Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głowica bex, pęknięta w 5 miejscach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głowica ADR (APT raczej też) nie ma kanałów SAI, trzeba zdemontować część gratów. 

No i 1.8T nie ma jako takiego EGR-a, tylko zawór kombi.

 

Trzeba też programowo wyłączyć pompę powietrza wtórnego (SAI). 

Opublikowano
17 minut temu, patrykutd napisał:

ok dzięki wielkie, ale w przypadku adr i apt trzeba zaślepić egr?

Są zaślepki po chyba 20-30zł na alledrogo, albo samemu dorobić. I to nie jest egr jak to było wcześniej wspomniane :P Jesteś z Lublina więc uderzasz do  @Galetto i Ci wyłączy SAI razem z drugą sondą w ecu i po problemie :D

Opublikowano

Do bfb pasuje też apy bo mam u siebie taka założona. Jeśli chcesz gotowa głowice to proszę http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7116727461 skontaktuj się z tym sprzedawca na pewno się dogadacie swoją mu zostawisz i taniej będziesz mial kompletna. Ja mam od niego gotowa do montażu po roku żadnych problemów także polecam.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

dzięki drex87.

jeszcze jedno mam pytanie czy da się gdzieś sprawdzić po jakimś kodzie bądz na stronie czy dana głowica ma wąskie czy szerokie kanały dolotowe? Akurat mogę kupic głowice auq i podobno równiez pasuje i ma wejście SAI. Tylko nie mogę nigdzie znaleźć info na temat średnicy kanałów.

Opublikowano

Zmierzyć.

około 10-11mm różnicy między wąskimi a szerokimi.

Opublikowano

ADR i AEB i może jeszcze ARG są na szerokim kanale olejowym i nie daj boże jeszcze będę  miał  jakieś  kłopoty z moim bfb b7  to właśnie jedną z tych trzech głowic  wpadnie 

Opublikowano
3 godziny temu, erchi napisał:

Zmierzyć.

około 10-11mm różnicy między wąskimi a szerokimi.

własnie nie mam możliwości zmierzyć kupując na allegro lub olx a nikt nie podaje. A nie mogę znaleźć nigdzie żadnego katalogu z rozmiarami

Opublikowano

Ja pytałem każdego sprzedającego o wymiary.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szerokość kanałów dolotowych nie robi różnicy. Jak założycie puźniej kolektor na wąskim kanale, całość zachwa się tak jakby głowica była z wąskim kanałem!
Wiem to z doświadczenia.

Opublikowano

Czyli kolektor z oryginalnymi wąskimi kanałami pasuje do głowicy z szerokimi wlotami? 

Opublikowano

Tak pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.