Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie ten moduł do B5, jaki to jest dokładny moduł i jak należy wiedzieć by był dopasowany do B5?

led2ei1.jpg

to jest samoróba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne moduły led kupisz na allego lub w wielu sklepach elektroniczych. po podłączeniu zamiast żarówki w lampce masz oświetlenie ledowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie wyciąć plastikowe odbłysniki żeby załozyc takie moduły :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie wyciąć plastikowe odbłysniki żeby załozyc takie moduły :wink4:

Mógłbyś mi pokazać, które trzeba będzie wyciąć i jak plastikowe odbłysniki? Jakie mają wymiary, środkowy moduł 15 LED jak i boczne moduły po 6 LED oraz czy to są LED SMD? Bo same LEDy później mają strobo i padają :rolleyes: nie chciałbym narażać na dalsze koszty.

EDIT

Czy to taki moduł jest dobry?

http://allegro.pl/panel-modul-led-podsufitka-oswietlenie-l23a-9-led-i1507153701.html 9 LED ale nie wiem czy to są SMD :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz szkiełko lampki to bedziesz wiedział które plastiki trzeba zlikwidować, ogólnie musisz wywalić całe bebechy łącznie z gniazdem żarówki zostawiajac tylko kabelki podpinasz wtedy moduł LED mocujesz go na stałe w pociętej lampce i składasz wszystko do kupy :wink4: to tak w skrócie bo ja tego nie robiłem, ale pamietam fotki z tej strony skad pochodzi ten obrazek co pokazałeś :wink4:

Co do mrugania ktoś pisał rozwiazanie tego problemu w tym wątku bodajze, w poliftach problem nie występuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu z przed paru postów fajnie by wyglądało jak by sie halogeny oświecały w czasie gdy włącza się oświetlenie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu z przed paru postów fajnie by wyglądało jak by sie halogeny oświecały w czasie gdy włącza się oświetlenie wnętrza.

ja mam tak:) no i fajnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz szkiełko lampki to bedziesz wiedział które plastiki trzeba zlikwidować, ogólnie musisz wywalić całe bebechy łącznie z gniazdem żarówki zostawiajac tylko kabelki podpinasz wtedy moduł LED mocujesz go na stałe w pociętej lampce i składasz wszystko do kupy :wink4: to tak w skrócie bo ja tego nie robiłem, ale pamietam fotki z tej strony skad pochodzi ten obrazek co pokazałeś :wink4:

Co do mrugania ktoś pisał rozwiazanie tego problemu w tym wątku bodajze, w poliftach problem nie występuje :wink4:

Zrobisz dla mnie fotostory? :decayed:

Tutaj jakoś nie widzę żeby było coś pociętego :mysli:

led2ei1.jpg

A to moja podsufitka

1zdn4up.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robiłem, podciecie jest zlaezne od modułów jakie kupisz :gwizdanie: jak sie zmieszczą bez podcinania to ok :wink4: ja tego u siebie nie robiłem pozatym mam inną lampke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmieszczą się np. na boczne to jak one będą się trzymały? Jak to jest w ogóle zamontowane :mysli:

U mnie boczne mają wymiary długość jak i wysokość mają po 28-29 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie do podsufitki w miejsce Ba9s dałem taki moduł:

http://allegro.pl/modul-led-6x-5050-smd-panel-w5w-c5w-ba9s-t10-i1527941872.html

Oczywiście trzeba było zamienić piny w tych mini kosteczkach ale to sekundowa sprawa. Jak dla mnie efekt bardzo dobry, świeci jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu z przed paru postów fajnie by wyglądało jak by sie halogeny oświecały w czasie gdy włącza się oświetlenie wnętrza.

ja mam tak:) no i fajnie to wygląda

A jak to masz zrobione daj jakiś filmik albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie do podsufitki w miejsce Ba9s dałem taki moduł:

http://allegro.pl/modul-led-6x-5050-smd-panel-w5w-c5w-ba9s-t10-i1527941872.html

Oczywiście trzeba było zamienić piny w tych mini kosteczkach ale to sekundowa sprawa. Jak dla mnie efekt bardzo dobry, świeci jasno.

:good: pokażesz nam zdjęcia jak wygląda, i jak świecą w ciemności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu z przed paru postów fajnie by wyglądało jak by sie halogeny oświecały w czasie gdy włącza się oświetlenie wnętrza.

ja mam tak:) no i fajnie to wygląda

A jak to masz zrobione daj jakiś filmik albo coś?

mam ale nie na necie muszę coś wrzucić gdzieś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma dobrej jakości :decayed: z ledami jak z loterią

Zwykłe LEDy owszem ale jak jest z SMD to dłużej świecą przynajmniej jak tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...