Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

:wallbash: POLSKI je...ny KRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kto Ci każe w nim siedzieć? Ja spędziłem w Irlandii 4 lata. Niedawno przeprowadziłem się do Amsterdamu i ani mi w głowie Polska.

_Makki_ Piękne autko. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wszystko wszystkim ale kim jesteś z zawodu??? że stać Cię na A4 B8??? i czy w POLSCE by jakikolwiek pracodawca pozwolił na zarobki w tym samym zawodzie abyś mógł zakupić taki wozik???

ja nie mam B8 :tongue4: , a jestem architektem i wyjechalem nie dla zarobkow a mozliwosci zawodowych.

no wiesz małżeństwo... dzidziuś, mieszkanie (udało się na własność), już coraz więcej mnie tu trzyma....poza polityka tego kraju i tu rządzących...;/

Dobrzy znajomi przeniesli sie pod Oslo 4 lata temu z dwojka malchy dziewczynek.Ja sie chce to nic nie stani ci na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy znajomi przeniesli sie pod Oslo 4 lata temu z dwojka malchy dziewczynek.Ja sie chce to nic nie stani ci na przeszkodzie.

Dokładnie, jak ktoś się obawia zmian to zawsze znajdzie wymówkę, bo łatwiej jest narzekać. Za granicą są tak jak napisałeś lepsze możliwości zawodowe, ale i mentalność ludzi jest inna. Jak przyjeżdżam odwiedzić rodzinę, to po 2 tygodniach mam już dość "ojczyzny".

[mod] :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: OT[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam szwagra w Amsterdamie , uwielbiam to miasto :decayed::cool1:

co do reszty zgadzam sie w 100% z tym co napisales.

Oczywiscie sklamal bym jak bym powiedzial ze zarobki sie nie licza , bo licza , ale przez to ze godziwie sa wynagradzane moje umiejetnosci i wiedza to jakosc mojej pracy jak i zaangazowanie jest zupelnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie totalne OT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba kolejny wywód o Skandynawii w tym wątku... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba kolejny wywód o Skandynawii w tym wątku... :gwizdanie:

alvaro zobacz na watki mirona , swoj , siemiana i paru innych osob ...... 10 ston o aucie 90 to taki spam ze sie az czytac nie chce :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_

co powiesz o takim zestawie do mycia (2 zestawy w połączeniu) i widzę to tak:

1. do regularnego mycia:

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-mycie-kosmetyki-niska-cena-i1458521965.html

2. do naprawy lakieru

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-lakier-kosmetyki-niska-cena-i1458522336.html

3. co jakiś czas po myciu:

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-wosk-kosmetyki-niska-cena-i1457344170.html

czy dobrze mówie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szampon z pierwszego zestawu i jest :kox: ale po myciu warto dokładnie auto wysuszyć mikrofibrą i jest :kox: :kox: :kox:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, jaki OT.. Tyle tego ze nawet nie chce mi sie komentowac za bardzo :)

co Wy tam w tej Norwegii robicie że stac was na takie fury???????????? :slina:

No Turdzi czasami;) cos madrego napisze wiec potwierdzam:

pracujemy, z nieba tu nic nie spada :wink4:

Turdzi: O spada spada. Slyszales o "uføre", "ryggsyke" albo poprostu azyle?? Tym spada wszystko z nieba ;)

hehe eldorado sie juz skończyło dla budowlańców.Ciężko teraz o taka kasę dla kogoś z ulicy.Ale fakt dobry włoski murarz wyciagnie na akord więcej niż architekt :wink4:

Moze to zabrzmi troche zle ale ja osobiscie uwazam ze to dobrze ze wlasnie to eldorado dla ludzi z ulicy sie skonczylo. Jestem za zatrudnianiem ludzi z fachem, papierami (oczywiscie autentycznymi) i doswiadczeniem. Za duzo w Norwegii Polakow ktorzy "zrobia wszystko". Juz nawet takie powiedzienie sie zrobilo, wez Polaka on MOWI ze zrobi wszystko ale w trakcie okaze sie nawet jeszcze wiecej.. To akurat pozytywne. Ale chodzi mi o to ze swoja prace trzeba cenic, tym bardziej jezeli ktos ma fach w reku, doswiadczenie itp... Ale to nie miejsce i czas na takie rozmowy.. Murarz czy budowlaniec, znam Polakow ktorzy wyciagali ponad 20000PLN miesiecznie na reke. Co z tego. Trzeba miec czas, ochote, gdzie i z kims ta kase wydac. Robota to glupota! Audi to jest zycie :))

..taaa, opłaci chatę, prąd i wodę...

Btw, jeszcze nigdy nie widzialem w Norwegii typowego rachunku za wode?? :) Placi sie np oplaty komunalne ale tak o za wode, nigdy..

_Makki_ Piękne autko. :good:

Dzieki :)

co powiesz o takim zestawie do mycia (2 zestawy w połączeniu) i widzę to tak:

1. do regularnego mycia:

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-mycie-kosmetyki-niska-cena-i1458521965.html

2. do naprawy lakieru

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-lakier-kosmetyki-niska-cena-i1458522336.html

3. co jakiś czas po myciu:

http://allegro.pl/meguiars-zestaw-wosk-kosmetyki-niska-cena-i1457344170.html

Po 1, ja ze sprzetu Megsa prawie wogole nie korzystam.. Znam oczywiscie i czytam o tym ale zebym sam cos tak od siebie z doswiadczenia powiedzial to nie bardzo.

