Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi ty zboczeńcu.... do czego cie to pobudza ??

do roboty :tongue4:

:polew: :polew:

A tak powaznie dobranie dobrych ledów do oswietlenia bije na głowe żółte ciemne oświetlnie :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi ty zboczeńcu.... do czego cie to pobudza ??

do roboty :tongue4:

:polew: :polew:

A tak powaznie dobranie dobrych ledów do oswietlenia bije na głowe żółte ciemne oświetlnie :gwizdanie:

wreszcie ktoś mówi z głową :tongue4:

Opublikowano

Kowi ty zboczeńcu.... do czego cie to pobudza ??

do roboty :tongue4:

:polew: :polew:

A tak powaznie dobranie dobrych ledów do oswietlenia bije na głowe żółte ciemne oświetlnie :gwizdanie:

wreszcie ktoś mówi z głową :tongue4:

Popieram :good:

Opublikowano

ktoś kojarzy może gdzie dostać takie małe moduły led np 2 diody x 8 - czyli taki prostokąt?

Opublikowano
  • Autor

ktoś kojarzy może gdzie dostać takie małe moduły led np 2 diody x 8 - czyli taki prostokąt?

na alegro masz wszystko, hasło moduł LED

Opublikowano

ja też mam zimny biały i jest fpytkę, chociaż ciepły też mi chodził po głowie, montuje takie w kuchniach i jest całkiem wporzo :decayed:

Opublikowano

Panowie wujek zobaczył w mojej A4 ledowe oświetlenie wnętrza i postanowił to zrobić u siebie. Przesłał mi dzisiaj linka:

http://allegro.pl/panel-modul-led-24-smd-t10-w5w-ba9s-t4w-c5w-c10w-i1941944125.html

niby jest tam przejściówka na C10W. Ale czy do poliftowej lampki taki moduł się zmieści? Nie wiem co mu powiedzieć bo u siebie nie mam modułu led tylko zwykłą żarówkę ledową 42mm. I jak taki moduł się sprawuje? Z góry dzięki za wszystkie komentarze.Wydaje mi się że powinien to upchać ale nie chciałbym zrobić go w c**ja żeby potem nie miał do mnie pretensji itp. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chyba sie nie zmieści

Opublikowano

chyba sie nie zmieści

Dzięki, powiem mu żeby kupił zwykłą ledową 42mm taką jak mam u siebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak bedzie najlepiej, zeby tam wożył taki moduł bedzie musiał odbłysnik przerobić, zwykła rurkowa tez da rade :good:

Opublikowano

Tak jak pisał Kowi87 modół jest za duży ,kiedyś na jakimś forum znalazłem opis kogoś kto to rezał i nie było to na zasadzie p&p .

Modół świeci zupełnie inaczej :slina: ale też potrzebuje troszkę więcej miejsca w lampce.

Opublikowano
  • Autor

Można wszystko, ale bez rezania sie nie obejdzie

led3zp4hi9.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wywalone całe odbłysniki

Opublikowano

Musi to świecić :kox::good:

Opublikowano

to Ci walnie tak światłem, prawie jak na Policji podczas przesłuchania... hehe, ale efekt dobry

Opublikowano

:polew:

pionierzy stylu LED!

:polew:

Trochę OT, ale co tam:

A ja będę rezał to co na filmie PO 1:30

Opublikowano
  • Autor

Troche nie ten wątek co do lamp :gwizdanie: nie wiem jak ty chcesz to wyrezać i nie wiem co to ma dać, chyba tylko postojówke za soczewke musisz przenieść i kupić czerwonego leda, ale tyle w tym uroku co w laminatach do A4 :tongue4:

EOT

Opublikowano

Troche nie ten wątek co do lamp

przecież pisałem, że będzie OT :tongue4:

chyba tylko postojówke za soczewke musisz przenieść i kupić czerwonego leda

finalny efekt ma być nieco inny niż postojówka za soczewką...

ale ty "rozum" tego nie czujesz, bo nie jeździsz czarulą :tongue4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:11_________________________________________________ :hi:

Czołem tiunerzy :kox:

chcecie poprawić (jeszcze bardziej) oświetlenie swoich kokpitów...?

polecam wymianę rezystora (na "mniejszy"/"słabszy") przy dwóch ledach ledzikach zaraz za lusterkiem

efekt - silniejsze światło - ciekawsze :kox: oświetlenie okolic radia i gały biegów (półeczki na drobiazgi/popielniczki/ręcznego)

img20111124155516.jpg

w moim B5 z 2000 ori rezystor miał ~ 2,2 - 2,4 kOhm - wymianiłem na coś w okolicy 1 kOhm

różnica nieznaczna - aczkolwiek zadowalająca :naughty:

:good:

Opublikowano

ja rezystor już dawno wywaliłem i przy okazji wyrezałem ambiente w lampce z tyłu :hi:

Opublikowano

o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?

Opublikowano
  • Autor

o jakie oświetlenie kokpitu chodzi i i gdzie ten rezystor?

ambiente, u ciebie tego nie było :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.