Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PUTZMEISTER napisał:

Witam,

również jeżdżę avantem w tej samej wersji kolorystycznej. Mam pytanie odnosnie grila i ramki. Tez chcialbym zmienic na czarną. Wychodzily takie w oryginale do kupienia, czy trzeba malowac/oklejac?

 

P.s-Niezly czarnuch ;)

Tak wychodziły takie grille w kolorze czarnym. Ramka w połysku, sama atrapa czarny mat lub również połysk. 

 

7 godzin temu, skotyman napisał:

Pięknie środek się prezentuje :kox: no to teraz jeszcze do ideału brakuje klimy 3-strefowej :naughty:

Kto będzie z niej korzystał? ? Jakby mniej roboty było z nią to bym może robił. Znowu robić żeby była to bez sensu. Dużo rzeczy by można jeszcze dokładać, asystenty itd. Ja raczej z takich rzeczy dokładam to co potrzebuje i wiem że będę używa. Kamera cofania oraz może elektryczna klapa jeszcze wpadnie. 

7 godzin temu, niwet napisał:

Że niby skończony samochód? a co z silnikiem? jakiś air na pokład? znajdzie się jeszcze rzeczy do modyfikowania... 

Ktoś napisał że skończony? Nie, nie jest. Nawet jeśli by był to indiwidualna sprawa kto jak robi auto. Air odpada zdecydowanie. Silnik na wakacje dostanie nowe turbo ic oraz sprzęgło z dwumasa. Zobaczymy ile wyjdzie. To że są fotele z rs4 nie znaczy że całe auto jest robione na rs4. Takie same fotele bez napisów są w wersji sline, s4. Myślałem nad przekładka na jakąś benzynę mocna, ale szkoda zachodu. Jak się cieplej zrobi może zacznę szukać jakiegoś auta na weekend. Rs4 b5, b7 czy czegoś innego zobaczymy jeszcze. Takie auto żeby sobie w garażu stało i raz na jakiś czas przepalone było. W każdym aucie znajdziemy coś jeszcze do modyfikowania. Nie wiem skąd założenie że projekt skończony.Nigdzie takiego czegoś nie pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

 

Ktoś napisał że skończony? Nie, nie jest. Nawet jeśli by był to indiwidualna sprawa kto jak robi auto. Air odpada zdecydowanie. Silnik na wakacje dostanie nowe turbo ic oraz sprzęgło z dwumasa. Zobaczymy ile wyjdzie. To że są fotele z rs4 nie znaczy że całe auto jest robione na rs4. Takie same fotele bez napisów są w wersji sline, s4. Myślałem nad przekładka na jakąś benzynę mocna, ale szkoda zachodu. Jak się cieplej zrobi może zacznę szukać jakiegoś auta na weekend. Rs4 b5, b7 czy czegoś innego zobaczymy jeszcze. Takie auto żeby sobie w garażu stało i raz na jakiś czas przepalone było. W każdym aucie znajdziemy coś jeszcze do modyfikowania. Nie wiem skąd założenie że projekt skończony.Nigdzie takiego czegoś nie pisałem. 

Coś tam wyczytałem, że wszystko masz czy zrobiłeś co chciałeś a ja piszę co można jeszcze zrobić ;) Nigdzie nie napisałem o konwersji na rs4, ale mocną benzyną tutaj nie pogardziłbym :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niwet napisał:

Coś tam wyczytałem, że wszystko masz czy zrobiłeś co chciałeś a ja piszę co można jeszcze zrobić ;) Nigdzie nie napisałem o konwersji na rs4, ale mocną benzyną tutaj nie pogardziłbym :lol1:

Chyba że tak, nie no wiadomo dużo można jeszcze dołożyć. Te rzeczy które ja chciałem i mi się pobobaly to mam. Jeszcze coś tam w głowie siedzi, co chwilę coś nowego jak widać z fotelami heh. Musiałabym bardziej wejść w ten temat swapu, może przyjdzie kiedyś taki dzień gdzie się wrzuci. Auta nie planuje sprzedawać, więc będzie myślę że trochę dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Chyba że tak, nie no wiadomo dużo można jeszcze dołożyć. Te rzeczy które ja chciałem i mi się pobobaly to mam. Jeszcze coś tam w głowie siedzi, co chwilę coś nowego jak widać z fotelami heh. Musiałabym bardziej wejść w ten temat swapu, może przyjdzie kiedyś taki dzień gdzie się wrzuci. Auta nie planuje sprzedawać, więc będzie myślę że trochę dłużej. 

eee to Panie jakieś 3.0 tfsi ładuj :D ewentualnie 4.2:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty :D Też mam w planach takie konkretne czyszczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaciekPL napisał:

Chyba że tak, nie no wiadomo dużo można jeszcze dołożyć. Te rzeczy które ja chciałem i mi się pobobaly to mam. Jeszcze coś tam w głowie siedzi, co chwilę coś nowego jak widać z fotelami heh. Musiałabym bardziej wejść w ten temat swapu, może przyjdzie kiedyś taki dzień gdzie się wrzuci. Auta nie planuje sprzedawać, więc będzie myślę że trochę dłużej. 

jak masz w planach swap to chyba najrozsądniej 3.0tfsi kompresor + dorzucenie od razu quattro, a jak chcesz to mieć profi zrobione to chyba tylko nosb Ci zrobi tak. Ma taki zapierdol, że nie wiem czy ma jakieś terminy nawet na ten rok jeszcze ale polecam, warto. Kolega stąd do b8 wrzucił 4.2 v8 u nosba, pewnie widziałeś ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, niwet napisał:

eee to Panie jakieś 3.0 tfsi ładuj :D ewentualnie 4.2:dance2:

Heh, gdybym się zdecydował to pewnie jeden z nich właśnie. 

