Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

he a nas dzis policja busem zatrzymała.i dmuchanko :gwizdanie: kolega kierowca 0.15 :shocked: i prawko poszło :embarrassed:

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he a nas dzis policja busem zatrzymała.i dmuchanko :gwizdanie: kolega kierowca 0.15 :shocked: i prawko poszło :embarrassed:

:no:

z wożącymi ludzi nie pierdzielą się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he a nas dzis policja busem zatrzymała.i dmuchanko :gwizdanie: kolega kierowca 0.15 :shocked: i prawko poszło :embarrassed:

:no:

a dawka dopuszczalna nie jest 0,2 ?? :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:02_________________________________________________

znowu w niedziele bedzie cie łeb nap...ł :polew: :polew:

trudno sie mowi takie uroki imprezowania :naughty: :gwizdanie: POKER FACE I DO PRZODU :lol1: :lol1: :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś

Chciałem ci bardzo podziękować za plakietki z kaletki chociaż nie było mi pisane spędzać czas w zacnym gronie ( i w tym momencie sam się zdzielę w głowę :punish::bicz: ) Patrycja bardzo zadowolona i dziękuje bardzo :evil::hi:

Aha dostałem je dzisiaj dopiero :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załeczeq -dawka sie zgadza , norma to 0,2 w wydychanym powietrzu ,wiec kolega czaji miał 1,3 -gdyz wskazania alkomatu panów policjantów mnozymy razy 2 bo im pokazuje w mg/ a pomiar jest w promilach ,a do Czaji , niekoniecznie musi kolega stracic prawko -wyrok w zawiasach , pokrycie kosztów sadowych wpłata zasądzonej kary przez sąd na fundusz na rzecz walki z pijanymi kierowcami ( zazwyczaj około 5.000 zł zasadza) i prawko do szuflady wydz.komunikacji na rok na przykład --tak miał mój koles z roboty a wydmuchał 0,35 pozdro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOO k**wa :confused4:

Tak czy siak koszula wyprasowana jagiełlo w portfelu :) no to czas na miasto :tongue4: prosze sie jutro ze mnie nie smiac :naughty: jak bede cos pisał na kacu :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________

Taktuś

Chciałem ci bardzo podziękować za plakietki z kaletki chociaż nie było mi pisane spędzać czas w zacnym gronie ( i w tym momencie sam się zdzielę w głowę :punish::bicz: ) Patrycja bardzo zadowolona i dziękuje bardzo :evil::hi:

Aha dostałem je dzisiaj dopiero :>

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 21:35_________________________________________________ :hi: Dzien dobry :decayed::naughty: lecimy nie spimy jest after party i jest grubo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez dziś pod Manchatanem trzymali :cool1: teraz często bywam weekendami w Olsztynie ale nie widuje żadnych Kolegów z forumowymi ramkami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nudy, nic sie na miescie nie dzieje, auto nawoskowalem, chromy wypolerowalem co by sie polansowac po miescie, a tu pusto, zadnych blachar nic :(

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ankieta zobowiązuje, a zatem spoty letnie robimy co 2 tygodnie w środy pod Uranią o godz. 20 - najbliższy spot 22 czerwca

SPOT PIWNY:

Mnie w sobotę 2 lipca nie będzie - na 100%,

ale jak wcześniej wspominałem pasuje mi najbliższa sobota 18 czerwca - jeżeli chcecie to robimy w tę sobotę.

Napiszcie dziś tak albo nie :wink4:

Jak coś to grzejemy w sobotę :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowa nie była o 1szym lipca czyli piatku ??:)

:decayed:ale z kim mowa? ja nic nie wiem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem ze Cie ostatnio na spocie nie było :decayed: bo tak gadalismy om 1szym lipca o piatku :) ale to wlasnie musimy sie dogadac czy teraz 18 w sobote czy 1 czy 2 lipca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...