Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo ostatnio przekonałem się że występują różnice w kolorystyce LEDów mimo że na papierze wszystkie są białe :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Jest róznica w barwie ale to zalezy od zastosowania róznych rodzajów diód w zarówce :wink4:

Opublikowano

Jest róznica w barwie ale to zalezy od zastosowania róznych rodzajów diód w zarówce :wink4:

Zgadzam sie , ale gdy mam zapalone wszystkie ledy w aucie + na nogi to jest jasniej niż u mnie w domu w kuchni :) , różnicy w barwienie zauwazysz gołym okiem , za dużo źródeł światła

Opublikowano

Efekt bardzo mi się podoba, ale umiaru co do kolorów nie zaszkodzi, nie róbmy z naszych audiczek choinek :wink4:

Opublikowano

Efekt bardzo mi się podoba, ale umiaru co do kolorów nie zaszkodzi, nie róbmy z naszych audiczek choinek :wink4:

Nie robimy :no:

Wymieniamy żółte światło na białe... Niektórzy stosują również czerwień, którą tez mozna spotkać w autku z fabryki wypuszczonym :gwizdanie:

Ja tu nie widzę żadnej choinki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma tu żadnej choinki :gwizdanie: Jak bym miał robiś choinke to bym sobie ziolone Ledy w podsufitke zamontował :polew:

Wszystko ma sie ładnie komponować czyli biały i czerwony kolor podświetlenia tylko wchodzi w gre :good:

Opublikowano

Ja też nie widzę choinki. Wszystko jest zrobione ze smakiem :wink4:

Opublikowano

Nie ma tu żadnej choinki :gwizdanie: Jak bym miał robiś choinke to bym sobie ziolone Ledy w podsufitke zamontował :polew:

Wszystko ma sie ładnie komponować czyli biały i czerwony kolor podświetlenia tylko wchodzi w gre :good:

Ja też nie widzę choinki. Wszystko jest zrobione ze smakiem :wink4:

I tak 3mać :good:

Będę wymieniał w tym tygodniu oświetlenie w podsufitówce na pseudo ksenonowe. Dam Wam znać jak wyszło oraz adres skąd zakupiłem żarówki :wink4:

Opublikowano

A ja zauwazylem dziwna sprawe.. kupilem te bialek klosze do lampek w drzwiach, zamontowalem i chcialem wsadzic tam ledy... no i nie dzialaja, bo po otwarciu drzwi swieca przez okolo 0.5 sekundy i sie wylaczaja, podczas gdy normalne zarowki dzialaja bez problemu :mysli::wallbash:

Opublikowano

no i ja wyrezalem podswietlenie w samochodzie, wymienilem wszystko co sie dalo, lacznie z podsiwetleniem nog z przodu i tylu oraz w drzwiach od spodu, cena niestety duza (200pln) bo zastosowane diody mocy, ale za to nie ma punktowego swiatla i efekt super przynajmniej dla mnie. Zdjecia niestety telefonem wiec sorry za jakosc.

2bf5e0295078ee66med.jpg

17278cdbccdccd27med.jpg

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

niestety diody to pan z gieldy rtv :)

Diody nazywane sa diodami mocy, maja wbudowane rezystorki zeby sie nie paliy (a przynajmniej w teorii) moge wrzucic zdjecia diod jak cos wieczorem

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

niestety diody to pan z gieldy rtv :)

Diody nazywane sa diodami mocy, maja wbudowane rezystorki zeby sie nie paliy (a przynajmniej w teorii) moge wrzucic zdjecia diod jak cos wieczorem

wrzuc fotki, ile dawales od sztuki?

diody w gotowych oprawkach samochodowych czy rezales indywidualne rozwiazania dla kazdej?

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

niestety diody to pan z gieldy rtv :)

Diody nazywane sa diodami mocy, maja wbudowane rezystorki zeby sie nie paliy (a przynajmniej w teorii) moge wrzucic zdjecia diod jak cos wieczorem

wrzuc fotki, ile dawales od sztuki?

diody w gotowych oprawkach samochodowych czy rezales indywidualne rozwiazania dla kazdej?

fotki sa na poprzedniej stronce :)

Oprawki juz byly, tak ze p&p. 20pln za diody do mapowek i diody do drzwi, 25pln za rurki w ktorych sa dwie diody mocy, oczywiscie te diody sa skierowane w dol :)

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

niestety diody to pan z gieldy rtv :)

Diody nazywane sa diodami mocy, maja wbudowane rezystorki zeby sie nie paliy (a przynajmniej w teorii) moge wrzucic zdjecia diod jak cos wieczorem

wrzuc fotki, ile dawales od sztuki?

diody w gotowych oprawkach samochodowych czy rezales indywidualne rozwiazania dla kazdej?

fotki sa na poprzedniej stronce :)

Oprawki juz byly, tak ze p&p. 20pln za diody do mapowek i diody do drzwi, 25pln za rurki w ktorych sa dwie diody mocy, oczywiscie te diody sa skierowane w dol :)

ale fotki diod, a nie efektu koncowego :cool1:

Opublikowano

Wyszło Ci :kox: Świeci konkretnie :slina: Jak możesz to daj linka do diód jakie zastosowałeś.

niestety diody to pan z gieldy rtv :)

Diody nazywane sa diodami mocy, maja wbudowane rezystorki zeby sie nie paliy (a przynajmniej w teorii) moge wrzucic zdjecia diod jak cos wieczorem

wrzuc fotki, ile dawales od sztuki?

diody w gotowych oprawkach samochodowych czy rezales indywidualne rozwiazania dla kazdej?

fotki sa na poprzedniej stronce :)

Oprawki juz byly, tak ze p&p. 20pln za diody do mapowek i diody do drzwi, 25pln za rurki w ktorych sa dwie diody mocy, oczywiscie te diody sa skierowane w dol :)

ale fotki diod, a nie efektu koncowego :cool1:

sorry zawiesilem sie :)

Zrobie pozniej to wstawie :)

Opublikowano

Diody rurkowe co Karol założył są w tym wątku gdzieś, zaraz poszukam...

One dosyć mocne, jak dla mnie za mocne :gwizdanie:

Opublikowano

Diody rurkowe co Karol założył są w tym wątku gdzieś, zaraz poszukam...

One dosyć mocne, jak dla mnie za mocne :gwizdanie:

wg mnie maja byc mocne...slabe sa pod nogi, a podczas jazdy wylaczaja sie glowne...no ale to kwestia gustu a o tym nie mowie :)

Opublikowano

no ale to kwestia gustu a o tym nie mowie :)

No dokładnie :wink4:

miałem okazję porównać jak świecą te co Ty masz i te co ja mam - dla mnie troszku za jasno, no ale...

to są najmocniejszee bodajże żarówki rurkowe

12_04_03_1544_4965eb57906ce.jpg

Opublikowano

no ale to kwestia gustu a o tym nie mowie :)

No dokładnie :wink4:

miałem okazję porównać jak świecą te co Ty masz i te co ja mam - dla mnie troszku za jasno, no ale...

to są najmocniejszee bodajże żarówki rurkowe

a ladnie rozswietlaja caly klosz na podsufitce, czy sweica punktowo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.