Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko jarko czekam na dalsze efekty wymiany :wink4: Jak się zrobi wiosna to też sobie wyrezam takie coś :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jarko jest dobrze :good: Czyli nie warto sie bawić w moduły po ok 30zł :evil:

Tylko teraz zastanawia mnie jedno jakiej długosci kupić te LEDy 36 czy 42mm :mysli:

Opublikowano

Można jeszcze dać taką:

http://moto.allegro.pl/item535009893_zarowki_rurkowe_42mm_hp_super_mocne_ledy_tanio.html

Porównywałem do tego co założyłem i daje jeszcze więcej światła, tyle że koszt to 17zł netto.

Co do długości to ja mam 42 i są idealne.

Jak mi się da to zmienię dzisiaj całe oświetlenie i zobaczymy czy wystarczy, tylko jeszcze nie wiem co do tych punktowych zapodać - może w sklepie coś doradzą :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 12:13_________________________________________________

Elegancko jarko czekam na dalsze efekty wymiany :wink4: Jak się zrobi wiosna to też sobie wyrezam takie coś :tongue4:

Wróciłem ze spota, w autku cieplutko, śrubokręt do ręki i sie bawisz :naughty:

Stajesz w jakimś ciemnym miejscu i dokładnie widzisz efekty Swojej pracy :tongue4:

Opublikowano

Wróciłem ze spota, w autku cieplutko, śrubokręt do ręki i sie bawisz :naughty:

Stajesz w jakimś ciemnym miejscu i dokładnie widzisz efekty Swojej pracy

Jakoś nie mam teraz motywacji. Tymbardziej że mam jeszcze parę innych spraw na głowie. Dopiero bliżej wiosny będę rezał :wink4:

Opublikowano

witam czytam watek i mam delikatny metlik, mam wielką prośbe...

mam dostęp do większości rodzaji diód i innych zarników...

bardzo prosze o napisanie mi oznaczeń diód do

podsufitki

tablicy rejestracyjnej,

i zarówki w climatroniku gdyż mi się spaliła...

bardzo prosze o pomoc...

Opublikowano

Oki, kolejne fotki.

Wymieniłem wszystkie żarówki bez tylko jednej w bagażniku - brakło mi :)

Wnioski:

Te co dałem foty wcześniej są super i wystarczaja. Pasują na przód i do bagaznika, potrzebne 4 sztuki. Pozostałe żaróweczki jakie wymieniałem - te punktowe - niestety dostałem kiepskie diody i wielka lipa jak dla mnie :thumbdown: Tak samo w oświetleniu nóg tez mi nie wyszło... Czekam wiec na Wasze propozycje, jakie diody kupic w te miejsca. Dajcie jakiegoś linka z allego to przetestuje :)

Aha, dodam że ja mam B5 po II lifcie i troszkę inne oświetlenie jak w pozostałych B5.

A oto efekty mej pracy :)

przed wymianą

a94d51f61f8f282bmed.jpg

po wymianie

99d7a662f711089bmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie no Jarko zrobiłeś to tak jak ja chciałem gdy poruszyłem ten temat :kox: Powiedz mi jakie tam zaróweczki wchodzą w te małe światełka i jak sie ten tylni panel ściąga?? :mysli: teraz mam sesje i tak jakoś nie zajmuje sie tym temataem ale jak tylko sie skączy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A właśnie a propos żarówek w klimatroniku. Żeby wymienić te podświetlające przyciski to dużo jest z tym roboty bo nie wiem czy się za to zabierać teraz czy jak będzie pogoda łaskawsza w cieplejsze powietrze :decayed:

PS. jarko fajnie na tych diodach wygląda to oświetlenie :good:

Opublikowano

arczi900819 a Ty znowu jakies problemy stwarzasz :tongue4: przyjezdzasz do mnie z dobrym załacznikiem :beer1: do godzinki z małymi przerwami :beer1: rezam w moim monster garage przy Twoim aucie i masz wymienione zaróweczki w przyciskach na klimatroniku :good:

Opublikowano

jarko-jestem pod wrazeniem i chyba tez sie skusze na takie oswietlenie :wink4:

Opublikowano

Nie no Solar bez przesady :decayed:

Teraz za zimno jeszcze na taką robotę. Będzie cieplej to pomyślę, a pytałem czy dużo z tym zabawy bo kolega jabolsb wspomniał o podświetleniu klimatronika i mi się tak przypomniało.... :kox:

A panel i tak muszę zdjąć bo cuś nie łączy dobrze i chyba trzeba będzie troszkę z lutownicą poszaleć :decayed: a przy okazji podświetlenie zrobić.

Może diody wstawię to będzie pewniejsze od tych żarówek... :wink4:

Opublikowano

No na diodach to od razu inna bajka....

Ja tak się zastanawiam jak by mi się w końcu zebrało na te rezanie z diodami to może od razu by wstawić podświetlenie na nogi do tylnej kanapy :naughty: jak szaleć to szaleć :decayed:

Opublikowano

Ja tak się zastanawiam jak by mi się w końcu zebrało na te rezanie z diodami to może od razu by wstawić podświetlenie na nogi do tylnej kanapy :naughty: jak szaleć to szaleć :decayed:

No powiem Ci że gdzieś ostatnio o tym przeczytałem i troszku mnie to zaintrygowało :naughty:

Tylko kurcze gdzie zamontować lampkę :mysli: A może lepiej zrobić oświetlenie w drzwiach, od spodu :mysli:

Opublikowano

Panowie,

Prosilbym o pomoc, jak zdemontowac szkielo w lampce sufitowej aby wymienic zarowki? Nie chce tam nic polamac i zeby mi nie spadalo potem na glowe :gwizdanie:

A jak juz zdejme szkielko to jak zdemontowac cala lampke?

To samo dotyczy lampki tylnej dla pasazerow.

Z gory dzieki za pomoc.

Opublikowano

"nic na siłę - wszystko młotkiem" zwykły zatrzask. Umiejętnie podważyć i gotowe

Opublikowano

płaski śrubokręt, delikatnie podważ i gotowe :)

wszystkie osłony lampek podobnie się zdejmuje.

Opublikowano

Działałeś jarko ostatnio coś w temacie podświetlania ?

Opublikowano

Działałeś jarko ostatnio coś w temacie podświetlania ?

Na razie nie, ale może dzisiaj coś podziałam :naughty:

Spadam na zakupy, na allegro :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 10:13_________________________________________________No i kupiłem diody :cool1:

Jak przyślą to będzie rezanko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Działałeś jarko ostatnio coś w temacie podświetlania ?

Na razie nie, ale może dzisiaj coś podziałam :naughty:

Spadam na zakupy, na allegro :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 10:13_________________________________________________No i kupiłem diody :cool1:

Jak przyślą to będzie rezanko :naughty:

pokaż które kupiłes :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.