Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie,

Ori wzór jest trochę inny niż Wheelworld WH18.

Wg. mnie te ori z masywniejszymi ramionami lepiej pasują do Phaetona.

Foto auta Kolegi:

IMG_0724.jpeg

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, black4 napisał:

Dokładnie,

Ori wzór jest trochę inny niż Wheelworld WH18.

Wg. mnie te ori z masywniejszymi ramionami lepiej pasują do Phaetona.

Foto auta Kolegi:

IMG_0724.jpeg

Pozdrawiam

Faktycznie super siadły, szukam zatem tych kółek :) Martwi mnie tylko jak rozegrać temat kapselków, na foto nie widzę dokładnie jak u twojego kumpla wyglada.

Opublikowano

Witajcie,

O ile dobrze pamiętam kumpel te znalazł kapselki z logiem VW, chyba na olx...

BTW. Ta felga występuje w jednolitym lakierze lub w wersji z polerowanym frontem (b.fajnie to wygląda),

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu wpadł letni setup...
Wybór padł na Michelin Pilot Sport 4 255/40/19 XL w wersji Accoustic czyli z dodatkową pianką wyciszającą wewnątrz opony. Jest mega cisza, na nowo ciesze sie z jazdy :)
o4Url59.jpg
cdHN5v2.jpg

Postanowiłem też zostać przy klasyce czyli....zostaje Omanyt. ET wyjątkowo przyjazne bo 35 co daje fajną wklęsłość. Dodatkowo felgi odnowiłem we własnym zakresie - polerka ramion i wnęk, zabezpieczyłem ceramiką Gyeon RIM.

Efekt
WazBetK.jpg

No i szybkie foto po odebraniu od gumiarzy
YqUdNck.jpg

Opublikowano

Auto bardzo ładnie prezentuje się na tych kołach.

Opublikowano

Witaj,

Ładnie na tych Omanytach wygląda.

Znajomy też je miał w Phaetonie ale przy ET 40 były płaskie a Twoje (ET 35) mają ładną wklęsłość.

BTW. Felgi wyszły jak nówki :D

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.05.2018 o 22:32, kamil-vag napisał:

Niby 19, a w tym aucie giną :P

To prawda, jeździłem dzisiaj Fejtkiem znajomego na 22'' i te nie giną, ale daj Pan spokój komfort zerowy a przy okazji zawiecha mocno dostaje po tyłku.

20''  wzór Megara to był max co wychodziło z fabryki ale cena tych felg odstrasza bo to 100% stop magnezu, praktycznie nie do kupienia na rynku wtórnym. Jak sie pojawiają to w cenie 5 cyfrowej więc czar szybko pryska :)

BTW Pierwsze 10tys km Fejtkiem za mną i co tu napisać? Z jednej strony nuda bo za bardzo nie ma co rzeźbić, z drugiej chyba już sie za wygodny stałem i chyba bardziej cieszy mnie to że auto lata bezawaryjnie. Przez ten okres z rzeczy eksploatacyjnych wymieniłem termostat, obie poduchy pod silnikiem, górne tuleje wahaczy, łączniki stab, drążki kier. Czesci kupuje w ASO, wymieniam poza bo nawet tam Phaeton to dla nich egzotyk  co mnie nie dziwi bo nie był oferowany w ogóle na naszym rynku.

 

Jakby ktoś był ciekawy spalania w tym aucie, które ja używam jako daily - przedszkole córki, trasa do pracy 50km w obie strony, zakupy itp.:

- średnia z ostatnich 10000km -  10.3L/100km

- trasa  8L/100km (emeryt style 6.8L/100km)

- miasto 14L/100km

Leje zwykły ON na Orlen, co 2-gie tankowanie wlewam dodatek LM na pełny bak.

 

 

Opublikowano
W dniu 20.07.2018 o 22:26, turzol napisał:

bo nie był oferowany w ogóle na naszym rynku. 

polift nie, ale przedlifty były oferowane.. ;) swego czasu siedziałem w bydgoskim ASO W Fejtku, to był jakoś 2005 rok.. mój ojciec się wówczas nad takim zastanawiał

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie myślisz nad programem?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.08.2018 o 11:05, audiaudi napisał:

Nie myślisz nad programem?

Jasne. Niebawem przybędzie trochę koksu :)

Tymczasem kilka fotek ze opolskiego spota.

ILFT9je.jpg

 

ZSHdjvM.jpg

ElHD9Uv.jpg

I foty z trasy kiedy wracałem z bratem bliźniakiem czyli drugie znane mi Edition 6 z Krakowa.

9iAeGFc.jpg

x7eSHdD.jpg

Opublikowano

Fajnie się prezentuje?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Naprawde coś daje ta pianka w oponie? Jak tak, to sobie przykleje ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, misiek95 napisał:

Naprawde coś daje ta pianka w oponie? Jak tak, to sobie przykleje ?

Coś musi dawać skoro ją montują i nazywają Acoustic :)

Opublikowano
21 minut temu, turzol napisał:

Coś musi dawać skoro ją montują i nazywają Acoustic :)

No właśnie to że montują i tak ją nazywają to nie znaczy nic? Ciekaw jestem czy ta sama opona z gąbeczką i bez emitowała by inny poziom hałasu?

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, misiek95 napisał:

No właśnie to że montują i tak ją nazywają to nie znaczy nic? Ciekaw jestem czy ta sama opona z gąbeczką i bez emitowała by inny poziom hałasu?

Wg katalogu accoustic generują taki sam hałas jak zwykłe czyli 70dB. Akurat pomiar hałasu w Phaetonie nie należy do najłatwiejszych bo auto jest wytłumione wręcz wzorcowo.

Teraz smigam na zimówkach i w ogóle ich nie słyszę.

Opublikowano

Mucha nie siada Artur ? 

Opublikowano
41 minut temu, turzol napisał:

Akurat pomiar hałasu w Phaetonie nie należy do najłatwiejszych bo auto jest wytłumione wręcz wzorcowo.

Wiem, jeździłem pare dni. Jest imponująco cicho

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.