Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój błąd, wybaczcie ?

Opublikowano
12 godzin temu, Hugo napisał:

Kiedyś na pewno. Na chwilę obecną cały czas dostawa świeżego puchu :grin:

 

bt.png

Jestem twardy cisnę na lecie ? zimowych i tak nie mam ani w R8 ani w GT3 

Opublikowano
42 minuty temu, szymeniu napisał:

Jestem twardy cisnę na lecie ? zimowych i tak nie mam ani w R8 ani w GT3 

Wezmę linkę :)

Opublikowano
Wezmę linkę [emoji4]
Jestem twardy cisnę na lecie [emoji16] zimowych i tak nie mam ani w R8 ani w GT3 
Jadę passatem 2.0 tdi z dsg laweta mam pod ręką znaczy pod tel :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja jeszcze nie wiem ale chyba też spróbuję na lecie bo już te zimowki mi się nie podobają takie małe są te alusy 

Opublikowano

Ogłoszenie parafialne 

Chce ktoś odkupić moje miejsce na zlocie? Nie będę wyjaśniał powodu ;) pisać na PW jeśli ktoś ma chętnego

Opublikowano

No nie, a kto będzie zdjęcia robił

Opublikowano
No nie, a kto będzie zdjęcia robił
Ktoś się znajdzie ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, chudineze napisał:

No nie, a kto będzie zdjęcia robił

cóż no co roku robiłem ale w tym będziecie się musieli obyć bez mojej produkcji 

Opublikowano

Szkoda no, ale czasami coś wypada niespodzianie :hi:

Opublikowano
35 minut temu, chudineze napisał:

Szkoda no, ale czasami coś wypada niespodzianie :hi:

no żal mi ale siła wyższa

Opublikowano
gdzie to słonce ?  [emoji38] 

 

 

sypie widze non stop

 

 

http://www.grandstasinda.pl/strony,kamery.html

Dla tego z niechęcią ale niestety wsaszilem offset zima

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, wrclaguna napisał:

gdzie to słonce ?  :lol: 


sypie widze non stop


http://www.grandstasinda.pl/strony,kamery.html

Nic nie odśnieżyli nawet :decayed:

Opublikowano

Wiedzą, że przyjedzie trochę quattro i obrobią :decayed:

Opublikowano

Green Room na 3 pietrze.. ojojoj :)

Opublikowano
31 minut temu, Kosmita napisał:

Green Room na 3 pietrze.. ojojoj :)

Wstęp wolny rozumiem? :decayed:

Opublikowano
40 minut temu, Kosmita napisał:

Green Room na 3 pietrze.. ojojoj :)

W centralnej części budynku. Moskal prosił aby każdy miał możliwie jak najbliżej :)

Opublikowano
26 minut temu, jarko napisał:

W centralnej części budynku. Moskal prosił aby każdy miał możliwie jak najbliżej :)

Hehehe. Dobrze, że windy są :)

35 minut temu, JawoR36 napisał:

Wstęp wolny rozumiem? :decayed:

Przeważnie chłopaki są gościnni ale ich pytaj :)

Opublikowano
Godzinę temu, JawoR36 napisał:

Wstęp wolny rozumiem? :decayed:

Wstęp kosztuje 0,7L :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.