Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

od załozenia tego watku tam siedzi :wink4: przed rozpiska miałem zwykłego leda, a w tablice nie wkładam ledów :no:

Ja obecnie mam zwykłego leda i świeci kiepsko dlatego zdecyduję się na te żaróweczki :) Poza tym jakiś czas temu polecałeś mi w wątku o mojej A4 bixenony od Gwertego i na razie nie żałuję że je kupiłem ani sekundy mimo że trochę kosztowały więc tym razem też zaryzykuję i kupię te żaróweczki :) Efektem na pewno się pochwalę :wink4:

:good:

a co do ledów w rejestracje odpuśc sobie szkoda hajsu kazde sie tam przepalą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem obecnie zmieniłem na zwykłe żaróweczki w rejestracji i po ostatnim doświadczeniu nie będę więcej wkładał ledów do podświetlenia tablicy rejestracyjnej bo szału to nie robi a ledy we wnętrzu to co innego i efekt wizualny zdecydowanie lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem obecnie zmieniłem na zwykłe żaróweczki w rejestracji i po ostatnim doświadczeniu nie będę więcej wkładał ledów do podświetlenia tablicy rejestracyjnej bo szału to nie robi a ledy we wnętrzu to co innego i efekt wizualny zdecydowanie lepszy :)

ja mam w całym środku zastosowane takie ledy http://allegro.pl/tasma-led-60-biala-zimna-pasek-led-rolka-5m-wawa-i1745936588.html, i zdają elegancko zadanie :good:, mam je pocięte na paski po 5cm (3 diody), i wmontowane w ori lampki, teraz dorabiałem customowe lampki oświetlenia rejestracji w klapie US, i też na tych ledach jak wszystko poskładam to wrzucę fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w całym środku zastosowane takie ledy http://allegro.pl/tasma-led-60-biala-zimna-pasek-led-rolka-5m-wawa-i1745936588.html, i zdają elegancko zadanie :good:, mam je pocięte na paski po 5cm (3 diody), i wmontowane w ori lampki, teraz dorabiałem customowe lampki oświetlenia rejestracji w klapie US, i też na tych ledach jak wszystko poskładam to wrzucę fotki :good:

A powiedz mi slepy jak duża różnica oświetlenia wnętrza jest po zastosowaniu ledów? Bo jak spojrzałem na fotki Kowiego to wydaje mi się że różnica jest naprawdę duża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w całym środku zastosowane takie ledy http://allegro.pl/tasma-led-60-biala-zimna-pasek-led-rolka-5m-wawa-i1745936588.html, i zdają elegancko zadanie :good:, mam je pocięte na paski po 5cm (3 diody), i wmontowane w ori lampki, teraz dorabiałem customowe lampki oświetlenia rejestracji w klapie US, i też na tych ledach jak wszystko poskładam to wrzucę fotki :good:

A powiedz mi slepy jak duża różnica oświetlenia wnętrza jest po zastosowaniu ledów? Bo jak spojrzałem na fotki Kowiego to wydaje mi się że różnica jest naprawdę duża :)

na tym pasku z trzech diód, jest masakrystyczna różnica :wink4:, same oświetlenie nóg, robi niezłą jasność w całym śodku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto byłoby zainwestować w takie podświetlenie :) Jutro jeszcze zobaczę ceny w sklepie motoryzacyjnym do którego mam całkiem blisko bo wdziałem że mają tam ledy w całkiem przystępnej cenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto byłoby zainwestować w takie podświetlenie :) Jutro jeszcze zobaczę ceny w sklepie motoryzacyjnym do którego mam całkiem blisko bo wdziałem że mają tam ledy w całkiem przystępnej cenie :good:

ja mam coś takiego i w podobnej cenie brałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego i w podobnej cenie brałem :wink4:

:good: Jutro zobaczę ledy w sklepie, wizyta w bankomacie i trzeba brać się za nowego moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dawno temu wyniosło 100zł, ale zmieniłem wszedzie nawet w schowku, rejestracji nie licze bo tam według mnie ledzik to festyn :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dawno temu wyniosło 100zł, ale zmieniłem wszedzie nawet w schowku, rejestracji nie licze bo tam według mnie ledzik to festyn :gwizdanie:

Ja zrezygnowałem z ledów w tablicy rejestracyjnej jak zobaczyłem A4 która wyglądała jak choinka do tego ledy wrzucone w przednie lampy :sick3: Więc ledy we wnętrzu i na tym koniec bo nie chcę żeby właśnie było tak jak mówisz że auto jak festyn... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dawno temu wyniosło 100zł, ale zmieniłem wszedzie nawet w schowku, rejestracji nie licze bo tam według mnie ledzik to festyn :gwizdanie:

ja z początku też miałem na zarówkach ledowych, ale w chowku padła mi suka 3 razy w ciagu miesiąca, oczywiście każdorazowo reklamowałem, teraz wymieniłem na te paski i póki co spokój :decayed:

