Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh autko super.Niestety Twoje felgi w czarnym mi nie pasują.W oryginalnym kolorze były super.Ale to Tobie ma się podobać.W A6 czarne wyglądały super z tym srebrnym rantem,a tu się zlewa jakby koła nie było. :confused4:

Ciekawe jak ocenisz wrażenia z jazd A7,ja już się nim trochę pobawiłem.

Jak na 245KM i Stronic dynamika nie zabija ale to dość duże auto.Moim autem po programie na manualu leje go jak chce..ale tam tez program można zrobić i wtedy będzie miodzio...

Układ kierowniczy i zawieszenie fenomenalne.Drażnił mnie tylko system Stop&Go,kwestia przyzwyczajenia pewnie, poza tym jednym guzikiem na konsoli pod radiem to wyłaczasz.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh autko super.Niestety Twoje felgi w czarnym mi nie pasują.W oryginalnym kolorze były super.Ale to Tobie ma się podobać.W A6 czarne wyglądały super z tym srebrnym rantem,a tu się zlewa jakby koła nie było. :confused4:

Ciekawe jak ocenisz wrażenia z jazd A7,ja już się nim trochę pobawiłem.

Jak na 245KM i Stronic dynamika nie zabija ale to dość duże auto.Moim autem po programie na manualu leje go jak chce..ale tam tez program można zrobić i wtedy będzie miodzio...

Układ kierowniczy i zawieszenie fenomenalne.Drażnił mnie tylko system Stop&Go,kwestia przyzwyczajenia pewnie, poza tym jednym guzikiem na konsoli pod radiem to wyłaczasz.

:hi:

A dzieki! Felgi w rzeczywistosci wygladaja calkiem inaczej niz na zdjeciach :)

Mnie chodzilo o kontrast a alusy do bialego mnie jakos wogole nie pasuja. Wtedy autko jest takie zwyczajne. No i wogole do bialego jak najmniej alu i chromu wedlug mnie. Zostawilem w koncu tylko rant wokol przeciwmgielnych bo tak troche pasuje do chromu w glownych reflektorach. Zobaczymy jak bedzie to wygladalo po przyciemnieniu lamp folia Lamin-x.

Mialem dzisiaj A7 3.0TDI 245KM S tronic na pol dnia. Jest tak jak piszesz, dynamika nie powala ale za to dzwiek silnika to melodia dla moich uszu.. Nie wiem, moze dlatego ze nie mialem jakos mozliwosci porzadnie pojezdzic ale naprawde jak na ten silnik to autko "troche" wolowate. Moze to tez i skrzynia. Porownuje oczywiscie do A4 B8 3.0TDI i A5 3.0TDI manual ktorymi jezdzilem. Za to wyposazenie dodatkowe powala. Siedzenia niesamowicie komfortowe z wentylacja i calkowita elektryka, laczenie z ustawianiem poduch bocznych w siedzisku i oparciu. Night vision tez ciekawie wyglada. Ale cena w Norwegii MASAKRA, na polskie okolo 620000zl za ten model ktorym jezdzilem! LOL

Za to Twoja A5 respect, jezdzilem taka kilka razy. W manualu rakieta. Az mie sie kiedys od zony oberwalo za jazde:)

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 02:14_________________________________________________A po dzisiejszej wizycie w serwisie - stacyjka wymieniona. Ale co sie pozniej okazalo, dalej to samo z kluczykiem. Wiec pozniej norwescy mechanicy(wymieniacze) wymyslili ze problem tkwi w moim "drugim" kluczyku. Wiec po co wymieniali stacyjke?? Ale najlepsze jest to ze ten moj "drugi" kluczyc byl moze uzyty 2 razy od nowosci. On sobie lezy w domu jako zapasowy.. Problem z czujnikami w klamkach takze zrzucili na kluczyk, ktorego ja nie uzywam. Wiec bardzo ciekawa diagnoza :polew:

Kazali zamienic kluczyki, zeby teraz korzystac z tego "drugiego".. Co sie okazalo ze od momentu wyjazdu z serwisu i zamienienia kluczukow komunikat nagle sie nie pojawia i drzwi sie otwieraja tak jak powinny. Oni jacys magicy chiba :naughty:

No ale warto bylo "zmarnowac" pol dnia chociaz dla samochodu zastepczego :):notworthy:

wvQ3RL7p4mk

d949fb52337bb979.jpg

d26bf1a8d6ed6ef4.jpg

87b34954df1c7cb6.jpg

245/45R19 za zaje***** oponach zimowych Nokian Hakkapeliitta R.

a2b5c9f1f633f5e7.jpg

ccb785d4afec04e1.jpg

c1e3db30a110a5e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast bez dopłaty fotele w A7 to jakis skandal.Krótkie siedzisko,bez trzymania bocznego,,jak taborety.Musi byc komfortowy.Szkoda że teraz nie można wybrać sportowego fotela poza pakietem wewnetrznym Sline.Tylko wtedy masz sportowy fotel ale jak to przy Sline w Audi w kolorze ciemnym :angry:

Głupia to polityka pewnie później to zmienią.Zastanawiałeś się od czego jest taki tunel na suficie??Pewnie w tej A7 co jeździłeś też był za cholerę nie wpadliśmy na to.Nawet sprzedający wytłumaczyć nie umiał.Bo też widzę że jeździłeś opcją bez szyberdachu.Night Vision w deszczu i śnieżycy wogóle nie działa niestety.System się kładzie wtedy.

