Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja bym tam bardzo chciał obejrzeć zakończenie sezonu skoków w Planicy, będzie jakiś TV na miejscu? W piątek konkurs zaczyna się o 15, więc kminię co by wyjechać wcześniej i obejrzeć gdzieś na miejscu, jesli tylko będzie taka możliwość :P

Opublikowano
Godzinę temu, longer_xd napisał:

A ja bym tam bardzo chciał obejrzeć zakończenie sezonu skoków w Planicy, będzie jakiś TV na miejscu? W piątek konkurs zaczyna się o 15, więc kminię co by wyjechać wcześniej i obejrzeć gdzieś na miejscu, jesli tylko będzie taka możliwość :P

w każdym pokoju masz telewizor więc obejrzysz :D

Opublikowano
2 godziny temu, musti napisał:

w każdym pokoju masz telewizor więc obejrzysz :D

Kurcze ale kwaterunek podobno dopiero od 18, więc nie wiem, czy coś z tego będzie :mellow:

Opublikowano
12 minut temu, longer_xd napisał:

Kurcze ale kwaterunek podobno dopiero od 18, więc nie wiem, czy coś z tego będzie :mellow:

Wcześniej ktoś pisał że jak dobrze pójdzie i jakieś pokoje wolne już posprzątane to nawet koło 14 już można wchodzić.. ale to już z organizatorami trzeba rozmawiać.

Opublikowano
48 minut temu, longer_xd napisał:

Kurcze ale kwaterunek podobno dopiero od 18, więc nie wiem, czy coś z tego będzie :mellow:

Nie płacz. Obejrzysz i jeszcze się kawy napijesz :grin:

1459356371.13234.jpg

1459356375.99635.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja już wyjechałem... i dobrze, że nie założyłem letnich...

20180316_190808.jpg

20180316_211730.jpg

20180316_211736.jpg

Opublikowano

@Hugo No właśnie kurcze nic nie widzę dlatego Pytam :) 

Edytowane przez strazak990

Opublikowano
Godzinę temu, strazak990 napisał:

@Hugo No właśnie kurcze nic nie widzę dlatego Pytam :) 

3 post na 2 stronie

Opublikowano

Lato czy zima [emoji848][emoji848][emoji848]6c122dc674548753ee85b3bfcea7bc8d.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 minut temu, karol1981 napisał:

Lato czy zima emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png6c122dc674548753ee85b3bfcea7bc8d.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jade na zimie :decayed:

Opublikowano

Witam, 

Ojjj w górach pogoda potrafi być b. zmienna i nieprzewidywalna...

Pozdrawiam i do zobaczenia :D

Opublikowano
24 minuty temu, karol1981 napisał:

Lato czy zima emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png6c122dc674548753ee85b3bfcea7bc8d.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

oby się ta pogoda sprawdziła :decayed:

Opublikowano
13 minut temu, Hugo napisał:

Nawet nie kombinujecie z letnimi :grin:

http://www.grandstasinda.pl/strony,kamery.html

Powodzenia :D

Opublikowano

Stopnieje ?

Opublikowano

Jeden już jedzie. :decayed:

 

Opublikowano
24 minuty temu, afroo. napisał:

Jeden już jedzie. :decayed:

 

O właśnie tak będę jechał ?

Opublikowano

W tym roku raczej trzeba dać sobie luz z letnimi , niektórzy maja kawałek drogi do zrobienia 

Opublikowano
18 godzin temu, szymeniu napisał:

Stopnieje ?

Kiedyś na pewno. Na chwilę obecną cały czas dostawa świeżego puchu :grin:

 

bt.png

Opublikowano
40 minut temu, Hugo napisał:

Kiedyś na pewno. Na chwilę obecną cały czas dostawa świeżego puchu :grin:

 

bt.png

Powinien być przygotowany puchar dla tego kto przyjedzie na letnich :D.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.