Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku tez chciałem takie kupić do podświetlenia nóg (W5W)ale niestety nie mają nigdzie w ofercie koloru czerwonego :kwasny:

A gdzie takie co kupiłes umieszcza sie w samochodzie??? Z przodu w podsufitce są rurkowe 42mm a w tych mniejszych lampkach tylnich jakie wchodzą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie można kupić ledy ???

Zobacz do tego goscia

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2490694&gr_id=8695

handluje w Wawie i ma odbór osobisty wiec mozesz sie dogadać i zapytac o sklep :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tez chciałem takie kupić do podświetlenia nóg (W5W)ale niestety nie mają nigdzie w ofercie koloru czerwonego :kwasny:

Bo na nogi ma być białe :wink4:

A gdzie takie co kupiłes umieszcza sie w samochodzie??? Z przodu w podsufitce są rurkowe 42mm a w tych mniejszych lampkach tylnich jakie wchodzą???

Te co kupiłem chce dać do tych małych lampek co są na przodzie i nad tyłem. Do dużej lampki z przodu wchodzi 42mm rurkowa, zaś do bagaznika 38mm, albo 36mm - nie pamietam już - ale 42mm też dało radę wcisnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w nogi dam takie :

http://allegro.pl/item543309944_xenonowe_listwy_postojowe_komplet_2szt.html

są dwa paski , zrobie z nich cztery i bedzie na przód i na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w nogi dam takie :

http://allegro.pl/item543309944_xenonowe_listwy_postojowe_komplet_2szt.html

są dwa paski , zrobie z nich cztery i bedzie na przód i na tył

jak dobrze to ukryjesz to moze i nawet fajny efekt powstać a na jaki kolor sie decydujesz biały czy czerowny???

Jak zrobisz to wstaw fotke do tego wątku :kox: Ja zabawe z ledami dokącze jak mi sie sesja całkowicie skączy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

Jarko w naszym przypadku to nie jest problemem bo podłączamy sie pod światełko orginalne chocby nawet stosując adaptery tej żarówki W5W i podłączając pod te paski :naughty: ale w przypadku przedliftów to juz trzeba wyprowadzać wiązke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o lampce w podsufitce :?: To troszku by rezanka było z przeciaganiem kabelków, no ale efekt mógłby być niezły :cool1: Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:20_________________________________________________

Wlasnie przyszly lampeczki na nogi ORIIII ;) cale 20zl mnie kosztowaly z wtyczkami ;)

No to teraz rezanko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o lampce w podsufitce :?: To troszku by rezanka było z przeciaganiem kabelków, no ale efekt mógłby być niezły :cool1: Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli:

Chodziło mi o te listwy co kolega Moskal pokazał. miejscem docelowym miało być podświetlenie nóg :gwizdanie: przed liftem nie mają tam oswietlenia wiec trzeba ciagnać wiązke żeby działało to tak jak u nas :naughty:

A co do tego podświetlenia tylu to ciekawą koncepcje nasówasz żeby to zamontować od strony kanapy tylko trzeba to dobrze zamaskować :mysli: zeby nie powstała z tego lepsza wioska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kumam, nie dogadaliśmy się :decayed:

Mnie chodzi o tył, jak podłączyć :) Nie chciałbym aby mi się włączał tył razem z przodem, wolałbym to mieć niezależne - czyli dopiero po otworzeniu tylnych drzwi :)

I jeszcze mi się nasuwa jedno... Bo na nogi to powinno być raczej delikatne światło, a te paski co Moskal pokazał chyba mocno świecą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tyłem to trzeba podczepic sie pod wiązke tylnego swiatełka w drzwiach i dalej poprowadzić instalacje albo pod fotele albo pod kanape najlepij by było przyłozyć niezalezne światło (zarówka taka jaką sie ma zamiar tam zastosować pod baterie :naughty:) i sprawdzic jaki efekt bedzie najodpowiedniejszy i modzić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze to ukryjesz to moze i nawet fajny efekt powstać a na jaki kolor sie decydujesz biały czy czerowny???

Jak zrobisz to wstaw fotke do tego wątku :kox: Ja zabawe z ledami dokącze jak mi sie sesja całkowicie skączy :gwizdanie:

oczywiście że biały , moja adela to nie Calibra :polew:

bede rezał w przyszłym tygodniu , dam foty jak zrobie :good:

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

u mnie nie da rady , wszystkie beda sie odpalać przy otwarciu przednich drzwi

Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli

mysle ze leppiej od strony przednich foteli , jesli bedzie ktoś z tyłu siedzial to bedzie mu swiecic na nogi , a jak zrobisz od kanapy to nogi beda zasłaniać światło

Bo na nogi to powinno być raczej delikatne światło, a te paski co Moskal pokazał chyba mocno świecą :mysli:

nie musze dawac całej listwy czyli 15 diód tylko mozna to podzielic na 5 kawałków po 3 sztuki , ciekawe jak wtedy bedzie świecić , na moje moze mocno świecić , przeciez to cały czas sie nie pali tylko podczas otwarcia drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działaj i przecieraj szlaki :good:

Jak fajnie wyjdzie to pójdziemy Twoim tropem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działaj i przecieraj szlaki :good:

Jak fajnie wyjdzie to pójdziemy Twoim tropem :)

spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...