Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, instruktor83 napisał:

Też uważam ,że na zimę te felgi są idealne ,szkoda ,że do A5 niezbyt pasuja?

Ten kształt jakby powiększa cała felgę. Do a5 by trzeba dać mega dystans heh. W a4 z 13mm to jest minimum co by trzeba wrzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13mm chyba trochę mało do tej felgi ja mam 13mm przy 8.5j i et 43 a tu jest 8j et 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 11:42, MaciekPL napisał:

Jako że moja wersja była bez pdc. Po zakupie zderzaków i grilla pod pdc. Trzeba by było pod te czujniki w końcu podłączyć coś. W zasadzie nie zalezalo mi na tych czujnikach, myślałem bardziej o kamerze cofania. Za mega śmieszna kasę znalazłem cały nowy ori komplet na przód i tył. Teraz tylko potrzebuje kamerę cofania, części do automatycznej klapy i mozna rezac. IMG_20190313_081530.jpg

Smieszna kasa czyli ile mniej więcej jesli można wiedzieć? :D też zabieram się za dołożenie pdc, jak narazie mam przód i tył czujniki z wiązką - jeszcze dużo brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Gawron97 napisał:

Smieszna kasa czyli ile mniej więcej jesli można wiedzieć? :D też zabieram się za dołożenie pdc, jak narazie mam przód i tył czujniki z wiązką - jeszcze dużo brakuje :(

Śmieszna czyli 130 Euro heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiąże pod side assist jakbyś chciał dołożyć od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 15:28, Gibons napisał:

Mam wiąże pod side assist jakbyś chciał dołożyć od razu

Jak mi zamontujesz całość to jestem chętny :D

Jak na razie z takich gadżetów do HBA. Fajnie wygląda ta obudowa :D

IMG_20190402_202130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tomi790 napisał:

I jak mawiał Krzynówek - "cały czas do przodu" ??

Staramy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka akcja ??? 

HBA gotowe. 

 

IMG_20190404_120852.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Black piano to po całości, jest i nowy kluczyk z a7. Teraz przydałoby się jakaś dobra folie nałożyć. Szkoda żeby się porysowal a wiadomo jak z piano ? 

IMG_20190409_182113.jpg

IMG_20190409_182121.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Jak Black piano to po całości, jest i nowy kluczyk z a7. Teraz przydałoby się jakaś dobra folie nałożyć. Szkoda żeby się porysowal a wiadomo jak z piano ? 

IMG_20190409_182113.jpg

IMG_20190409_182121.jpg

Droga taka impreza? Kupno takiego kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Jak Black piano to po całości, jest i nowy kluczyk z a7. Teraz przydałoby się jakaś dobra folie nałożyć. Szkoda żeby się porysowal a wiadomo jak z piano ? 

Ładny jest ? Niestety najbardziej rysuje stacyjka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, l2k2 napisał:

Ładny jest ? Niestety najbardziej rysuje stacyjka :thumbdown:

Jest na to sposób  ?  keyless 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 07:15, MaciekPL napisał:

Ten kształt jakby powiększa cała felgę. Do a5 by trzeba dać mega dystans heh. W a4 z 13mm to jest minimum co by trzeba wrzucić. 

Ja bym celował w 18x8 et 31 też z A5 i dodatkowo są wklęsłe ale wiadomo wzór kwestia gustu musi się podobać

Screenshot_20190410-200700_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 20:12, qlimazz napisał:

Ja bym celował w 18x8 et 31 też z A5 i dodatkowo są wklęsłe ale wiadomo wzór kwestia gustu musi się podobać

Screenshot_20190410-200700_Allegro.jpg

Jest w głowie inna felga, z innej marki auta. Zobaczymy po świętach jak siadzie. Jeszcze nie widziałem takiej felgi na b8, tymbardziej na zimę ? 

 

Zmieniłem subwoofer na ten b&o. Nie można powiedzieć bo jest różnica, nie gra tak bez sensu jak zwykły. W pl mam jeszcze piankę to w czasie urlopu sobie wyglusze komorę jeszcze. Powinno być jeszcze lepiej. 

Ten po lewej bang.. IMG_20190413_074157.jpg

IMG_20190413_075040.jpg

 

Trochę rzeczy mechanicznych będę robił przy aucie będąc na święta. Mój mechanik będzie robił raczej. Czasu już na wymianę hebli nie wystarczy. Moje przebiegi są znikome. Do dłuższego urlopu czyli lipca sierpnia muszą zostać zwykle heble. Do tego czasu muszą jakoś wyglądać, nie mogłem na nie patrzeć już. Poszła farba czarna, od razu dużo lepiej to wygląda. Niestety te zaciski z b8, 8t są ciulowe... Dobra chemia i wyglądają jak ?

 

IMG_20190414_155835.jpg

Trochę ogarnąłem środek, budę auta również lekkie spa. 

IMG_20190413_182127.jpg

 

IMG_20190414_212522.jpg

 

Moim zdaniem najlepsze spryskiwacze, te z a6 a7 z czym do ludzi.. ? 

https://youtu.be/t-HzDwPgYpE

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na montaż, jeszcze olej itd. Czekają już w aucie. W czerwcu lub w lipcu na dłuższym urlopie heble wleca. 

Turbina, sprzęgło wraz z dwumasem, ic , amortyzatory wraz z sprężynami. Akumulator w 2017r. Rorzad w 2018r. Z racji tego że 5 lat już mijalo. Większość rzeczy wymienionych w tym aucie, ktoś kto kupi to auto będzie zadowlony heh. 

IMG_20190422_120930.jpg

Edytowane przez MaciekPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...