Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ladnie rozswietlaja caly klosz na podsufitce, czy sweica punktowo?

ani te co na zdjęciu jak również te co w pierwszym poście nie świecą punktowo :)

ładnie oświetlają wnętrze, a te co Karol założył są mocniejsze.

Opublikowano

a ladnie rozswietlaja caly klosz na podsufitce, czy sweica punktowo?

ani te co na zdjęciu jak również te co w pierwszym poście nie świecą punktowo :)

ładnie oświetlają wnętrze, a te co Karol założył są mocniejsze.

a gdzie kupic? :rolleyes:

Opublikowano

a ladnie rozswietlaja caly klosz na podsufitce, czy sweica punktowo?

ani te co na zdjęciu jak również te co w pierwszym poście nie świecą punktowo :)

ładnie oświetlają wnętrze, a te co Karol założył są mocniejsze.

a gdzie kupic? :rolleyes:

A np tu: http://sklep.ledy.pl/ :)

Opublikowano

Pomysły ciekawe piszecie.. :good:ja wczoraj wymontowalem panel z podsufitki i zamontowałęm zamiast zarówki 4 diody flux. teraz szukam jakichs czerwonyc z 3 mm z katem swiecenia 15 stopni zeby wstawic w panel i zeby mi ladnie oswietlalo konsole srodkowa plus do tego zamontuje jeszcze 1 swiatło z tylu w podsufitce no i nad tymi bialymi diodami zamontuje po 1 czerwonej ktora bedzie swiecila bardzo slabym swiatlem i bedzie podswietlala klosz lampy mysle ze efekt bedzie niezly:) jak tylko to wszystko zrobie to wzuce foty :) pozatym myslalem jeszcze o zrobieniu podswietlenia klamek i nog ale rezygnuje z tego bo nie chce robic z auta choinki.. zastanawia mnie jeszcze w jaki sposob i jaki to by byl koszt zeby zrobic z tylu elektryczne szyby.

:naughty:

Opublikowano

to jak zrobisz foty to wrzucaj

ja w b7 zrobilem elektryke z tylu. Wiazki plus mechanizmy 400pln no i oczywiscie boczki...ja akuratnie wymienialem wnetrze wiec przy tzw. okazji :) ale warto :)

Opublikowano

pozatym myslalem jeszcze o zrobieniu podswietlenia klamek i nog ale rezygnuje z tego bo nie chce robic z auta choinki.. zastanawia mnie jeszcze w jaki sposob i jaki to by byl koszt zeby zrobic z tylu elektryczne szyby.

:naughty:

W nowszych wersjach A4 to prawie standart - tzw. pakiet oświetlenie :)

Co do szybek to u mnie koszt coś około 600-700 za wszystko - dokładnie nie pamiętam.

Opublikowano

Wymieniłem całe oświetlenie a4 z 1998 roku na led. Świeci super jednak miałem podobny problem jak koledzy. Lampki boczne w podsufitce nie chciały swiecić ze względu na odwrotną polaryzację led. Zamieniłem kabelki czarny z biało czarnym jak radzili koledzy w tym poście i świecą bez problemu. Teraz jednak zapalając jedną z bocznych lampek l/p osobnym przyciskiem zapala się lampka lewa bądź prawa oraz zawsze światło środkowe (rurka). Tak samo zamykając auto lamka rurkowa w podsufitce się zapala natomiast jak otwieram gaśnie. Coś jest nie tak zamiana kabli spowodowała w/w skutki negatywne co robić? Które przewody należy jeszcze zamienić?

Opublikowano

Teraz jednak zapalając jedną z bocznych lampek l/p osobnym przyciskiem zapala się lampka lewa bądź prawa oraz zawsze światło środkowe (rurka). Tak samo zamykając auto lamka rurkowa w podsufitce się zapala natomiast jak otwieram gaśnie. Coś jest nie tak zamiana kabli spowodowała w/w skutki negatywne co robić? Które przewody należy jeszcze zamienić?

Też tak mam , w sumie to ja wpadłem na to żeby pozamieniac kable , moze trzxeba to zrobic inaczej , nie mam pojecia. na razie zostawiam tak jak jest

Opublikowano

czekamy w takim razie na jakieś sugestie kolegów.

Pozdr

Opublikowano

no innej mozliowsci nie ma, trzeba zamieniac kabelki w oprawce. Polaryzacji nie przeskoczysz...

Opublikowano

842bac720406fae8m.jpg

15637018f116f321m.jpg

Tak wygląda oświetlenie zamontowane u mnie :)

Opublikowano

no innej mozliowsci nie ma, trzeba zamieniac kabelki w oprawce. Polaryzacji nie przeskoczysz...

No właśnie, może nie koniecznie w oprawce :mysli:

musiałbym się tym na żywo pobawić...

Opublikowano

no innej mozliowsci nie ma, trzeba zamieniac kabelki w oprawce. Polaryzacji nie przeskoczysz...

No właśnie, może nie koniecznie w oprawce :mysli:

musiałbym się tym na żywo pobawić...

no albo rzecz jasna na drugim koncu owych kabelkow :)

Opublikowano

no albo rzecz jasna na drugim koncu owych kabelkow :)

tylko problem jest w tym ,że nie moge zlokalizować tych kabli , był temat w którym jest opisane które to kable i które kostki (niby są umieszczone z lewej strony nóg kierowcy)ale ma sie to nijak do rzeczywistości , dlatego musiałem polecieć po najmniejszej linii oporu :)

Opublikowano

no innej mozliowsci nie ma, trzeba zamieniac kabelki w oprawce. Polaryzacji nie przeskoczysz...

No właśnie, może nie koniecznie w oprawce :mysli:

musiałbym się tym na żywo pobawić...

no albo rzecz jasna na drugim koncu owych kabelkow :)

No jeżeli by to było takie proste to by teraz takich problemów nie mieli...

Jak widać, żeby normalnie działało to trzeba to jakoś inaczej zrobić,

nie tylko zwykła zmiana kabelków :mysli:

Opublikowano

no albo rzecz jasna na drugim koncu owych kabelkow :)

tylko problem jest w tym ,że nie moge zlokalizować tych kabli , był temat w którym jest opisane które to kable i które kostki (niby są umieszczone z lewej strony nóg kierowcy)ale ma sie to nijak do rzeczywistości , dlatego musiałem polecieć po najmniejszej linii oporu :)

Wtyczki, a w zasadzie druga strona kabelkow jest kolo bezpiecznikow pod kolumna kierownicy

Opublikowano

mam pytanie jak ja nie mam pakietu oswietleniowego :( ale chcialbym sobie zalozyc i teraz mam pytanie ad podswietlenia po otwarciu drzwi mam czerwony plastik i teraz mam szykowac zarowke instalka tam jest czy wszystko musze ciagnac??!! Jesli tak to czy da sie bez rozbierania boku?

Opublikowano
  • Autor

Znaczy chodzi Ci o światełka w drzwiach czy jak ? Jesli o te swiatełka to zapewne będziesz musiał dociagnać wiazke pod te czerwone swiatełka :mysli:

Opublikowano

Boczek tak czy inaczej musisz sciagac..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i podlaczyc sie z podsufitowka czy w jakis kabelek w slupku ?! jestem na razie na etapie zamawiania 'czesci' idzie pare dni wolnego to zrobie sobie pakiet oswietleniowy LED :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.