3 godziny temu, reikeb napisał:

Kawał dobrej roboty :D Też mam w planach takie konkretne czyszczenie :D

Takie spontaniczne czyszczenie najlepsze haha. Tylko na próbę wystawiłem swoje fotele na sprzedaż i tak się stało? 

2 godziny temu, Mosek napisał:

jak masz w planach swap to chyba najrozsądniej 3.0tfsi kompresor + dorzucenie od razu quattro, a jak chcesz to mieć profi zrobione to chyba tylko nosb Ci zrobi tak. Ma taki zapierdol, że nie wiem czy ma jakieś terminy nawet na ten rok jeszcze ale polecam, warto. Kolega stąd do b8 wrzucił 4.2 v8 u nosba, pewnie widziałeś ten projekt.

Nie no jak robić takie rzeczy to musi być to tak zrobione żeby miało ręce i nogi. Oddać komuś kto ogarnia mega temat i tyle. Projekt widziałem tej v8. W sumie gdy czasem tam zaglądam to coraz bardziej jestem na swap... ? 

 

17 minut temu, RaV22K napisał:

Bardzo fajne fotele :)

ciekawy jestem kiedy wpadną z dziuram od rs-a :)

Jakie z dziurami? ? W b8 takie były? 

 

Co do samych foteli to lepiej sie siedzi, są szersze trochę. Trudno opisać ale są kozaki heh. Tego brakowało w tym aucie chyba, mówię tak z każdym nowym modem.. ale do tego czarnucha w połączeniu z C+ ładnie się komponują  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię oczyms takim :)

(kolor mi się nie podoba ale dziury już tak)

18A3B970-560B-47C3-B549-73D2FF9EBDD2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RaV22K napisał:

Nie mówię oczyms takim :)

(kolor mi się nie podoba ale dziury już tak)

18A3B970-560B-47C3-B549-73D2FF9EBDD2.png

Nie dziury tylko przelotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RaV22K napisał:

Nie mówię oczyms takim :)

(kolor mi się nie podoba ale dziury już tak)

 

Nieee, te mi się w ogóle nie podobają. Z fotelami już nie będę kombinował. Poprzednie były w mega dobrym stanie. Te są według mnie w jeszcze lepszym. Nie ma co wymyślać. Latem wleci podsufitka w Alcantarze i już będzie jakoś to wyglądało. 

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo z takimi fotelami powinna wyjechać z fabryki heh ? 

 

IMG_20190201_195745.jpgIMG_20190201_195724.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe turbo, wielkie dzięki Czwura :)

Jeszcze brakuje intercoolera, no i najważniejszego.. Czasu

 

IMG-20190207-WA0017.jpgIMG-20190207-WA0018.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, damian19886 napisał:

Będzie zmiana mocy?

Tak, takie przynajniej plany są heh. Co z tego wyjdzie zobaczymy ? 

 

W końcu zabrałem się za montaż podświetlanych listew progowych. Zostały trochę odchudzone z plastiku, teraz przylegają do progów tak jak powinny. W progach przystosowanych pod te właśnie listwy są wglebienia. U nas w b8 tego nie ma, próg jest prosty. Po małej zabawie listwa robi się od spodu prosta. Przykładałem do auta kilka razy przed przeróbka i jakoś mnie zniechecalo te odstawanie. Jeszcze tylko pozostał tył. Muszę zobaczyć z jakiego modelu będą najbardziej pasowały. Progi zostały podłączone pod oświetlenie drzwi, zapalają się po otwarciu. 

 

IMG_20190210_131930.jpg

IMG_20190210_132024.jpg

IMG_20190210_133641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejsze podświetlane listwy progowe, jakie widziałem. Ładnie się zgrało, listwy + dekory. Szlachetnie wykończone wnętrze i to mi się bardzo podoba. Ja muszę gdzieś dorwać emblemaciki exclusive ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, liquid8p napisał:

Chyba najładniejsze podświetlane listwy progowe, jakie widziałem. Ładnie się zgrało, listwy + dekory. Szlachetnie wykończone wnętrze i to mi się bardzo podoba. Ja muszę gdzieś dorwać emblemaciki exclusive ;)

https://www.ebay.de/itm/Audi-exclusive-design-selection/292919265632?hash=item4433594960:g:7yoAAOSwIspaZk6S

ja kupowałem tutaj, czekam właśnie na paczke:kox:

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/original-audi-exclusive-embleme/1048134032-223-7613

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...