Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak OT o co chodzi z tą zamianą biegunów? Wystarczy przekręcic diode czy cos mieszac w okablowaniu? :mysli:

nie przekręcisz bo jak? przecież zarówka ma taki kształt http://nokautimg3.pl/p-26-88-268847bb14d92f9509824eac4d34f008500x500/toya-zarowka-12v-10w-ba15s.jpg gdzie obwódka ta metalowa jest jednym biegunem a ten koniuszek na dole drugim. Dla żarówki niema znaczenia w którą strone płynie prąd a dla diody ma już znaczenia.

Najlepiej to trzeba przerobic żaróweczke bo w lampce chcieć przerabiac to gruba rzeźba :chytry:

Uuuu no to ładnie, może podrzuci ktoś mały topic jak to rozebrać i zrobić najlepiej?
Opublikowano

diode wyciągasz z tej oprawki i trzeba by to zalutować odwrotnie ale to będzie raczej karkołomny wyczyn :disgust:

ja wziąłęm i na pałe wlutowałem zwykłe diody w lampke i świeci rewelka :naughty:

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Opublikowano

no i w środku jak w prosektorium

Opublikowano

jasno będzie na pewno :wink4::naughty:

Opublikowano

nie chodzi o ilość światła lecz o kolor, mam te moduły do podświetlenia tablicy rej

Opublikowano

nie chodzi o ilość światła lecz o kolor, mam te moduły do podświetlenia tablicy rej

czepiasz sie :gwizdanie:

jakby wszystkim sie podobało to samo to nudno by było :tongue4:

Opublikowano

Koledzy, mam pytanie. Czy żarówka boczna taka jak na aukcji http://allegro.pl/boczna-zarowka-w5w-led-3-smd-plcc6-9-led-smd-i2008568063.html wejdzie w oprawę na tylnych słupkach w przedlifcie? Tzw. lampki do czytania dla pasażerów. Widzę że jest dosyć szeroka, aż na 15 mm i nie wiem czy zamawiać?

Opublikowano

powinna sie zmieścić

Opublikowano

jak zimny biały nie pasuje bo niby ----> prosektorium, to zawsze można ocieplic wnętrze czerwonym burdelowym... hehe

Opublikowano

jak zimny biały nie pasuje bo niby ----> prosektorium, to zawsze można ocieplic wnętrze czerwonym burdelowym... hehe

:polew: :polew: :good:
Opublikowano
  • Autor

jak zimny biały nie pasuje bo niby ----> prosektorium, to zawsze można ocieplic wnętrze czerwonym burdelowym... hehe

mam obydwa kolory od zawsze :decayed:

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Mieszczą sie te moduły do oświetlenie rejestracji w avancie b5?
Opublikowano

no i w środku jak w prosektorium

Zabiłeś :polew:

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Koledzy a co do aukcji zawartej w cytacie to jak to współpracuje ze ściemnianiem i rozjaśnianiem? Kolega mi mówil ostatnio ze nie beda sie te ledy sciemniac i rozjasniac tylko wlaczac i wylaczac jak to jest u was? :cool1:
Opublikowano
  • Autor

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Koledzy a co do aukcji zawartej w cytacie to jak to współpracuje ze ściemnianiem i rozjaśnianiem? Kolega mi mówil ostatnio ze nie beda sie te ledy sciemniac i rozjasniac tylko wlaczac i wylaczac jak to jest u was? :cool1:

nie prawda

u mnie działa to tak samo jak na zwykłych żarówkach i jest łagodne zapalanie i gaszenie

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Koledzy a co do aukcji zawartej w cytacie to jak to współpracuje ze ściemnianiem i rozjaśnianiem? Kolega mi mówil ostatnio ze nie beda sie te ledy sciemniac i rozjasniac tylko wlaczac i wylaczac jak to jest u was? :cool1:

nie prawda

u mnie działa to tak samo jak na zwykłych żarówkach i jest łagodne zapalanie i gaszenie

Dzieki kowi za info to w takim razie robie sobie grobowiec :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Dzięki , i przez Was tez zamowilem zarowki :> Jakby ktos potrzebowal to w A4 B6 w kombiaku jest tak - z przodu 2 żarowki BA9S, 2 żarówki rurkowe 42mm, na środku nad tylną kanapą - 2 żarówki BA9S, z tyłu w bagażniku - 2 żarówki rurkowe 36mm

W sumie 4 żarówki rurkowe, 4 żarówki BA9S :good:

W sedanie są inne w bagażniku, 2 x w3w/w5w

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Koledzy a co do aukcji zawartej w cytacie to jak to współpracuje ze ściemnianiem i rozjaśnianiem? Kolega mi mówil ostatnio ze nie beda sie te ledy sciemniac i rozjasniac tylko wlaczac i wylaczac jak to jest u was? :cool1:

Witam.

U mnie się ściemniają wszystkie czyli przednie, tylne i pod drzwiami

Opublikowano

lapawwa: Jest jeszcze inne rozwiązanie, Znajomy do podsyfitki montował tzn Panel led :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Panel-Led-8xSMD-W5W-T10-T4W-Ba9s-C5W-C10W-KolorBialy/40

Najpierw podłączasz odpowiednią końcówkę a dopiero do tej końcówki podłączasz panel. Jeżeli masz zamieniony + i - to poprostu odwracasz podłączenie panelu do końcówki i nic więcej nie trzeba kombinować.

Koledzy a co do aukcji zawartej w cytacie to jak to współpracuje ze ściemnianiem i rozjaśnianiem? Kolega mi mówil ostatnio ze nie beda sie te ledy sciemniac i rozjasniac tylko wlaczac i wylaczac jak to jest u was? :cool1:

Witam.

U mnie się ściemniają wszystkie czyli przednie, tylne i pod drzwiami

prawidłowo :wink4:

a te bajki, że się zapalą i zgaszą (zamiast rozjaśnić i ściemnić ) to niech sobie kolega podaruje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.