Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] 1.8T Quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
42 minuty temu, dawid221 napisał:

dobre pytanie no wiadomo najlepiej to jak najmniej ale na pewno nie dam 700-800 zł jak proponowali niektórzy ludzi 

a zwrotnice z passata w8 będą takie same jak w s4 ??

to są te same zwrotnice, bierz od razu z osłonami

do tego nowe lożyska i wyrównaj piasty plus nagwintowany otwór M6 do mocowania tarczy do piasty

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Jestem ciekaw czy te cewki tfsi coś dają czy tak po prostu wymieniasz??

Opublikowano
55 minut temu, przemolll napisał:

Jestem ciekaw czy te cewki tfsi coś dają czy tak po prostu wymieniasz??

lepsza iskra

Opublikowano

Czy to w jakikolwiek sposób przekłada się na pracę silnika lub jakieś parametry?

Opublikowano

idzie wiosna to i z modami działasz, wszystko na plus

zmiana na te cewki tfsi na plus będzie bo pozbędziesz się modułu zapłonu który też swoje najlepsze lata ma za soba, zobaczysz tez w jakim stanie przewody przy starych cewkach są - wypalone, mam to za sobą zmiana na dobre będzie, warto

jakie et mają te 19"

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, marcinoa4b5 napisał:

idzie wiosna to i z modami działasz, wszystko na plus

zmiana na te cewki tfsi na plus będzie bo pozbędziesz się modułu zapłonu który też swoje najlepsze lata ma za soba, zobaczysz tez w jakim stanie przewody przy starych cewkach są - wypalone, mam to za sobą zmiana na dobre będzie, warto

jakie et mają te 19"

u mnie przewody są już w słabym stanie wiec akurat jeden problem za mną 

et 47

 

Opublikowano
21 godzin temu, Dev napisał:

to są te same zwrotnice, bierz od razu z osłonami

do tego nowe lożyska i wyrównaj piasty plus nagwintowany otwór M6 do mocowania tarczy do piasty

To sa takie same zwrotki ale piasta jest inna tzn wyzsza i podejdzie tylko zacisk z w8.Albo dajesz podkladke pod jarzma i wten czas mozes wpakowac inny zacisk odp do wysokosci tarczy.

Opublikowano

Piaste może dac że swojej zwrotnicy

Opublikowano
21 godzin temu, DEVONIPX napisał:

Czy to w jakikolwiek sposób przekłada się na pracę silnika lub jakieś parametry?

Słaba iskra mocna iskra

Którą wolałbyś  ?

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Piaste może dac że swojej zwrotnicy

Wtedy zwrota będzie mało warta.

 

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Słaba iskra mocna iskra

Którą wolałbyś  ?

No powaliles mnie argumentem że nie mam pytań.

Wolę to co zasadne a nie wyssane z palca. Po prostu zadałem pytanie bo skoro tyle osób wymienia to pewnie jest w tym jakiś sens.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj do samochodu na przód wjechał gwint eibacha od kolegi z forum hasahad .

 Teraz szukam czegoś na tył a z tym jest trochę większy problem.

IMG_1421.JPGIMG_1422.JPG

Opublikowano
  • Autor
  • Dzisiaj zalałem nowy olej Motul 5w40 + flitr mann

IMG_1434.JPG

 

  • Dodatkowo w weekend w trasie taka niespodzianka ? Obydwa klocki od strony tłoczka w takim stanie a od zewnętrznej strony połowa klocka nie mam pojęcia dlaczego tak się stało ponieważ i tłoczki i prowadniczki zacisków chodzą bardzo ładnie

 

IMG_1368.JPG 

 

  • Tak wiec wpadły nowe klocki 

 

klocki.png

 

 

 

Edytowane przez dawid221

Opublikowano

Zaciski do roboty

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Dev napisał:

Zaciski do roboty

No dobra tylko co jest do roboty skoro tłoczni wciskają się leciutko bez najmniejszego oporu jak i prowadniczki zacisku które tez chodziły bez zastrzeżeń . Dodatkowo na podniesionym samochodzie po wciśnięciu hamulca i jego odpuszczeniu koło obraca się bez oporów wiec zacisk nie trzyma .

Edytowane przez dawid221

Opublikowano

Jest smar w gumkach od prowadnic?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Dev napisał:

Jest smar w gumkach od prowadnic?

Tak jest 

Opublikowano
9 godzin temu, dawid221 napisał:

Tak jest 

No to juz wiesz dlaczego tak wygladaja klocki

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Dev napisał:

No to juz wiesz dlaczego tak wygladaja klocki

Czyli mam rozumieć ze w prowadniczkach ma być sucho bez żadnych smarów ? 

Opublikowano

Nie  inaczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.