Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Huggy Wuggy Audi


marcinps

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałeś żeby ją trochę poniżyć , jest tak wysoka że nawet allroad by się zawstydził :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, karol1981 napisał:

Nie myślałeś żeby ją trochę poniżyć , jest tak wysoka że nawet allroad by się zawstydził :) 

Pójdzie w dół ale chcę ją na gwint wsadzić ale na to kaskę teraz zbieram. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka po dłuższej przerwie wpadł kit h&r i tak autko leży IMG_20230311_173737.thumb.jpg.d448fd9e410c11bd04efc9167d8448d6.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcinps napisał(a):

Hejka po dłuższej przerwie wpadł kit h&r i tak autko leży IMG_20230311_173737.thumb.jpg.d448fd9e410c11bd04efc9167d8448d6.jpg

 

IMG_20230311_173729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, K4rol81 napisał(a):

Trochę siadło , wcześniej koza straszna  :D 

Wiem ale wiesz jak jest chciało się w dół, a po drodze to tamto i klękła skrzynia ale dzięki Bart-S

jeszcze raz podziękowania dla ciebie Bartek autko żyje i ma się świetnie, a jazda teraz bajka?

Edytowane przez marcinps
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka może nie coś wielkiego ale na przodzie wylądowało wkońcu czarne podświetlenie, a na ryglach takie zaslepeczki ?IMG_20230413_193747.thumb.jpg.df56f21fd0b332bfba2706f5ea1ae143.jpgIMG_20230413_193726.thumb.jpg.2b2246a3b195e2b963b06774ca096a66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadejszla wiekopomna chwila i autko zrobiło rututu i brum i się skończyło, a tak na poważnie to umarł silnik i czeka mnie niestety remont ale co jak i jakie uszkodzenia dowiem się po urlopie. Wyskoczyło ciśnienie oleju i po kilkunastu

metrach auto stanęło i już nie odpaliło

Edytowane przez marcinps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam motoru do auta najlepiej z jak najmniejszym przebiegiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, longer_xd napisał(a):

Nie opłaca się remontować obecnego?

Wiesz co powiem tak, że nie wiem co dokładnie się stało ale jeżeli nie było smarowania i przytarło wał to i tak jest lipa wiem, że bez rozebrania to wróżenie z fusów ale i tak ten motor nie miał lekko, dlatego chcę kupić inny ktoś powie że to nie opłacalne i koszta podwójne ale chcę zrobić remont kompletny nowego i trochę pomodzic, a swój lw jak największym stopniu pogonić to zawsze pewien koszt mi się zwróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci się nie zwróci, jak się zatarł to słupek prawdopodobnie będzie na śmietnik, o ile głowice nie stopione ani popękane to za paręset zł zejdą, może. Ja po kupnie nowego słupka za 3500 odzyskałem z niego może 500 zł do tej pory, a minął rok prawie.

 

Rozbierz swój, ocen straty i dopiero szukaj słupka lub podzespołów, lepiej na tym wyjdziesz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Langista napisał(a):

Rozbierz swój, ocen straty i dopiero szukaj słupka lub podzespołów, lepiej na tym wyjdziesz.

Dobrze chłop gada, przy okazji poznasz przyczynę co się stało. Może unikniesz dalszych błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2023 o 08:58, marcinps napisał(a):

No i nadejszla wiekopomna chwila i autko zrobiło rututu i brum i się skończyło, a tak na poważnie to umarł silnik i czeka mnie niestety remont ale co jak i jakie uszkodzenia dowiem się po urlopie. Wyskoczyło ciśnienie oleju i po kilkunastu

metrach auto stanęło i już nie odpaliło

Jaki kod silnika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chudy81 napisał(a):

Jaki kod silnika? 

Bgb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał(a):

Ile dałeś za ten pomalowany silnik, który rzekomo jest po regeneracji?

Jedynie co jest z poprzedniego motoru to blok wraz z wałem oraz miską reszta wszystko jest nowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Brałeś całkiem nowy blok? 🤨

Jest tak blok i wał używane, tłoki i pierścienie z panewkami na wale i na lokach nowe zaś głowica kompletnie nowa pompa oleju nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...