Ok dość OT bo będzie opieprz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zaklady robiace plyty do aut rajdowych , zrobia ci na zamowienie do kazdego auta.

Kurcze, okazuje sie ze ten norweski producent nie robi jeszcze do mojego auta :(

Znasz jakies zaklady w Polsce ktore moga cos takiego zrobic??

Googluje od godziny i nie moge nic znalesc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ łobuzie ladna ta A7 wyrwałeś :naughty:

Popytam , bo wiem ze taka płyta to nie specjalny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis widzalem taka ma ulicy , na zywo wyglada na prawde rewelka , chyba kazdy kto szedl chodnikiem odwracal glowe.BMW 5 GT nawet nie ma tu czego szukac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze A7 mnie sie nie podoba.. Za takie pieniadze poczekalbym na nowa A6 3.0TDI w kombi:) A4 juz mnie troche denerwuje bo jest jakas za mala dla nas. Od nowosci nie moge sobie znalesc pobrej pozycji do jazdy na trase np NO-PL. Fotele S-Line sa niewygodne i tesknie za recaro z A6. Lokiec lewej reki wisi mi caly czas w powietrzu. Nawet jak mam wyciagnieta kierownice na maksa i polozenie jak tirowiec to nie moge sobie znalesc miejsca. No chyba ze bede siedzial w pozycji rajdowej, ale na dlugie trasy jakos nie bardzo. I ostatnia rzecz to albo ja mam jakies dziwne nogi albo te siedzenia S-Line sa dla mnie za krotkie. Chodzi mi o to ze po wyciagnieciu siedziska kolana nadal wisza mi w powietrzu. Uda nie opieraja sie na fotelu tylko ciezar jakby spoczywal na pietach. Dlatego czesto po dlugich trasach bola mnie miesnie w udach. Wczesniej bylem w stanie zrobic 1500km prawie na strzalke. A w A4 mnie meczy.. Sam nie wiem, stary sie robie chyba:) Zaczynam marudzic.. Ostatnio jechalem na spotkanie do Bergen z 4 facetami + ja i po 1 siedzieli z tylu jak sardynki a po drugie auto jechalo jak 1.6 benzyna na trasie :(

A ostatni wypad w gory zapakowalismy sprzet, psa i 2 walizki do bagaznika i klops. Reszta szla na tylna kanape. Nie wiem co by bylo jakbym mial dziecko :)

Wiec na 100% jak sie pojawi nowa A6 3.0TDI 245KM QAVA manual to kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba faktycznie jesteś stary :tongue4:

ja wczoraj zrobiłem trasę 1100km i bolała mnie tylko lewa noga od sprzęgła w korkach...

fotele std ale tyłek nie boli a lewą rekę(łokieć) trzymam na oparciu przy uchwycie do zamykania drzwi i akurat mogę wygodnie sterować autem, co do bagażnika faktycznie jest masakra, dwie walizki i reszta na tylne siedzenie

a co do A7 to dla mnie lux..następne auto a7 3.0tfsi bo słyszałem że malo pali i będę się mógł chwalić na forum że pali mniej od diesli..... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makki kup sobie mocnego pick-up'a jak F150 albo Dodge'a Rama i nie będziesz marudził, komfort lepszy niż w osobówce, o miejscu i ładowności nie piszę, 4x4 daje radę nawet w bardzo głębokim śniegu a na LPG ekonomika jak w 2.0 PB :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT pośmigaj takim to zmienisz zdanie, ja się w życiu nie zamienię na osobówkę a pewnie pamiętasz jakim byłem maniakiem Audi i maxi gleby, teraz to ja się śmieję z osobówek w zaspach i śmigających 20 km/h bo śnieg za wysoki, ja zgarniam 1 metrowe zaspy jak chcę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario... Ty chyba nawet jakbys zetorem zaczal jezdzic to bys go polecal innym :decayed:

Ty miales glebe, ale na zwyklym ori 'sport' zawiasie nie mam problemow z jazda po sniegu, dolach, lesie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly Zetora nie lubię i nie polecam, Lamborghini za to tak, ja tylko opisuję moje obserwacje z życia codziennego, robię prawie 2000 tygodniowo w różnych warunkach pogodowych więc widzę co jest grane, makki sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki u Marcina widze robione :naughty: :naughty: :naughty:

masz minusa, byłeś w Kraku i się nie pokazałeś ehhhh :cool1:

Ja jestem 500 m od Marcina trzeba było pisac to bysmy kawe wypili :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki u Marcina widze robione :naughty: :naughty: :naughty:

masz minusa, byłeś w Kraku i się nie pokazałeś ehhhh :cool1:

Ja jestem 500 m od Marcina trzeba było pisac to bysmy kawe wypili :cool1:

Kurcze wczoraj wjechalem do Krakowa ok 19 i nie wiedzialem gdzie dokladnie jest spot :(

A net na tlf mi nie chula. Do tego zona marudzila itp :(

A dzisiaj montaz LEDow i pozniej wyjazd do Wroclawia gdzie teraz jestem.. A zaraz dalej Poznan.

Malo czasu bylo...

Ale A5 Marcina poprostu kopara opada. Kiera od RS6 i ta czerwona skora..

Od dzisiaj odkladam na MMI 3G bo jak mi Marcin pokazal bajery z DVD, teledyskami i TV to sie najaralem :)

BTW, LEDy ruuuulez!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...