Moge Ci spokojnie polecic Megs MF Wash Mitt. Mam takich 4 sztuki i jestem bardzo zadowolony. Pamietaj o odpowiednim i czestym praniu tej rekawicy. Ja piore tak mniej wiecej co 2-3 mycia. Oczywiscie nie myjemy jedna i ta sama rekawica calego auta, kol, progow itp.

Po 2, temat szamponow to temat rzeka. Zalezy od:

-zabrudzienia auta,

-jakie mycie wstepne jest zrobione,

-jakie jest zabezpieczenie lakieru, jaki wosk, LSP itp

-SPORO TEGO JEST.. Wiec tak naprawde szampon to kwestia bardziej osobista. Ostatnio testowalem takie:

1. Dodo Juice Born To Be Mild

2. Dodo Juice Supernatural Shampoo

3. Lusso Auto Bathe

4. Optimum No Rinse

5. Poorboys Super Slick & Suds Concentrated Car Wash

6. Wolfgang Auto Bathe

Zdecydowac sie nie moge nadal wiec zaleznie od mycia, auta itp stosuje Duragloss 901, Poorboys Super Slick & Suds Concentrated Car Wash i OPT No Rinse.

Z tego co wiem, Megs Gold Class Car Wash jest dobrym szamponem, delikatnym i nie tyka woskow..

Water Magnet wedlug mnie jest do bani. Do tego jeszcze jego cena, pffff..

Osobiscie polecam CG Miracle Dryer.

Nie wiem o jaka naprawe Ci chodzi ale ten zestaw jest tylko do miejscowej "naprawy". Czy nie wiem, myslales zeby jechac cale auto ScratchX?? :) ScratchX 2 jest troche "silniejszy" dobrze zbiera np pod klamkami, w kombi zderzaki tylne na gorze pod klapa - takie miejsca. Ale mowimy oczywiscie o robocie recznej :))

MF Supreme Shine nie jest zly ale trzeba uwazac z jego praniem.. Gold Class Liquid Wax, dobrze o tym pisza np na forach ale tak samo jak z NXT Gen Tech Wax 2.0 - nie korzystalem nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :)... musze popraktykować... bo cena odświeżenia lakieru itp tp 1.5k PLN... tyci dużo choć efekty są przednie.

Poczytam, kupie jakieś stare drzwi na złomowisku i poćwicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend w koncu udalo mi sie cos zrobic z passatem zony. Juz 3 miesiac po zakupie a on dalej zasyfiony.. :wallbash:

Wymodze wreszcie watek oddzielny dla paska, szczegolnie w temacie regeneracji skory.

Mam kilka zdjec z weekendu. Mialem miec maszyne pioraca, mialem ale zapsuta!! ;( wiec wystarczyc musial odkurzacz ssacy wode a to juz nie to samo ;(

Po prawej stronie efekt nie okazal sie taki jaki chcialem wiec reszta bedzie robiona jak bedzie porzadna maszyna. W miedzyczasie zaczalem sie bawic ze skora..

Kilka zdjec tutaj reszta jak zaloze oddzielny watek..

Pasek brudas:

24e75dc956a6ed7a.jpg

Troche lepiej:

02221531c5618fa1.jpg

Podlokietnik ma chyba najbardziej zmasakrowana skore w calym aucie:

0709ed56b9175148.jpg

aed546679f4b97ea.jpg

d1d581791acb0d29.jpg

0a0299a7eb8c46f4.jpg

768141470e1246d7.jpg

Szpachlowanie:

b1c38ea1568bfe67.jpg

908bea7899eb2f58.jpg

18a547f40c555907.jpg

Pierwsza warstwa farby:

92a327ae02d8ee66.jpg

a269b8ac30ca466e.jpg

20346bd385ae2433.jpg

5d750ca445038361.jpg

eeecb33a9d4ecba3.jpg

Pod dokladnym wyschnieciu jeszcze jedna warstwa i pozniej balsam i zabezpieczenie...

Ewentualne roznice w kolorze i odcieniu spowodowane sa roznymi ustawieniami aparaturu.. Kolor jest dobrany 100% pod orginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu...łał... nieźle ta skórka wyszła tobie...

a po praniu tapicerki i odciągnięciu odkurzaczem jakoś jeszcze dosuszasz?

Tym razem bylo to tylko czyszczenie a pomoca pianki, sprayu i szczotek. Mialem prac caly srodek ale maszyna okazalo sie ze zaliczyla zgon. A moj odkurzacz do wciagania wody jest za slaby do odciagania wody po porzadnym praniu. Pozniej suszylem metoda naturalna, czyli ogrzewanie w garazu :)

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________

Wow, podłokietnik jak po regeneracji. Efekt rewelacyjny. :good:

Bedzie jeszcze lepiej po "szpachlowaniu" i farbowaniu na nowo. Te zdjecia byly robione tylko po pierwszej warstwie farby, jeszcze nie byla sucha. Efekt jest dopiero po wybalsamowaniu i wypolerowaniu. Ale okazalo sie skora musi byc super bardzo dokladnie oczyszczona zeby efekt mnie zadowolil. Chociaz moja pani powiedziala ze znowu mam cos z glowa bo wedlug niej skora wygladala prawie jak po obszyciu nowa :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:38_________________________________________________Mial byc stop z modami na ten rok i odkladanie na A6 C7 ale wyglada na to ze w tym roku bede inwestowal w my crib i nowy domek dla Audi :)

A wiec 20" na lato i KW Inox 2 zeby bialas nie cierpial na lek wysokosci.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...