Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20200214-101235.jpg

 

20200214-101247.jpg

Opublikowano
W dniu 13.02.2020 o 22:12, dawid221 napisał:

Nigdy nie słyszałem żeby w ogóle były w b5 

każda z zawiasem co najmniej 1be miała seryjną górę, do tego co stabilizator 29mm, nawet i pełny zakładali

tą z c5 skracasz tak aby wewnętrzne otwory poszły na zewnątrz, najlepiej mieć drugą poprzeczkę i pięknie idzie to zrobić nakładając jedną na drugą

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Trzesio napisał:

każda z zawiasem co najmniej 1be miała seryjną górę, do tego co stabilizator 29mm, nawet i pełny zakładali

tą z c5 skracasz tak aby wewnętrzne otwory poszły na zewnątrz, najlepiej mieć drugą poprzeczkę i pięknie idzie to zrobić nakładając jedną na drugą

ja mam 1be i jej nie mam ;)

Opublikowano
12 godzin temu, dawid221 napisał:

ja mam 1be i jej nie mam ;)

Wg mnie były z 1BV i niekiedy z 1BE

Kolega ma 2.4 na 1BE i też jest

Opublikowano

.

Edytowane przez Trzesio

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło nowe koło na lato 18 8J ET30 

EF234F65-F33A-4EE5-A345-C67111F560CE.jpeg

190C8A67-5021-43B5-AF36-7C8B2E607F97.jpeg36C126F8-AC10-4AE3-B3AF-C7CA39FCFE1F.jpegD3C2EF24-FB1E-4F0C-BEC3-F853E6B4C7E0.jpegAC18FDF4-2E45-47AD-A1B9-90CBA080BD0D.jpegB028E24A-2F31-42D5-B884-79D3A5D85EDC.jpeg190C8A67-5021-43B5-AF36-7C8B2E607F97.jpeg

 

do tego trafiły się jeszcze jarzma 451 pod 312mm 

92D7D9C1-34D5-4CDA-B69E-7BCB284230C4.jpegB7EAB7AA-9E9F-4C0F-8945-03D1C4DD4CB1.jpeg

 

12FD1869-6BF7-490F-BCFE-08C188A47C27.jpeg

Opublikowano

po co sie bawisz w jakies 312tki ?

pakuj zwrotnice od eSy i robisz co chcesz

Opublikowano
32 minuty temu, Dev napisał:

po co sie bawisz w jakies 312tki ?

pakuj zwrotnice od eSy i robisz co chcesz

Nie każdy zaraz potrzebuje big brake , zresztą zwrotnice z esy pasują p&p do Ori przegubów? 

Opublikowano
12 minut temu, Carol1976 napisał:

Nie każdy zaraz potrzebuje big brake , zresztą zwrotnice z esy pasują p&p do Ori przegubów? 

tak, AJL ma takie same przeguby jak eSa

nie musisz od razu wrzucaj nie wiadomo czego

ale jak tylko zapakujesz 320 to od razu poczujesz róznice

a 312-tki to taki sobie substytut

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

tak, AJL ma takie same przeguby jak eSa

nie musisz od razu wrzucaj nie wiadomo czego

ale jak tylko zapakujesz 320 to od razu poczujesz róznice

a 312-tki to taki sobie substytut

Spokojnie wleci 345 szukam cały czas zwrotnic w sensownej kasie, chyba ze od w8 pasuja p&p ?

312 wlatuje tylko dlatego ze kończą mi się tarcze a jarzma pod 312 wyrwałem z praktycznie nowymi tarczami za 200zł to szkoda było nie wziąć.

Opublikowano

mam zwrotnice z S4ki z nowymi łozyskami

Opublikowano
W dniu 15.03.2020 o 21:29, Dev napisał:

tak, AJL ma takie same przeguby jak eSa

nie musisz od razu wrzucaj nie wiadomo czego

ale jak tylko zapakujesz 320 to od razu poczujesz róznice

a 312-tki to taki sobie substytut

tak, zapomniałem ,że tutaj jest quattro , ja mam awt ośka to by nie pasowało nic.

a czym zwrotnica z s4 b5 (bo chyba o takiej mowa) różni się od zwrotnicy a4 b7 ?

Edytowane przez Carol1976

Opublikowano

Jak masz w AWTku duże przeguby to wszystko wpada p&p

Opublikowano

Pakuj 340 akurat takie mam ?

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

Jak masz w AWTku duże przeguby to wszystko wpada p&p

Trzeba zmierzyć wieloklin na przebubie czy wystarczy przegub koło gumy żeby wiedzieć jaki mam? Jakie są w ogóle wymiary tych dużych

Opublikowano
19 minut temu, Carol1976 napisał:

Trzeba zmierzyć wieloklin na przebubie czy wystarczy przegub koło gumy żeby wiedzieć jaki mam? Jakie są w ogóle wymiary tych dużych

Idź do sklepu i poproś przegub do S4 i do Twojego auta, jak będzie to samo to jesteś w domu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę nowych rzeczy wpadło w ostatnich dniach miedzy innymi 

Klocki tył i przód do tego tarcze 312mm  

IMG_3762.JPG

IMG_3763.JPG

Wleciała rozpórka i powiem szczerze różnica jest sporo na pewno na koleinach nie strzelają plastiki w środku.

IMG_3772.JPG

 

Do oryginalnych wycieraczek nie miałem już nerwów wiec za grosze dostałem z a6 c5 i wreszcie dolegają do szyby jak trzeba i dobrze ścierają wodę.

IMG_3774.JPG

IMG_3773.JPG

 

 

Opublikowano
  • Autor

Pomalowałem dzisiaj grill w czarny połysk a środek został odświeżony czarnym matem.IMG_3795.JPGIMG_3796.JPG

Opublikowano
  • Autor

Ogarnąłem też fotel kierowcy na który nie mogłem już patrzeć bo ktoś kiedyś czymś szpachlował,kleił pękniecie skóry i chu... wie co jeszcze. 

stara skóra fotela kierowcy :

IMG_3804.JPG

IMG_3805.JPG

wpadł dół z innego fotela i jest o niebo lepiej a fotele w końcu jak na 20lat są w przyzwoitym stanie 

IMG_3802.JPG

Na pewno trzeba będzie je jeszcze wyczyścić bo są strasznie świecące a oparcie kierowcy zostanie poddane lekkiej regeneracji .

 

Przy okazji wleciały dywaniki welurowe na lato a środek został delikatnie ogarnięty po zimie.

IMG_3826.JPG

 

Na listwy drzwi też przyszedł czas bo już ledwo się trzymały a też od dawna miałem ochotę zajrzeć jak wyglądają pod nimi drzwi na szczęście jest  dobrze i ruda tam jeszcze nie zajrzała  :D

g.jpg

IMG_3822.JPG

IMG_3824.JPG

Samochód brudny ale ze względu na sytuacje to nawet strach myć :P

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Także audi od remontu silnika dostaje już 4 serwis olejowy + płatny NGK i narazie kolejne kilometry pokonuje bez awaryjnie.

F91A2961-CA0F-44C0-8046-A5B48F10B31D.jpeg
 

jestem już umówiony na wyspawanie kompletnego układu dolotowego pod centralny ic tak wiec pomału audi szykuje się na przyjęcie trochę większej mocy i w cale nie wykluczone ze motor nie wyleci jeszcze raz z budy ale to czas pokaże :dance2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.