Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?

ambiente, u ciebie tego nie było :tongue4:

:disgust:nie bawie sie tak :thumbdown:

A tak czy inaczej w waszych o co biega?

Opublikowano
  • Autor

o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?

ambiente, u ciebie tego nie było :tongue4:

:disgust:nie bawie sie tak :thumbdown:

A tak czy inaczej w waszych o co biega?

o czerwone diody w górnej lampce przedniej :wink4:
Opublikowano

o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?

ambiente, u ciebie tego nie było :tongue4:

:disgust:nie bawie sie tak :thumbdown:

A tak czy inaczej w waszych o co biega?

o czerwone diody w górnej lampce przedniej :wink4:

aaaa

a o za problem nawiercić przedliftową i wstaic diody :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie problem, jest watek o tym :tongue4:

Opublikowano

no widzisz :decayed: dla chcącego nic trudnego :wink4:

Opublikowano

różnica nieznaczna - aczkolwiek zadowalająca :naughty:

ja mam dość czerwono na kokpicie więc "laserów" :wink4: nie wzmacniam :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

różnica nieznaczna - aczkolwiek zadowalająca :naughty:

ja mam dość czerwono na kokpicie więc "laserów" :wink4: nie wzmacniam :wink4: :gwizdanie:

a może ktoś pokazac jakies foto jak to wygląda jak świeci ? I czy świeci cały czas czy tylko w jakichs wyznaczonych momentach?

Opublikowano

w wyznaczonych momentach :wink4: - jak świecą postojówki co najmniej :wink4:

zrobię foto i wrzucę wieczorkiem :wink4:

Opublikowano

w wyznaczonych momentach :wink4: - jak świecą postojówki co najmniej :wink4:

zrobię foto i wrzucę wieczorkiem :wink4:

Super dzięks.

Tzn rozumiem że cały czas jak świeci podświetlenie na kokpicie i podświetlenie zegarów :mysli:

Opublikowano
:good: dokładnie
Opublikowano

hmmm to żeby sobie dorobic w przedlifcie trzeba by kabelek pociagnąc z kokpitu do lampki :disgust:

Opublikowano

Koledzy doradźdźcie :)Szukam żarówek do tych małych światełek w podsufitce- typ Ba9s. Jest spory wybór tych żarówek, kupiłem sobie na próbe jedną żarówkę tego typu ale jest zasłaba -http://allegro.pl/hit-postojowki-led-flux-ba9s-z-cokolem-oryginal-i1922297942.html

Teraz zastanawiam sie między tymi dwoma typami:

http://allegro.pl/zarowka-led-ba9s-5-smd-24h-5smd-zarowki-xenon-hit-i1972018859.html

http://allegro.pl/postojowki-diody-ba9s-led-bmw-audi-opel-i1963563523.html

Doradzicie coś:), może jakąs inna polecacie.

Opublikowano

jak coś to bierz te pierwsze. Pytanie tylko czy polaryzacja będzie ok. Ja wlutowałem na pałe w lampke w kazda te małą po 4 szt zwykłych diod z opornikami i świeci bardzo jasno.

Opublikowano

Aha, też myślałem raczej o tych pierwszych. A co do polaryzacji to chyba w moim audi po lifcie problem polaryzcji nie występuje, tak przynajmniej tutaj wyczytałem.

Opublikowano

Aha, też myślałem raczej o tych pierwszych. A co do polaryzacji to chyba w moim audi po lifcie problem polaryzcji nie występuje, tak przynajmniej tutaj wyczytałem.

a faktycznie ty masz polifta wiec powinno być ok :decayed: nie spojrzałem na rocznik :tongue4:

Opublikowano

czy ktoś zrobił w tylnej lampce ambinette?

Jakie diody, jakie kąty?

Opublikowano

co do diód nie polecam firmy led labs, na przesylke czekałem 3 tygodnie(musialem sie prosic), do tego zamiast 2 szt przyslali tylko 1.

Opublikowano

co do diód nie polecam firmy led labs, na przesylke czekałem 3 tygodnie(musialem sie prosic), do tego zamiast 2 szt przyslali tylko 1.

ja od nich 2 razy zamawiałem i za żadnym razem nie było problemu. Może masz pecha.

Opublikowano

mam oświetlenie ledowe na biało całego auta 3 lata świecą i jest spokó jedynie jaki problem możecie napotkać to podsufitka trzeba zmienić polaryzację diód i postojówki nie kupować tych za 1 zł niby białe a świecą na niebiesko led smd polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.