Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/postojowki-diody-ba9s-led-bmw-audi-opel-i1884923504.html

nadadzą się te ledy w małe światełka w podsufitce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał byś możliwość sprawdzić czy w tych małych światełkach jest chociaż troche miejsca, na te dłuższe ? I jak twoje się mają wielkościowo do zwykłych ba9s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał byś możliwość sprawdzić czy w tych małych światełkach jest chociaż troche miejsca, na te dłuższe ? I jak twoje się mają wielkościowo do zwykłych ba9s ?

W tym momencie nie mam, w nastepnym tygodniu odbieram auto od mechanika wiec musisz zobaczysz sam u siebie mierzac ile tam miejsca jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do malych lampek polecam te zaroweczki http://allegro.pl/postojowki-led-ba9s-t4w-2-kolory-5-smd-led-vat-i1869018357.html

zawierają w sobie 5 diodek SMD umieszczone dookoła i swieca dosyc mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do malych lampek polecam te zaroweczki http://allegro.pl/postojowki-led-ba9s-t4w-2-kolory-5-smd-led-vat-i1869018357.html

zawierają w sobie 5 diodek SMD umieszczone dookoła i swieca dosyc mocno

problem jest tylko z polaryzacją. W lampce na ten dzyndzelek żarówki dostajesz masę a standardowo robione diodowe żaróweczki tam oczekują na +12V zakładasz i jest kuuuupa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, do dziś kombinuje jak zmienić bieguny wewtyczce lampki przedliftowej żeby wszystko działało jak ori, na krótki czas miałem tylko wszystko podłaczone małymi kabelkami ktore zmieniały polaryzacje przy samych zarowkach ale to takie druciarstwo dla sprawdzenia jak swieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widac tego druciarstwa wiec luz. Ja sie za to biore pół roku i zabrać nie mogę. Aby trzeba zabezpieczyć co by nic sie nie sfajczyło i cieszyć białym swiatełkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie masz link do tematu oświetlenia nóg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem żarówkę w przedlifcie LED SMD (chyba 8 ich było w jednej żarówce) na swego rodzaju minipanel szerokości 42mm złożony z chyba 20 diód SMD i naprawde daje efekt :good: nie musze zmieniać lampki podsufitki na poliftową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem żarówkę w przedlifcie LED SMD (chyba 8 ich było w jednej żarówce) na swego rodzaju minipanel szerokości 42mm złożony z chyba 20 diód SMD i naprawde daje efekt :good: nie musze zmieniać lampki podsufitki na poliftową

daj linka do allegro jak możesz :wink4::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka - moj panel jest z 15 diodami - http://allegro.pl/zarowka-led-c10w-42mm-15-smd-3-chip-45-led-panel-i1875716797.html

ale jest wystarczajaco jasny ze az nawet troche razi w oczyska

ahaa - i wieksza zarowka juz nie wejdzie do lampi przedliftowej ! tą moją musiałem wsadzić nieco ukosem żeby ładnie weszła w te blaszki bo była ciut za szeroka ale jest ok! (za szeroka nie w tym wymiarze co jest rozstaw tych czapek czyli 42mm, tylko tym drugim gdzie jest sama płytka)

postarałem sie uchwycic swiatlo telefonem jakosc kiepska ale tylko tyle moglem zrobic :good:

11112011301.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak do jasnej anielki wyjac zarowki z tylniej kanapy,siedza tak sztywno ze boje sie ze cos urwe itp :confused4::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...