście nie za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem że nowy rok się pojawił to i rs4 tańsze się zrobiły - jeszcze parę lat i będzie można kupić takiego avancika ze skrzelami z przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa..!!!!

Zapomniałem o spocie!! :wallbash: :wallbash:

Kajam się przed wami koledzy i koleżanki.. a i wy mnie kajajcie!! :kox: :kox:

kutfa... :notworthy: :notworthy:

nom, ale za to widzę, że rzeczywiście się ludki porozpisywały.. ledwo udało mi się nadrobić zaległości :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, mam wśród was najstarsze jeździdełko :cool1: - więc fajnie byłoby wymienić je na "nowszy model" :tongue4:

Ale jest jedno małe ale - kocham moją niunię, więc kupuję jej co roku full ubezpieczenie - płacę :shocked: i płaczę :kwasny: - a płakałabym jeszcze bardziej gdyby była nowsza :wallbash:

mam racje, czy się mylę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, mam wśród was najstarsze jeździdełko :cool1: - więc fajnie byłoby wymienić je na "nowszy model" :tongue4:

Ale jest jedno małe ale - kocham moją niunię, więc kupuję jej co roku full ubezpieczenie - płacę :shocked: i płaczę :kwasny: - a płakałabym jeszcze bardziej gdyby była nowsza :wallbash:

mam racje, czy się mylę :naughty:

moja jest równieśniczka twojej więc nie martw się nie jesteś sama :> :a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie ostatnio zastanawiałem nad b7 DTM :evil: ale mama to by mnie chyba zabiła jak by sie dowiedziała ze chcem pieniadze na mieszkanie przeznaczyc na fure :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...