Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UPC - jaką umowę podpisać


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie płacę 127zł i mam tak:

internet 2mb

telewizję

telefon 30min.

Dostałem propozycję żeby przedłużyć umowę za 138zł

miałbym to co wcześniej + 70 nowych programów...

Dodam że korzystam również z usług C+ głównie z racji na C+ i HBO jak również Orange Sport ( nie mają w UPC )

W C+ również wkrótce mi się kończy umowa - aktualnie płace około 100zł.

Mogę też wziąść to co mi zaproponowano w UPC i dodatkowo C+ oraz HBO za kwotę 193zł - wówczas rezygnuję z Cyfry.

Dodam również że jak umowy nie przedłużę w UPC to będę musiał płacić 166zł...

Podsumowując - mam do wydania miesięcznie 200zł

Chcę mieć telefon, kablówkę, internet a także C+ i HBO.

Może ktoś z Was zna jakąś ciekawą ofertę UPC o której Pani mi zapomniała powiedzieć :)

Z góry dzięki za wszelkie info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster wchodzi w gre? Czy nie masz opcji podlaczenia go?

Bo tam jest to wszystko czego potrzebujesz. [choc telefon podobno jest przecietny]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aster to padaka po mojemu. za 220zł miesiecznie mam podstawowy pakiet tv + telefon (tez taka zwykla opcja) + net 4/6mbs. a upc juz oferuje net z predkoscia 20DL i 2UL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targuj sie z tymi handlowcami z UPC, bo sa dosc elastyczni. Pelny pakiet TV(bez C+ i HBO bo to dodatkowe pakiety) + internet 2Mb mozna miec za 69PLN. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targuj sie z tymi handlowcami z UPC, bo sa dosc elastyczni. Pelny pakiet TV(bez C+ i HBO bo to dodatkowe pakiety) + internet 2Mb mozna miec za 69PLN. :naughty:

ta cena 69zł za telewizje + internet 2 mb to normalna cena w stałej promocji jedna usługa za 50 % ja tak płace.. ale żałuje ze nie poczekałem na bodajże 10 mb i 20 zł wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astera niestety nie mam opcji... Generalnie tak czy siak jestem bardzo zadowolony z upc i nie chciałbym zmieniać.

Nie chce też wracać do TP z telefonem, wolę mieć wszystko u jednego dobrego dostawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak niezbedny jest Ci telefon? Przeciez to dinozaur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targuj sie z tymi handlowcami z UPC, bo sa dosc elastyczni. Pelny pakiet TV(bez C+ i HBO bo to dodatkowe pakiety) + internet 2Mb mozna miec za 69PLN. :naughty:

ta cena 69zł za telewizje + internet 2 mb to normalna cena w stałej promocji jedna usługa za 50 % ja tak płace.. ale żałuje ze nie poczekałem na bodajże 10 mb i 20 zł wiecej

W kazdej chwili mozesz zmienic pakiet na wiekszy. Nie musisz czekac do konca promocji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak niezbedny jest Ci telefon? Przeciez to dinozaur :)

U mnie ten dinozaur często dzwoni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w różnych miastach są różne promocję, przykładowo czeladz za 59 zł kablówka+2MB, najlepiej dzwoń i strasz ich że zrezygnujesz, co to ma być itp... Pracuje dla UPC już 3 lata, muszę dowiedzieć się czy mogę sprzedawać w krakowie:):P[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 15:50_________________________________________________nie ma nowych 70 programów, tylko ok 10;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak mi Pani powiedziała... Dowiaduj sie czy możesz i szykuj dla mnie dobrą ofertę :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:01_________________________________________________No i przyjąłem ofertę :)

- internet 2mb

- telefon 30min. gratis, min. 11gr.

- telewizja cyfrowa pakiet max 100 programów + dekoder z możliwością nagrywania bez HD bo nie mam HD :)

http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/kanaly/

http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/porownanie_dekoderow/

umowa na rok za 153zł/miesięcznie

Mam jeszcze możliwość dokupienia HBO,HBO2,HBO COMEDY i C+,C+ SPORT, C+ FILM za:

pierwszy miesiąc free, kolejne pięć za 45zł, nastęone za 55zł :)

Max opłata 208zł

I jak, dobry wybór :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odświeżę trochę temat.Zastanawiam się nad zmianą pakietu w UPC. http://promocje.upc.pl/pakiety-2-w-1 Obecnie mam zwykłą tv+net 10MB/s i płacę 137zł.Myślę nad zmianą pomiędzy za 124,50 a 150 zeta.Nie wiem tylko co lepsze Select HD czy Max HD?Może ktoś z Was lub znajomych ma któryś z tych pakietów i poradzi co wybrać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a ja mam pakiet select + internet 15 Mbit/s za 110.. i swój router wi-fi (Linksys WRP400) z bramką VOIP (telefon we FreeCoNet - mogę polecić 1.85 pln/mies.)

.. co do netu to "idzie" ok. 8 Mbit/s ale to może dlatego, że jako priorytet na routerze jest ustawiony Voip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko,

ja bym miał wątpliwości czy brać...

Swego czasu miałem neta 10 mbit, telefon z darmowymi weekendami i wieczorami + telewizja (tylko że analog, jeszcze TV HD nie miałem) i płaciłem 145 jakoś.

Teraz mam 25 mbit z Wi-Fi, dekoder cyfrowy (ok. 100 kanałów i +/- 20 programów w HD oraz pakiet Canal Plus w HD) oraz Multiroom (tj. 2 dekoder z tym samym co na pierwszym) i płacę 130 miesięcznie.

Telefon stacjonarny mi był kompletnie niepotrzebny bo i tak mam problem żeby wygadać darmowe minuty z komórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...