Kowi nie mów że taki festyn, byłby festyn jakby sie wrzuciło niebieskie , albo zielone ledy, u Michała mi sie podoba za***iście :naughty:

dsc0032qq.jpg

tylko wtedy by spasiły Ledy w światła cofania, bo tak bedzie kiszka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe ledy są :good: Najgorsze są właśnie tak jak mówisz: Zielone,czerwone albo mega niebieskie bo wtedy z auta robi się choinka a tego bym nie chciał. Najfajniejsze jest to że ledy nie są już tak drogie jak kiedyś i za 100zł można osiągnąć naprawdę fajny efekt wizualny we wnętrzu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe ledy są :good: Najgorsze są właśnie tak jak mówisz: Zielone,czerwone albo mega niebieskie bo wtedy z auta robi się choinka a tego bym nie chciał.

nie uznaję kolorowych ledów :wink4:, idę w kimkę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uznaję kolorowych ledów :wink4:, idę w kimkę :hi:

Ja również :hi: Trzeba się wyspać i jak najszybciej kupić ledy bo bardzo podoba mi się efekt jaki uzyskał u siebie Kowi a wcześniej nie widziałem tego wątku o ledowym oświetleniu wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy ale niektórzy z tymi ledami tak dowalaja że świeci z tyłu po 2m od auta na biało :sick3: wszystko jest fajnie jak jest poświata delikatna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy ale niektórzy z tymi ledami tak dowalaja że świeci z tyłu po 2m od auta na biało :sick3: wszystko jest fajnie jak jest poświata delikatna :wink4:

Dokładnie niektórzy przesadzają z mocą ledów.

Ja zestaw ledów dla siebie prawie skompletowałem pozostało mi tylko je zamówić.

Takie ledy do podświetlenia nóg:

http://www.oswietlenia.com/samochodowa-zarowka-led-l1103-bialy.html

Do małych światełek przód/tył:

http://allegro.pl/postojowki-led-8x-smd-w5w-ba9s-h6w-bax9s-can-bus-i1783489366.html#gallery

No i rurka 42mm:

http://allegro.pl/xxx-zarowka-led-rurkowa-42mm-16-smd-can-bus-tanio-i1778243320.html#gallery

Co myślisz Kowi o takim zestawieniu? Szukałem takich żarówek które mają dosyć dużo ledów bo wtedy oświetlenie będzie lepsze :) Teraz tylko przydałoby się znaleźć jakiś sklep gdzie zamówię wszystko żeby nie płacić za każdą przesyłkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy ale niektórzy z tymi ledami tak dowalaja że świeci z tyłu po 2m od auta na biało :sick3: wszystko jest fajnie jak jest poświata delikatna :wink4:

no to racja, tak jak ma Michał jest za***iście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być OK, ja u siebie mam wszystko na SMD :good:

To cieszę się bardzo a masz może jakiś sprawdzony sklep w którym zamawiałeś cały komplet? Bo ja tak szukam na allegro ale ciężko jest wyrwać wszystkie potrzebne mi ledy w jednym sklepie.

Do kolegi: marcin248: Nie uważam że ledy w podświetleniu tablicy rejestracyjnej to wieś. Wręcz przeciwnie sam je miałem w białym kolorze i bardzo mi się to podobało aczkolwiek niektórzy montują tam takie ledy że pół metra za samochodem jest biało bo świecą tak mocno. A do żółtej pozycji-również się z tobą zgadzam.U siebie mam bixenony i również zmieniałem postój na leda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być OK, ja u siebie mam wszystko na SMD :good:

To cieszę się bardzo a masz może jakiś sprawdzony sklep w którym zamawiałeś cały komplet? Bo ja tak szukam na allegro ale ciężko jest wyrwać wszystkie potrzebne mi ledy w jednym sklepie.

Do kolegi: marcin248: Nie uważam że ledy w podświetleniu tablicy rejestracyjnej to wieś. Wręcz przeciwnie sam je miałem w białym kolorze i bardzo mi się to podobało aczkolwiek niektórzy montują tam takie ledy że pół metra za samochodem jest biało bo świecą tak mocno. A do żółtej pozycji-również się z tobą zgadzam.U siebie mam bixenony i również zmieniałem postój na leda :wink4:

a ja mam zółtą pozycję :decayed:, bo skoro mam zwykłą zarówę to po co mam wkładać leda?, w sumie zółta barwa mi się podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...