Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak są mocowane emblematy exclusive? I z jakiego auta masz listwy progowe?

P.S. pięknie się to wszystko prezentuje i te klamki... ryją mi beret normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamelus_ napisał:

z jakiego auta masz listwy progowe?

Jeśli mogę :) - z A4 b9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, u Ciebie robota jak zwykle pierwsza klasa:ok2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.getem.pl/sklep/towar.1809.audi.exclusive.emblemat.audi.a4.a6.a8.4h0853713d3q7.4h0853714d3q7.html

Jeszcze 2 tygodnie temu były po 98 zł/sztuka

Sorry Maciek, że u Ciebie w wątku ale stwierdziłem, że masz tylu folołersów, że może się komuś przyda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2019 o 17:36, liquid8p napisał:

Chyba najładniejsze podświetlane listwy progowe, jakie widziałem. Ładnie się zgrało, listwy + dekory. Szlachetnie wykończone wnętrze i to mi się bardzo podoba. Ja muszę gdzieś dorwać emblemaciki exclusive ;)

W sumie to Ty przekonałeś mnie do tych dekorow. Na zdjęciach wyglądają słabo, ale na żywo jak dla mnie najlepiej pasujące dekory do naszych modeli. Widziałem te beuaufor ostatnio, tak jak podobają mi się na zdjęciach to tak w a5ce jakoś mnie zniechęcily do kupna. 

 

W dniu 10.02.2019 o 17:51, mariusz36 napisał:

Ładnie :thumbup1: , widzę że nawet Gekonom podoba się wnętrze  :D .

Dzięki Panie, powoli zaczyna jakoś wyglądać jak sobie w głowie ułożyłem.

W dniu 10.02.2019 o 19:19, kamelus_ napisał:

Jak są mocowane emblematy exclusive? I z jakiego auta masz listwy progowe?

P.S. pięknie się to wszystko prezentuje i te klamki... ryją mi beret normalnie

Emblematy mocowane są tak jak na tym zdjęciu. Tak ori mocowane są, pytałem znajomego, kiedyś koleś chciał założyć takie do a8. Założyli mu w serwisie na klej. Tak samo ja zrobiłem, do tego wiercenia nie byłem przekonany. Trzyma się mocno, czy będzie dziura żeby je zamocować czy na klej jeden ciul myślę. Ktoś już napisał listwy progowe są z a4 b9.IMG_20190217_210930.jpg

W dniu 10.02.2019 o 20:01, Adam87 napisał:

Maciek, u Ciebie robota jak zwykle pierwsza klasa:ok2: 

Staram się żeby było jak najlepiej. Chociaż coraz więcej pomysłów mam, a ostatnio moja lista z modami się trochę skurczyla.. Teraz widzę że sporo jeszcze ? choroba chyba ?‍♂️

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co te ringi robią z człowiekiem ? 

IMG_20190302_182217.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle kasy w pakowałeś w auto a wiesz że przy sprzedaży ci się nie zwrócą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, damian19886 napisał:

Już tyle kasy w pakowałeś w auto a wiesz że przy sprzedaży ci się nie zwrócą? 

Oczywiście że wiem, to tylko kasa. Na dzień dzisiejszy cieszę się z tego co do tej pory zrobiłem i jak auto wygląda. Pytanie czy dużo kasy włożyłem w auto.. Hmm dla jednych może tak, dla mnie osobiście to zabawa :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Oczywiście że wiem, to tylko kasa. Na dzień dzisiejszy cieszę się z tego co do tej pory zrobiłem i jak auto wygląda. Pytanie czy dużo kasy włożyłem w auto.. Hmm dla jednych może tak, dla mnie osobiście to zabawa :)

Też tak uważam, myślałem że jestem sam z tą chorobą :kox: Miałem już nie przerabiać auta, ale na wiosne wpadnie kilka drobnostek :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, niemiaszek kupił furę na wypasie, my dokładamy jeszcze parę rzeczy o których zapomniał A przyjedzie potencjalny kupiec z czapką drobnych i zabiera się za twarde negocjacje  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą felg... Rotor niby mi się podoba ale nie lubię mieć tego co jest prawie w każdym aucie.. 

Druga sprawa, chce trochę większe ET. Kumpel śmiga większy czasy na takich samych parametrach które ja sam mam. Po dłuższym czasie bok auta dosyć mocno dostał w dupe przez kamienie. Odpryski mega, w piątek w pracy trochę zająłem się swoim autem, na szczęście jeszcze ich brak. Chcę temu zapobiec. Wygląd wyglądem ale nie zamierzam się wkurzac po jakimś czasie aż będzie takie coś u mnie. 

Mam dwie porozycje, 20 cali 9j et37. Różnica 4mm plus zejście z opony 255 na 245. Nadal trochę mało, w przypadku pompei są również 8.5j et43 bodajże. Co bardziej by mi odpowiadało. Może jakiś inny wzór? 19-20 cali, jest niby sporo tego.. 

Fot. Mumen1cdyE1q.jpg

Fot. Krystian 

IMG-20181014-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompei bierz 8.5cala dasz dystans. Te pierwsze są też w 19stce 8.5 et 32 miałem takie bardzo ładne są. Wiem kto chciał sprzedać takie jakby co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gibons napisał:

Pompei bierz 8.5cala dasz dystans. Te pierwsze są też w 19stce 8.5 et 32 miałem takie bardzo ładne są. Wiem kto chciał sprzedać takie jakby co. 

Hmm, są 8.5j et43 i również et33 z Audi Q5. W takim układzie nie potrzebny byłby dystans. Wydaje mi się że taki zestaw najlepiej by odpowiadał. Samo koło 20" robi ogromną robotę na b8.

Opona 235 35? Miałbym taki komplet nowych w pracy. Dużo osób widziałem że jeździ na 245, ale też na 9j. Co mówicie? 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaciekPL napisał:

Samo koło 20" robi ogromną robotę na b8. 

Zgadza się ale przy tak sporym kole 8.5" do tego srednio szeroka opona i po mojemu taka "rowerówka" wychodzi. Ja bym minimum 9" pakował i jak wyjdzie naciąg to optycznie kolo robi sie znacznie szersze i ciekawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamelus_ napisał:

Zgadza się ale przy tak sporym kole 8.5" do tego srednio szeroka opona i po mojemu taka "rowerówka" wychodzi. Ja bym minimum 9" pakował i jak wyjdzie naciąg to optycznie kolo robi sie znacznie szersze i ciekawsze

Czyli jak, 9j et37 z opona 235 35 czy jakaś inna pod to? Chyba że 8.5j z 245.. ? Koła to zawsze ciężki temat dla mnie 

 

Coś takiego jeszcze znalazłem, tylko nie wiem jak będzie wyglądać na b8. Screenshot_20190303-185840.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz na 9" oponę 235/35 to ranty sobie odsłonisz na pewno. Optycznie koło może i się powiększy, ale będzie też gorzej wypełniać nadkole. Wtedy będziesz musiał zejść niżej, bo na pro-kit'cie szału nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2018 o 07:54, MaciekPL napisał:

Takie dwie nowości z rana :banan:20180129_075030.pngScreenshot_20180129-074600-600x1067.png

Gdzie taki adapter kupiłeś kolego, jeśli można wyślij linka, bo chętnie bym takiego zakupił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...