Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma dobrej jakości :decayed: z ledami jak z loterią

Zwykłe LEDy owszem ale jak jest z SMD to dłużej świecą przynajmniej jak tak uważam.

dokładnie, moje świecą odkąd założyłem ten wątek a troche czasu juz tu sie przewija :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma dobrej jakości :decayed: z ledami jak z loterią

Zwykłe LEDy owszem ale jak jest z SMD to dłużej świecą przynajmniej jak tak uważam.

dokładnie, moje świecą odkąd założyłem ten wątek a troche czasu juz tu sie przewija :gwizdanie:

patrz kowi, moje też... :naughty:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:53_________________________________________________

a na spoty kolego, to ty jeździsz...?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja u siebie do podsufitki w miejsce Ba9s dałem taki moduł:

http://allegro.pl/modul-led-6x-5050-smd-panel-w5w-c5w-ba9s-t10-i1527941872.html

Oczywiście trzeba było zamienić piny w tych mini kosteczkach ale to sekundowa sprawa. Jak dla mnie efekt bardzo dobry, świeci jasno.

:good: pokażesz nam zdjęcia jak wygląda, i jak świecą w ciemności :naughty:

Fotki robione telefonem więc jakość wiadomo jaka:

Zdj_cie0612.jpg

W lusterq wiadać moduł, w nocy świeci pierwszorzędnie, jestem zadowolony z efektu w zupełności. A i w środkowej lampce mam żaróweczkę rurkową smd, moduły tylko po bokach. Dla mnie to nie przeszkadza,barwa światła jest taka sama.

Opublikowano

ja musze swojego układu zrobić zdjęcia , białe ledy pod drzwiami i w przestrzeni nożnej dla przodu i tyłu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też skończyłem wymianę żarówek na LED o to efekty

przod.jpg tyl.jpg zewn_trz.jpg

Opublikowano

mam pewien problem otóż do światełka tego oświetlającego wnętrze kupiłem dziś ledy, ten podłużny świeci normalnie, a te boczne w ogóle, jak wsadziłem te żarówki w postojówki to działają, stare żarówki też działają, o co kaman?

Opublikowano

Zobacz czy masz tam wogule doprowadzone napiecie do tych lampek. Może sie gdzieś coś nie styka.

Opublikowano

No w takim razie są zamienione + i - bo musi działać jak w postojach działają.

Opublikowano

na pewno jest tak jak kolega wyżej pisze. Inna polaryzacja styków. Albo trzeba by przerabiać lampke co jest bez sensu albo przelutować diode w oprawce żeby była polaryzacja inna.

Opublikowano

Kolego Puma pod drzwiami masz dokładane lampki ? mowie o zimnym białym , czy wsadziłeś tam jakiś pasek ledowy? tak czy inaczej mógł byś zrobic kilka fotek i wrzucic tu ? z bliska w dzień jak wygląda to wyłączone od spodu ?? pozdro a efekt super :good:

Opublikowano

To są moduły ledowe takie paski, nie ma sensu kupować tych lampek moim zdaniem ponieważ ich i tak nie widać a efekt jest taki jak normalnych lampek

Opublikowano

Kupiłem niedawno pasek led zimna biel do cięcia po 3smd i taki miałem plan podkleic od spodu ale nie wiem w którym miejscu dokładnie. Dodam że ta zimna biel na pasku ledowym nie jest taka zimna jak reszta zimnego oświetlenia pod nogami , u góry , w tablicach z tyłu i postojówkach z przodu i boję się trochę tego rezac bo kolor jednak się różni lekko i to nie jest ciepła biel :decayed: mimo wszystko jeśli byś mógł wrzucic kilka fotek od spodu drzwi , napewno nie jednemu forumowiczowi się to przyda :good:

Opublikowano

Proszę zdjęcia. Dodam jeszcze że najlepsze do tego typu Ledy są ledy od Reikeba piszcie do niego on ma tanio a one się najlepiej nadają.

IMG_5653.jpg

IMG_5654.jpg

Opublikowano

dzięki o takie foto mi chodziło :good: mam w głowie sporo ubzduranych rzeczy które chce naprawić i ulepszyć ale znajdę i na zrobienie i tego , jak będę miał już komplet podświetlenia led o jaki mi chodzi czyli brakuje tylko tego pod drzwiami to po robie fotek i wrzucę tu , pozdro :kox:

Opublikowano

No wrzuć to tam nie musi być jakoś specjalnie estetyczne wkońcu tego nie widać.

Opublikowano

4 miesiące wrzucam zdjęcia ledów , ale zmobilizowałem się i na razie jedno takie

dsc03254v.jpg

jak będzie okazja wrzucę resztę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No czesc, popatrzylem na te wasze oswietlenia i mi tez sie zachcialo :> a wiec pytanie do kogos kto ogarnia, czy to co kupie wystarczy do wymiany oswietlenia gornego plus dorobienia oswietlenia dolnego przy okazji zbiore teroce info w jednym miejscu i mniej wiecej koszt podlicze. No i jakie kable do tego? A wiec:

GÓRA

Tył 2xW5W takie: http://allegro.pl/postojowki-t10-led-w5w-walcowe-5-kolorow-promocja-i1576776853.html -4zł

Przód 2xW5W + 1xrurkowe 36mm takie: http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-31-36-42-mm-do-8-led-i1602660820.html -razem 4+7=11zł

Bagażnik 2x rurkowe 36mm -14zł

Schowek 1x rurkowe 42mm - 7zl

DÓŁ

4xModuł LED taki http://allegro.pl/modul-led-2-x-5050-smd-led-36-40ma-wodoszczelny-i1606708106.html -20zł

Koszt razem to ok 56zł plus przesylka ale nie wyjdzie duzo bo u jednego sprzedawcy. Co sadzicie o tym komplecie?

I pytanie do Kierownika, jak zainstalowales te tylne diody jakie tam dales i jak poradziles sobie z przesowaniem fotela z kablem?

Opublikowano

Ja ci mogę powiedzieć co u siebie wsadzałem bo tydzień temu robiłem, do tyłu w słupki wsadzałem takie żarówki http://allegro.pl/w5w-r10-t10-9x-smd-hp-12v-postojowki-diody-led-i1635439649.html dlatego że ta żarówka siedzi bokiem i musi świecić w bok a ta co ty podałeś to ona bardziej będzie świecić do przodu, z przodu w podsufitkę na środek takie coś http://allegro.pl/led-diody-rurka-c5w-12-smd-42-mm-szczecin-jafra-i1629395816.html bo zwykła rurka słabo świeciła w boczne lampki te małe chcę zakupić takie moduły http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1613552178.html bo kupiłem zwykłe to nie świeciły bo zamieniona jest polaryzacja więc zwróciłem je bo nie chciało mi się bawić z żarówką, a w takim panelu można łatwo zmienić biegunowość, no i do schowka rurka 42mm do bagażnika weszły też 42mm i świeci o wiele lepiej niż 36mm i do rejestracji 36mm bo większe pewnie by nie weszły choć nie próbowałem.

Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć czy ten moduł o którym wspomniałem podejdzie do lampki przedliftowej w boczne te małe światełka do lampki w podsufitce? http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1613552178.html jeszcze raz link podaje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.