Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie świecą mi w bocznych lampkach. W tych na kierowcę/na pasażera.. Co ciekawe nie świecą LED-y, ori świecą..

(ta środkowa 42mm też świeci) :dontknow:

PEWNIE DLATEGO ZE BIEGUNY SIE NIEZGADZAJA

Opublikowano

Nie świecą mi w bocznych lampkach. W tych na kierowcę/na pasażera.. Co ciekawe nie świecą LED-y, ori świecą..

(ta środkowa 42mm też świeci) :dontknow:

PEWNIE DLATEGO ZE BIEGUNY SIE NIEZGADZAJA

:mysli:

Odwrotnie przecież nie włoże... :confused4:

Opublikowano

Ale to dziwne, nie powinny być na odwrót :mysli:

LED musi mieć + i - odpowiednio, ori żarówka nie :)

Jak możesz to sprawdź czy przypadkiem nie jest coś pokićkanie...

+ powinien być na dole, zaś - styka się z żarówką z boku. Jak jest na odwrót to czeka Cie podmiana kabelków :)

Z rórkowymi to żaden kłopot bo je możesz włożyć w każdą stronę, te małe żarówki takiej opcji nie mają :disgust:

Opublikowano

Zgadza się, dioda przewodzi w jednym kierunku. Może podczas składania ktoś coś poknocił i odwrotnie wyprowadził anodę z katodą na zewnątrz.

Opublikowano

TO WSZYSTKO ZALEZY JAK DIODY WSADZILI DO OPRAWEK , JA MIALEM PRZYPADEK ZE MIALEM 2 ZAROWKI DIODOWE I JADNA MIALA PLUS GDZIE DRUGA MINUS I BYL WILKI ZONKUSSSSSS :wallbash: Ale lutownica w raczke i po klopocie ;)

Opublikowano

:good: :good:

Spoko, ale i tak ew. się za to wezmę jak kupie te diody "nieosłonięte".. bo te co mam rzeczywiście lipnie świecą.. :thumbdown:

Opublikowano

:good: :good:

Spoko, ale i tak ew. się za to wezmę jak kupie te diody "nieosłonięte".. bo te co mam rzeczywiście lipnie świecą.. :thumbdown:

Te kup, widziałem jak świecą w starym A6 - w bocznych lampkach :)

bas9_HP_bok.jpg

Opublikowano

Jaki rozmiar jest żarówki rurkowej do oświetlenia wnętrza 42mm :) ?

Opublikowano
  • Autor

Jaki rozmiar jest żarówki rurkowej do oświetlenia wnętrza 42mm :) ?

Zadajac sobie pytanie sam na nie odpowiedziałes :naughty:

przód 2 x 42mm a małe swiatełka to Ba9S potocznie 5W

Opublikowano

W avancie do bagażnika 36, ale kolega ma sedana :tongue4:

Opublikowano

Tak myślałem,ale nie byłem do końca pewny :D No dokładnie mam sedana,ale dobrze wiedzieć :good:

Opublikowano

W avancie do bagażnika 36, ale kolega ma sedana :tongue4:

w sedanie też 36mm :decayed:

Opublikowano

W avancie do bagażnika 36, ale kolega ma sedana :tongue4:

w sedanie też 36mm :decayed:

no właśnie się zastanawiałem jakie tam macie oświetlenie w tych kuferkach :decayed:

i też dwie potrzebne :?:

Opublikowano

i też dwie potrzebne :?:

tak. z lewej strony i z góry pośrdku.

Opublikowano
  • Autor

Panowie własnie mi przyszły Ledy :kox: :kox:

20090219134zs1.th.jpg

Dzisiaj będą fotki :naughty: a tak w ogóle bardzo szybko w poniedziałek zamówiłem dzisiaj rano juz je mam :good: pocztą polską :cool1:

Opublikowano

:rant: a mnie gość wysłał w piątek i dalej czekam :kwasny:

taką mam pocztę na osiedlu :disgust:

Widzę że te rurkowe masz trochę inne jak ja :mysli:

Ostatnio pokazywał mi u siebie w B7 Kerczi że ma takie podobne i narzekał że trochu punktowo mu świecą...

Hmmm, zakładaj i rób fotki, zobaczymy jak to będzie u Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

hmm jesli bedą punktowo świecić to moze zrobi sie jakiś odbłysnik tam jeszcze ale zobaczymy jak to wyjdzie dzisiaj po załozeniu :naughty:

narazie ogarniam materiały na poprawke egzaminu wiec Ledy poczekają :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A jak ktoś chce mieć w środku bardzo jasno to polecam te żarówki - są najlepsze :good:

http://sklep.ledy.pl/product_info.php?cPath=100_147&products_id=683

też o niej myślałem ale cena mnie odstraszyła bo potrzebne były 4 takie czyli za same rurkowe trzeba było by 80zł wydać a do tego 4 małe jeszcze żarówki boczne które po 12zł wychodziły :dziura:

Opublikowano

kolego właśnie wróciłem z auta posprawdzałem wszystkie żarówki no i mam małe pytanie jakie rurkowe zakupiłeś 42 czy 36 mm bo z tego co pomierzyłem to wszędzie (lampka środkowa, bagażnik i rejestracja) są oryginalnie 36 oprócz schowka gdzie jest 42. Ale z tego co mi się wydaje to po małym rozgięciu blaszek powinny się zmieścić 42.

No i co z tymi okutymi, które świecą w bok bo pasowały by świetnie do lampki środkowej pod warunkiem że tak spasują że będą świecić w dół a nie np w bok, jak to u Ciebie wyszło??

I wreszcie co z oświetleniem tyłu tam pasują wsuwane R10 były by te http://sklep.ledy.pl/product_info.php?cPath=100_133&products_id=620 pod warunkiem że będą świeciły w dobrym kierunku.a może takie coś http://sklep.ledy.pl/product_info.php?cPath=100_133&products_id=1150

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.