Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie sprawdzałem teraz w "Sam naprawiam..." ale nie ma rozpiski lamp oświetlających wnętrze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi

Tylko małe sprostowanie koledzy kazali Cie zmienić rozmiary żarówek w opisie ale sprawdzałem jeszcze raz i miałeś dobrze na początku w schowku rurka 42 a w lampce środkowej 36 ale mógłby jeszcze ktoś to potwierdzić bo może tylko u mnie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w schowku na 100% jest ori rurka 42mm

w schowku rurka 42

sory pany , poebao mi sie :notworthy: :notworthy: :notworthy: jest 42mm :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ledy zobaczymy co z tego będzie jak przyjdą :) tylko nie wiem jakie żarówki dać z tyłu w boczkach tam gdzie są te wkręcane żarówki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w pierwszym poście powklejać jeszcze zdjęcia jak wygląda podświetlenie na różnych LEDach. Wtedy będzie wiadomo które jak świecą i każdy sobie wybierze według upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym porównaniem to będzie trudno :gwizdanie: Bo większość kupi te o których pisalismy w temacie juz :wink4: Co najwyzej moge tam zrobic galerie czyli wklejać fotki tych którzy własnie zamontowali i umiescili w wątku zdjecia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też każdy każdy z Nas robi zdjęcia w zupełnie innych warunkach i zewnętrznym oświetleniu...

Ciężka sprawa do porównania :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko tyle,że ja mam zwykłą taką wsuwaną żarówkę małą a nie rurkową tam z tyłu z boczku i nie wiem co dać.Podeślijcie linka z allegro na PW,żeby nie robić OT w temacie.Z góry dziękówka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko tyle,że ja mam zwykłą taką wsuwaną żarówkę małą a nie rurkową tam z tyłu z boczku i nie wiem co dać.Podeślijcie linka z allegro na PW,żeby nie robić OT w temacie.Z góry dziękówka :hi:

znaczy jaką :mysli:

e9cb6dc8ff.jpg

Coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

582e83a29d5b7052m.jpg taką wsuwaną żarówkę mam i nie wiem czym ją zastąpić :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

582e83a29d5b7052m.jpg taką wsuwaną żarówkę mam i nie wiem czym ją zastąpić :mysli:

to jest W5W czyli typowa postojówka

proponuje taka :good:

http://allegro.pl/item553711702_postojowki_led_w5w_hp_multi_led_6w1_boczna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest W5W czyli typowa postojówka

proponuje taka :good:

http://allegro.pl/item553711702_postojowki_led_w5w_hp_multi_led_6w1_boczna.html

>Pomyślę jeszcze nad tą żarówką,ale chyba ją zakupie bo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też każdy każdy z Nas robi zdjęcia w zupełnie innych warunkach i zewnętrznym oświetleniu...

Ciężka sprawa do porównania :disgust:

To może przy diodach dać opinie w stylu: świeci kiepsko bo punktowo czy dobrze oświetla na większym obszarze. Żeby było mniej więcej jakieś rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też każdy każdy z Nas robi zdjęcia w zupełnie innych warunkach i zewnętrznym oświetleniu...

Ciężka sprawa do porównania :disgust:

To może przy diodach dać opinie w stylu: świeci kiepsko bo punktowo czy dobrze oświetla na większym obszarze. Żeby było mniej więcej jakieś rozeznanie.

Jak w końcu dostanę te co zamówiłem to coś tam w tym stylu skrobnę od siebie.

Na pewno te rurkowe co mam swiecą bardzo ładnie :good: dają rozproszone światło, z tym że nie są jakoś wyjątkowo mocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tam zdziałaliscie cos nowego :naughty::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4e3f189dc4b50356m.jpg

zakupiłem takie żarówki i nie świecą w miejscu starych żarówek,a stare działają :wallbash: ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dalej czekam :disgust:

Dostanę tylko paczkę to zamawiam następne :cool1:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:49_________________________________________________

4e3f189dc4b50356m.jpg

zakupiłem takie żarówki i nie świecą w miejscu starych żarówek,a stare działają :wallbash: ktos pomoze?

Troszku nie wyraźne to zdjecie, ale sprawdź czy masz w instalacji dobrze podpięty + i -.

Nosfer miał podobny problem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...