Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.05.2019 o 22:24, Dev napisał:

tłok sie rozleciał

 

4 godziny temu, marcinoa4b5 napisał:

Taka prawda nic wieczne nie będzie, poprostu się zużywa.

Informuj na bieżąco jak tam postepy z prac?

tak więc dav od początku wiedział co się stało :D tylko z jakiego powodu mogło do tego dojść to nie mam pojęcia jak ktoś wie to chętnie się dowiem .

O dziwo cylindry jak i cała reszta jest nie tknięta wszystko poszło do sprawdzenia i okazało się ze wszytko trzyma praktycznie fabryczne wymiary 

60645004_2316788025276334_5072017009735106560_n.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Randor napisał:

Współczuję. No ale zrobisz kapitalkę i będziesz latał latami;-)

no mam taką nadzieje ?

Opublikowano

Robiłeś logi przed awarią? Może miałeś spalanie stukowe albo coś z zapłonem? Może konwersja na cewki z tfsi nie była do końca udana i coś świrowało?  Przydałoby się znaleźć przyczynę żeby nie było powtórki z rozrywki.

Edytowane przez Randor

Opublikowano

Stawiam że materiał nie wytrzymał. Tłok tłokowi nie równy ,jeden padnie drugi nie.  Nie wiadomo co się działo przed tym jak trafił do ciebie i jakie przygody miał.

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Randor napisał:

Robiłeś logi przed awarią? Może miałeś spalanie stukowe albo coś z zapłonem? Może konwersja na cewki z tfsi nie była do końca udana i coś świrowało?  Przydałoby się znaleźć przyczynę żeby nie było powtórki z rozrywki.

robiłem logi gdzieś jeszcze je mam. 

Własnie chciałbym wiedzieć co mogło sie do tego przyczynić bo nie mam ochoty na powtórkę 

9 minut temu, Maxero napisał:

Stawiam że materiał nie wytrzymał. Tłok tłokowi nie równy ,jeden padnie drugi nie.  Nie wiadomo co się działo przed tym jak trafił do ciebie i jakie przygody miał.

ciężko powiedzieć ja zrobiłem tym samochodem 60tys i nic z nim eis nie działo . silnika przede mną nikt  tez nie rozbierał wiec nie mam pojęcia 

Opublikowano

Po prostu miałeś nie fart i tyle.  Obejrzyj pozostałe i miskę olejową czy czegoś tam nie znajdziesz. Powodzenia w dalszej drodze.

Opublikowano
  • Autor

Jakiej firmy panewki główne i korbowodowe oraz pierścienie możecie polecić wiem ze najlepsze ORY ale powiem szczerze ze cenna mnie lekko zabija i zastanawiam się czy jest coś w zamienniku wartego polecenia 

Opublikowano
5 godzin temu, dawid221 napisał:

Jakiej firmy panewki główne i korbowodowe oraz pierścienie możecie polecić wiem ze najlepsze ORY ale powiem szczerze ze cenna mnie lekko zabija i zastanawiam się czy jest coś w zamienniku wartego polecenia 

Mam nowe ori pierścienie jak chcesz, kupiłem 3 lata temu. Miałem robić silnik ale mi się odechciało i tak leżą.   Mam jeszcze nowe  Popychacze INA i ori łańcuch rozrzadu tez Nowy 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Mam nowe ori pierścienie jak chcesz, kupiłem 3 lata temu. Miałem robić silnik ale mi się odechciało i tak leżą.   Mam jeszcze nowe  Popychacze INA i ori łańcuch rozrzadu tez Nowy 

no to super jak można się z tobą skontaktować ?

Opublikowano
9 godzin temu, dawid221 napisał:

no to super jak można się z tobą skontaktować ?

693456699

Opublikowano

Pierścieni nie.mam poyebalo mi się

Mam do 2.0tfsi AXX

Pierścienie daj Mahle albo KSa 

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Dev napisał:

Pierścieni nie.mam poyebalo mi się

Mam do 2.0tfsi AXX

Pierścienie daj Mahle albo KSa 

 

A panewki ? 

Opublikowano
22 minuty temu, dawid221 napisał:

A panewki ? 

Mahle

Chcesz te popychacze i łańcuch?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Mahle

Chcesz te popychacze i łańcuch?

Tak wezmę na pewno łańcuch popychacze zostawię chyba swoje bo były zmieniane jakiś 2/3 lata temu ale to jeszcze się zastanowię jak nie ma problemu to jutro zadzwonię i się dogadamy . 

Co do panewek to masz może jakiś numer bo podobno sa dwa rodzaje zwykle i sputtery 

Edytowane przez dawid221

Opublikowano
30 minut temu, dawid221 napisał:

Tak wezmę na pewno łańcuch popychacze zostawię chyba swoje bo były zmieniane jakiś 2/3 lata temu ale to jeszcze się zastanowię jak nie ma problemu to jutro zadzwonię i się dogadamy . 

Co do panewek to masz może jakiś numer bo podobno sa dwa rodzaje zwykle i sputtery 

daj nr budy

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Dev napisał:

daj nr budy

WAUZZZ8DZWA132002

Opublikowano

Ja kupowałem w aso panewki i łańcuch pierścienie też mahle 

IMG_20190226_141348.jpg

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, gutek1982 napisał:

Ja kupowałem w aso panewki i łańcuch pierścienie też mahle 

IMG_20190226_141348.jpg

Ile płaciłeś za panewki ?

Opublikowano

701 42 zł sztuka

701 B 96 zł sztuka

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

tak wiec po wielu przygodach nareszcie zaczynam pomału wszystko składać 

IMG_2133 (2).PNGIMG_2124.JPGIMG_2126.JPGIMG_2127.JPGIMG_2128.JPG 

Komplet panewek z KOLBENSCHMIDT . korbowodowe oczywiście sputtery 

IMG_2074.JPG

IMG_2046.JPG

IMG_2132.JPG

po rozmowach i namowach wielu osób zrezygnowałem z pierścieni goetze na rzecz polskiej primy zdaniem wielu osob jedne z najlepszych pierścieni na rynku . samochód składam dla siebie wiec mogę zaryzykować zobaczymy jak będzie to wyglądać po dłuższym czasie .

IMG_2045.JPG

Tarcza poszła w kevlar plus nowy docisk i łożysko Sachsa na razie da rade a później na spokojnie poprawie cały mój zestaw co leży na jednomasie bo nie podoba mi się jego wykonanie i będę to poprawiał ale to już na spokojnie 

IMG_2017.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.