Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TDI CGLC chiptuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy ktoś chipował audi A4 B8 2.0TDI quattro - 2013r po lifcie ? 

Czy auto to nie jest już maksymalnie wysilone? Jakie realne bezpieczne przyrosty? Planuje autem jeździć jeszcze przynajmniej 5 lat, na tyle mam kredyt :D 

 

Możecie kogoś polecić na Dolnym śląsku, kto zrobi takiego chipa, nie za miliony, ale żeby mi nie zepsuł auta tez przy okazji. Czy do 1000 zł da się to zrobić fajnie?

 

Opublikowano

Witam. Da radę podnieść moc na ok 200-210 większych cudów nie oczekuj bo tam ekologia trzyma i egt idzie w kosmos?

Pozdrawiam WWE-TUNING

Opublikowano

Siemka

Mam program w swoim CGLC :)

Na hamowni wypluł 214 PS / 440 nm

Wiem, że sporo osób na forum dociąga do 460 nm ale to już jest chyba max ile sprzęgło wytrzyma.. więc chyba rozsądniejszy byłby ciut niższy wynik.

Ze swojej strony polecam Ecu Project :thumbup1:

Robiłem tam już 3 chipy i zawsze było dobrze :)

Opublikowano

Podjedź do ADT Tuning do wrocławia. Robiłem u nich kilka aut w przeciągu 7 lat i każde jeździ do dziś. Kreski robią jak w paincie

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mimo wszystko polecam Rogala

czyli R-Performance

mój wykres 

wykres audi 220.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jestem wstępnie zdecydowany na firmę z Wrocławia  

Jetronik- Tuning

Na facebooku wstawiają swoje realizacje, nowe auta podkręcają. 

Koszt 1400 zł za auto 4x4. Będe wnioskował o moc 210 km. Więcej nie chciałbym ze względu na trwałość auta. 

 

Czy ktoś robiłw tej firmie chipa, może cos doradzic? 

 

W dniu 30.03.2018 o 00:04, Veiru napisał:

 

Opublikowano

Podnosiłem moc u Rogala w Warszawie. Bezpiecznie 212km i 470nm :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, krystek590 napisał:

Podnosiłem moc u Rogala w Warszawie. Bezpiecznie 212km i 470nm :thumbup1:

470nm? automat S-TRONIC QUATTRO chyba tyle nie wytrzyma? 

Opublikowano
1 minutę temu, Lechu85 napisał:

470nm? automat S-TRONIC QUATTRO chyba tyle nie wytrzyma? 

Quattro tutaj nic nie ma do rzeczy, a jeśli chodzi o S-tronic to nie wypowiem się, bo nie wiem, ale to wytrzymała skrzynia. Ja mam akurat CGLC w manualu :) 

Opublikowano
14 godzin temu, Lechu85 napisał:

470nm? automat S-TRONIC QUATTRO chyba tyle nie wytrzyma? 

Taki moment na tą skrzynie to pikus, w 3.0TDi z tą skrzynią przenosi 500nm , U mnie Stronic quattro 640nm przenosi i lata jak złe.

Opublikowano
  • Autor

Jestem umówiony na chiptuning. Przyszły poniedziałek.

W nysie, firma z polecenia. Jest hamownia quattro i dobre opinie na necie.

 

Teraz pytanie. Chlop móił, że 215 koni nie  powinno być problemem. 

Co radzicie? robić 215-218 koni czy dla bezpieczeństwa zostać przy 210km ? Auto na kredyt jeszcze 6 lat więce bede niam troche jeździł :)  

Na youtube chłop mówił, że czasami 5 koni mniej to 100 000 kilometrów przebiegu więcej. 

Opublikowano

Na twoim miejscu zrobił bym 210 jak wyjdzie bezpiecznie. Ja u siebie jak będę robił program to i 200-210 wystarczy byle dpf nie zapchał się szybciej. A kiedyś jak już go by nie było można korektę zrobić

Opublikowano

najważniejsze to sprawdzić ile w serii siedzi

Opublikowano
6 godzin temu, Lechu85 napisał:

Co radzicie? robić 215-218 koni czy dla bezpieczeństwa zostać przy 210km ?

tuning to nie koncert życzeń

6 godzin temu, Lechu85 napisał:

Na youtube chłop mówił

że wczoraj kupił nowe gumaki

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.10.2018 o 11:27, gregor10 napisał:

Taki moment na tą skrzynie to pikus, w 3.0TDi z tą skrzynią przenosi 500nm , U mnie Stronic quattro 640nm przenosi i lata jak złe.

Możesz mi powiedzieć czy sprzęgło z kołem zamachowym z silnika CGLC (177KM) pasuje p&p do CJCA (143KM)? Bo według etki mają inne numery, a mam zamiar zmienić turbo na z CGLC i wpaść do Ciebie na chipa

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Lechu, ile udało Wam się uzyskać z ciekawości? 

U mnie delikatny soft i mierzone na hamowni obciążeniowej 190@430 przy temp na zewnątrz prawie 30 stopni 

2.0 TDI Quattro 177 S-tronic 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.