Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj potwierdzono ze jeszcze dokladnie 3 tygodnie do odebrania nowej niuni! :))

Juz wtedy powinni skonczyc z pakietem Autoglym Lifeshine..

Autoglym:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D805010BB4045B47&playnext=1&playnext_from=PL&v=31N-vHVb6Ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawy ten pakiecik Autoglym :)

autko swieci sie jak psu ... :P :>

ładnie wygląda ta S3 po umyciu tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jakie jest ET w orginalnych felgach 8,5x19" RS6II?

Przegladalem norweski katalog wyposazenia dodatkowego do B8 i chyba znalazlem blad.

8525616144d71818.jpg

Albo to blad albo ja zostalem wprowadzony w blad :)

Nie powinno tam czasem byc ET43?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie błąd, jak felga szersza to trzeba ją wypośrodkować, co by nie trała od środka i o nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyslalem sprawe do norweskiego "Kulczyka" i okazalo sie ze znalazlem blad w katalogu!! :)

Powinno byc tak jak napisalem wczesniej ET43!

No kurde bo juz mialem stracha ze montuja nieodpowiednie felgi w fabryce. hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ gratki, ja w salonie znalazłem błąd co do niutków w nowym B8 i to olali, wychodzi, że 1,8T ma 180 Nm hihihi, dlatego pewnie cały czas stoi w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by takie hamulce zapodac? :kox:

Ło matko , Makki, nie obraź się, bo to kwestia gustu, ale jak na moje - :thumbdown:

Zdrowaś

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam myslec o zmianie tarcz i zaciskow na wieksze dlatego ze fabryczne hamulce przod i tyl z "otwartymi" 19" felgami wygladaja jak tarcze hamulcowe w rowerze.. I jeszcze jak dojdzie czarna felga to juz wogle tarcze i zaciski beda bardzo widoczne... To moje zdanie:)

Apropos zestawu Brembo ze zdjec powyzej to raczej nie wchodzi on juz w gre :(

Dowiedzialem sie ze ten zestaw - Brembo seria Gran Turismo dozwolona jest wyłącznie w zawodach i na drogach prywatnych(na terenie UE). Można tego używać uzyskując nową homologację, w rozumieniu dyrektywy 98/12/CE.... bleee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Brembo Max + dobre Ferrodo ale w rozmiarze większym np. od S4 B8 pod warunkiem, że są większe niż Ty będziesz miał u siebie :) ale myślę, że tak szybko nie wypuszczą sportowych hamulców do B8 w amatorskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak moze zepsuc piekny przod S-Line w A5 :( Do tego to jeden z adminow forum VW Audi Norwegen. No ale gustu sie nie dyskutuje..

Ja nawet za darmo nie zaloze kitu Caractere...

8d0fd2ac1d3d1c4da208922ff1a5698c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało ci się zamontować LEDy z tyłu ?

Musiałeś kupować nowy moduł komfortu BCM2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało ci się zamontować LEDy z tyłu ?

Musiałeś kupować nowy moduł komfortu BCM2 ?

Jeszcze nie odebralem autka ale temat "rozgryzam" odnosnie ledow.

Juz wiadomo ze model A4 2010 bedzie mial LEDy z tylu w pakiecie Xenon Plus. Czyli juz niedlugo kod do przerobki bedzie dostepny. To tylko kwestia czasu i bedzie po temacie :) [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:50_________________________________________________

jak tam makki kiedy odbiór ?? :naughty:

Odbieram czwartek-piatek w przyszlym tygodniu. Autko juz jest w Norwegii ale narazie stoi w Oslo w firmie Autoglym. Powinni jakos jutro lub w poniedzialek skonczyc zabawe z pakietem Lifeshine i wtedy wysylaja autko do mnie. Juzz nie moge sie doczekac:)

Dostalem portfel z serii Audi Exclusive pod kolor tapicerki auta:) Czyli czarna skora z jasnymi szwami! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem portfel z serii Audi Exclusive pod kolor tapicerki auta:) Czyli czarna skora z jasnymi szwami!

tam to dbaja o klienta :good:

no to czekamy na prezentacje autka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem portfel z serii Audi Exclusive pod kolor tapicerki auta:) Czyli czarna skora z jasnymi szwami!

tam to dbaja o klienta :good:

no to czekamy na prezentacje autka ;]

Trzeba umiec negocjowac...

To moje prezenty:)

ac3d8f5c59683b47med.jpg

9c9fd5e1b68cb303med.jpg

6f69680d6d4600ebmed.jpg

e600357359da8148med.jpg

6c8962eff49c5a2b.jpg

Felgi beda lakierowane na czarno jakos w weekend po odbiorze auta. To samo lusterka.

Ale nadal nie wiem czy robic na czarny mat czy polysk.... :disgust:

To samo tyczy sie dolnej listwy w przednim zderzaku. Czarny mat czy polysk? Jak polysk to tak zeby pasowalo do grila 3.0TDI.. Nie wiem sam. Wtedy chyba lusterka i felgi tez na polysk.. Ale znowu jak bedzie polysk to auto bedzie wygladalo na takie "plastikowe". Tak mowi moja pani :)

Rozmawialem z Remusem i wyglada na to ze jestem pierwsza osoba ktora spytala ich o przerobke wydechu w A4 B8 2.0TDI QA 170KM na podwojny tak jak w 3.0TDI. Jeszcze nie zaczeli tego produkowac ale bardzo mozliwe ze uda mi sie cos takiego zamowic... :)

Wtedy dolna czesc w zderzaku tylnym dojdzie od 3.0TDI S-Line i tez bedzie robiona na czarno..

Teraz tylko pytanie MAT czy POLYSK??? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że połysk pod grill, co do wydechu to masz opcję Supersprint który jest lepszy od Remusa no chyba, że Sebring już coś zdziałał w kwestii wydechu, sprawdź u ABT'a może oni mają gotowe, na ebay'u jest dużo FOXów które są dobre jakościowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie ludzie problemy...

:>

_Makki_ takie fajne sobie to auto sprawiles i kolor mega fajny i te czarne dodatki .......... a tak go oszpecisz tymi czarnymi felgami :rolleyes:

Zobaczysz ze moglo byc sportowo , awangardowo ale jednak z klasa a przez ten kolor tych felg wyjdzie a`la Pimp My Ride dla DODY :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...