Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Już zamówiłem sobie te pierwsze co pokazałem.Pozostało mi czekanie na paczkę i demontaż :).

Kowi87 jak podłączyłeś te moduły ?

ja nie miałem modułów :gwizdanie:

Moduły ma rezać moskal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popie...ło mi się . Moskal wrzucaj fotki z modułami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popie...ło mi się . Moskal wrzucaj fotki z modułami :tongue4:

Bede rzeźbił w łikend , moduły przyszły , później wrzuce fotki

ale c**j..a , w podobnym temacie o podswietleniu nóg gość pisał zeby wpiąć sie w pewien kabelek , no i sie wpiąłem i nic , lipa.

Musiałem pociągnąć obydwa kable z podsufitki na sam dół :kox: :kox: :kox:

Ale ładnie swieci , jak sie ściemni to wrzuce foto , na tą chwile mi sie podoba ,

Acha , na razie zrobiłem sam przód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko które kable mam przemienić,żeby działały mi boczne żarówki w podświetleniu podsufitki?Tutaj foto 297a5ae74f054be3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam to wybebeszone ale bede rzeźbił dopiero koło poludnia , wtedy moge ci pomóc[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:43_________________________________________________

Mam pytanko które kable mam przemienić,żeby działały mi boczne żarówki w podświetleniu podsufitki?Tutaj foto 297a5ae74f054be3m.jpg

jest taka czarna wtyczka która whodzi do tego elementu na zdjęciu , tam masz 3 kable

u mnie były to od lewej :

1. czarny z białym

2. czarny

3. zielony z białym

ja zamieniłem czarny z białym na czarny i jest git , tylko musisz pamietac ze jak masz tą rurkową żarówke w środku zmienioną na Led to musisz ja odwrócic biegunami bo nie bedzie swiecic.

Musi działać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbuje coś zdziałać a ta wtyczka to ta którą wpinasz do lampki?Wrzuć foto jak to u Ciebie w pełni wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ta czarna wtyczka z trzmea kabelkami , zamieniasz kable tak jak pisałem posta wcześniej

Tym sposobem zamieniasz "+" z "-" i boczne lampki beda świeciły , środkową zamieniasz biegunami i tez musi świecić :good:

Mam to opanowane w praktyce na 100% [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 22:43_________________________________________________to wrzucam :

Załozyłem takie coś:

http://www.allegro.pl/item543309944_xenonowe_listwy_postojowe_komplet_2szt.html

te listwy nie wyglądaja tak jak na tej aukcji. Mają 30 cm długości , są bardzo elastyczne i jest na kazdej 15 diód rozmieszczonych co 2 centymetry. listwy mozna przecinać co 3 diody. ja na oświetlenie nóg z przodu dałem 9 diód z kazdej strony (kierowca/pasażer). dwie listwy po 6 diód zostawiłem sobie na oświetlenie nóg tylnej kanapy.

Z racji tego że mam popierdolo.ą instalacje i w moim przypadku podłączenie sie pod kable z tego wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podswietlenia_nog_po_otwarciu_drzwi-t64122.0.html

nie zdało egzaminu , byłem zmuszony wybebeszyć oświetlenie z podsufitki i pociągnąć kable w słupkach do samych nóg (masakra) , od razu zmieniłem "+" z "-" w podsufitce bo nie działały mi boczne lampki. normalne zarówki działały a ledy już nie :thumbdown:.

z cała odpowiedzialnościa moge stwierdzić że opłaca sie kupić te listwy , bardzo ładnie świecą , zdjecia tego nie oddają , naprawde. polecam. jak ktoś chce zobaczyć na żywca to zapraszam do Piaseczna/Grodziska :)

Zdjęcia z SE K800i wiec szału nima :thumbdown:

1. Tak wygląda samo oświetlenie nóg

dsc01109.jpg

2. Tak z zapalona deską

dsc01110u.jpg

3. A tak z zapalonymi światłami w podsufitce

dsc01112.jpg

dsc01113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci to wyszło :) Bede działał u siebie z tymi żarówkami po bokach jak coś to bede pytał Moskal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :good:

Powiedz mi jak możesz - bo na zdjęciach wygląda że jest wszystko oki...

Czy widać może żeby to było jakieś światło punktowe, że np daje z kilku diód, czy może dość ładnie swiatło się rozprasza i nie widać nic takiego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :good:

Powiedz mi jak możesz - bo na zdjęciach wygląda że jest wszystko oki...

Czy widać może żeby to było jakieś światło punktowe, że np daje z kilku diód, czy może dość ładnie swiatło się rozprasza i nie widać nic takiego :mysli:

Dzieki :good:

Ładnie się rozprasza bo ta listwa ma 20cm wiec jest w miare długa jak na takie podświetlenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też wymieniłem żarówkęw podsufitce na rurkowa led i wszystko było super do wczoraj tzn. jak wracam z trasy gasze silnik i wyciągam kluczyk ze stacyjki lub np kiedy otwieram drzwi to bardzo słabo mi świeci wręcz wogóle. Kiedy zaś przesune suwak w lewą strone to świeci bardzo mocno tak jak ma być. Czym może być to spowodowane? Zaznaczam że kiedy poraz pierwszy założyłem tą zarówkę to świeciła normalnie i nie było takich problemów. A i przy moż edwudziestym z rzędu wyjęciu kluczyka ze stacyjki zaświeciła tak jak sienależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe, bo nie moge znalezc cos:

Ktos pisal chyba w tym watku,ze oferuje mozliwosc kupna bialych kloszy do lampek w drzwiach do B6 (i moze tez do innych modeli),ale teraz nie moge znalezc tego posta :wallbash:

Cena byla jakos 15 zl za sztuke, widzial ktos to?? Bo zgubilem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki mam- czerwone wlasnie, chce biale klosze, zeby wsadzic tam ledy białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam czerwone zostawił a pod spód otwartych drzwi coś kombinował zeby po otwarciu drzwi oswietlały też ziemie było gdzieś nawet zdjęcie takiego rozwiazania) :good:

Moskal fajnie ci to wyszło :kox: bardziej rozświetla ta listwa niż u mnie na nogach zwykła żarówka kiedys bo teraz czerwone poświetlenie jest ale wiadomo czerwień na czarnym ginie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal fajnie ci to wyszło :kox: bardziej rozświetla ta listwa niż u mnie na nogach zwykła żarówka kiedys bo teraz czerwone poświetlenie jest ale wiadomo czerwień na czarnym ginie :gwizdanie:

dzieki , nolistwa napewno lepiej daje niż żarówka , i przede wszysstkim inna barwa światła , bardziej zimna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moskalito muszę przyznać, że wygląda :kox:

Będziesz na spocie? Chciałbym to zobaczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , nolistwa napewno lepiej daje niż żarówka , i przede wszysstkim inna barwa światła , bardziej zimna

A bardzo widoczna jest różnica w barwie światła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moskalito muszę przyznać, że wygląda :kox:

Będziesz na spocie? Chciałbym to zobaczyć :decayed:

dzieki , wyszło fajnie , nie bede bo nie mam auta :thumbdown:

A bardzo widoczna jest różnica w barwie światła ?

Światło z żarówki jest bardziej żółte a to jest białe , takie samo jak w oświetleniu reszty auta. jesli reszte oświetlenia masz w ledach to niema żadnej różnicy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...