Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lamp na Depo


Kappuchu

Rekomendowane odpowiedzi

Widoczność bardzo na plus. A jakie żarówki masz założone? świecą tak ładnie na biało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki Bosch Xenon Blue.

Przez wielu znajomych też używane i wszyscy zgodnie mówią, że jedne z najlepiej świecących H4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po dość długim czasie, znalazłem chwilę żeby zająć się autem i postanowiłem zmienić dotychczasowe lampy w mojej a4 na poliftowe depo. Na chwilę obecną jestem zaskoczony, poprzednie lampy były już wiekowe, natomiast te świeca bardzo dobrze. Jednak mam problem, którego rozwiązania nie mogę doczytać się w internecie albo po prostu źle.. Wpisuje? ?? Panowie, chodzi o ustawienie świateł.. Coś mi tutaj nie gra.. Nie są równo w poziomie.. Prawa lampa odbiega od normy czy tak ma być? Lampy pasowały p&p nie było problemu przy montażu nic nie blokuje nawet blacha błotnika bo została wycięta.. Może wada fabryczna? Proszę o pomoc daje zdjęcia w załączniku, odpowiem na każde pytanie. Z góry dziękuję za uwagę. Pozdrawiam 

IMG_20200309_192152.jpg

IMG_20200309_192114.jpg

IMG_20200309_192029.jpg

IMG_20200309_190304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chciałem otwierać nowego tematu dla swojego pytania więc się podepnę pod istniejący temat.

Czy do lamp poliftowych h7 da się przełożyć mocowanie do xenona d2s ze starych lamp? Czy na kloszu jest homologacja pod ten palnik? Mógłby ktoś spojrzeć u siebie na klosz co tam jest napisane? Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, lampy Depo polift po co w nich takie coś jakby haczyk ska przypięty opaską drugi się trzyma jakoś sam. Na początku nie zauważyłem tego odciąłem opaskę i haczyk spadł. W oryginalnych lampach tych haczyków  brak.

Edytowane przez Wind911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, po co takie coś jakby haczyk ska przypięty opaską drugi się trzyma jakoś sam. Na początku nie zauważyłem tego odciąłem opaskę i haczyk spadł. W oryginalnych lampach tych haczyków  brak.

Edycja.

Ten haczyk co spadł, to blokuje w środku jak to nazwać, to lustro z żarówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już założyłem.

Po prostu przy transporcie by nie "latało" Trzeba zdjąć do regulacji silniczkami. A ten drugi nie wiem zostawiłem, regulacja działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...