Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi :good:

fajnie świecą te Ba9S :good: :good: :good:

aż nie mogę się doczekać kiedy ja takie dostanę :kox:

To co teraz rezamy :naughty:

oświetlenie tylnych nóg :kox: i trzeba wymienić żaróweczke w schowku na leda :polew: :polew: bo tylko tam żółte światło zostało :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nadonię tylko z przednim oświetleniem nóg i rezamy tył :naughty:

Jaką mamy żarówkę w schowku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nadonię tylko z przednim oświetleniem nóg i rezamy tył :naughty:

Jaką mamy żarówkę w schowku :?:

nie wiem czy nie W5W ale nie wiem bo niezagladałem do zarówki tam jeszcze :naughty: Ale jak bedzie W5W to dobrze bo została mi jedna z postojówek walcowata wiec zobaczymy czy poradzi sobie :polew: :polew:

teraz czekamy na projekt moskala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a daj linka ktore kupowales zarowki te ba9 ?? One sa do tych malych swiatelek ? ;)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=545664702

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , i przez Was tez zamowilem zarowki :> Jakby ktos potrzebowal to w A4 B6 w kombiaku jest tak - z przodu 2 żarowki BA9S, 2 żarówki rurkowe 42mm, na środku nad tylną kanapą - 2 żarówki BA9S, z tyłu w bagażniku - 2 żarówki rurkowe 36mm

W sumie 4 żarówki rurkowe, 4 żarówki BA9S :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , i przez Was tez zamowilem zarowki :> Jakby ktos potrzebowal to w A4 B6 w kombiaku jest tak - z przodu 2 żarowki BA9S, 2 żarówki rurkowe 42mm, na środku nad tylną kanapą - 2 żarówki BA9S, z tyłu w bagażniku - 2 żarówki rurkowe 36mm

W sumie 4 żarówki rurkowe, 4 żarówki BA9S :good:

Czyli tak samo jak w B5 po II lifcie :)

Kowi, możesz to też dopisać w pierwszym poście B5 II lift i B6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak samo jak w B5 po II lifcie :)

Kowi, możesz to też dopisać w pierwszym poście B5 II lift i B6 :good:

Jarko pierwszy post zmodyfikowany chyba juz wystarczajaco :kox: oczywiscie dodałem tą informacje dla potomnych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak samo jak w B5 po II lifcie :)

Kowi, możesz to też dopisać w pierwszym poście B5 II lift i B6 :good:

Jarko pierwszy post zmodyfikowany chyba juz wystarczajaco :kox: oczywiscie dodałem tą informacje dla potomnych :good:

No widziałem już :good: Pierwszy post miodzio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 widziałem że w pierwszym poście poprawiłeś dla sedana oświetlenie tylne. To jest pewne, można szukać tak jak jest podane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 widziałem że w pierwszym poście poprawiłeś dla sedana oświetlenie tylne. To jest pewne, można szukać tak jak jest podane ?

Dibo wzorowałem sie na postach w tym temacie ja nie daje 100% pewnosci. Na stronie 11 jest opis ze zdjeciami tylnego światełka w sedanie przed liftem :) Njalepiej bedzie jak sie upewnisz u siebie jak to wygląda i napiszesz czy zgadzaja sie te dane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 widziałem że w pierwszym poście poprawiłeś dla sedana oświetlenie tylne. To jest pewne, można szukać tak jak jest podane ?

Dibo wzorowałem sie na postach w tym temacie ja nie daje 100% pewnosci. Na stronie 11 jest opis ze zdjeciami tylnego światełka w sedanie przed liftem :) Njalepiej bedzie jak sie upewnisz u siebie jak to wygląda i napiszesz czy zgadzaja sie te dane :good:

Spoko, pytałem tylko dla pewności :wink4: Po zdjęciach widzę że się to zgadza. A co do upewniania to się za to zabiorę dopiero jak będzie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mamy żarówkę w schowku :?:

W przedlifcie jest 36mm

teraz czekamy na projekt moskala :gwizdanie:

czekam cały czas na Ledy. nie doszły i ch.j mnie strzela :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie jest 36mm

W pierwszym poście jest przyklejone 42mm także popraw Kowi87 jak możesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zobacze do siebie, chyba lift nie obejmował żaróweczek w schowku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę że w schowku nic się nie zmieniało

Dziwi mnie tylko że kolega Moskal napisał że w sedanie przed liftem w schowku ma rurkę 36mm u mnie nie ma szans na zamontowanie takowej bo jest za wielka odległość między blaszkami.[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:41_________________________________________________Kowi jeśli chcesz mogę porobić zdjęcia wszystkim lampką i żarówką jakie do nich pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o fotki lampek w sedanie czy fotki żarówek do tych lampek, bo jeśli o żarówki to nie ma sensu :gwizdanie: wystarczą oznaczenia i zdjecia z alegro mozna zawsze wykorzystać do prezentacji(co też juz zrobiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie umieściłes ładnie na stronie 11 co też zaznaczyłem na pierwszym poscie, moim zdaniem juz wszystko napisalismy co do oświetlenia :naughty: Teraz czekamy na projekcik Moskala oparty na listwach LED :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...